11 otázek: Jak prožíváte "kdysi vzácnou" alergii?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod madeleine 5. 7. 2007 16:35

1. Dost zle, co je ale horsie, posledne roky mam najvacsie zachtay po burkach, kedy mi byvalo obvykle vyrazne lepsie...
2. Narodila som sa s nou.
3. Tazko povedat, kazdy rok je to ine. Obvykle dva tri tyzdne trpim na zaciatku sezony a v tomto obdobi trpim ekzemami... to ta hnusna palina...
4. Mam nejake poistne lieky pre najhorsie stavy... mala by som jest pravidelne male modre pilulky Aerius, ale zabudam...
5. Ako strelou do hlavy... pri dopade do postele som mrtva... Obcas sa ale v noci na nedostatok kyslika zobudim.
6. Vela, nepocitam.
7. Vela, tak od jedeho balicka do jedneho balenia (10x10)
8. Injekcie zle znasam, uz samotne vpichy a na protilatku mam silne reakcie...
9. Tak kde aj ked neprepukne... mne najviac skodia pely, prach, chlpy, roztoce, plesne a niektore potraviny...
10. Dva, ale ani jeden nemal vplyv na alergie a ani jeden nemal za ciel ich eliminovat.
11. Ano, mame antialergicke periny, nemame koberce, casto vetram, prave vyberam zvlhcovac a podlahu utieram na mokro...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 5. 7. 2007 16:36

mmhp píše:MUNULE SI UČITELKA MYSLELA,ŽE SEM ZHULENEJ A TO SI NEDĚLÁM pr***......../quote]


to poznam, aj mna s tym poslali domov... krvavy zaslzeny pohlad, huhnava a totalne znicena... triasla som sa slabotou a mala zvlastne zelenkavu plet... :mrgreen: Kto to nepozna, nechape...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 7. 7. 2007 20:52

1. Silně
2. Odjaktěživa
3. Většinou celý červen, podle počasí.
4. Chodim k alergologovi a jeho prášky mám nad postelí na poličce, moc je neberu:-)
5. Usínání jak kdy, někdy musim ležet na zádech a dejchat jenom pusou, ale když sprchne, tak je to lepší.
6. Zas tak často nekýchám, spíš hodně smrkám.
7. Používám látkový, a hodně:-)
8. Na injekcích jsem ani nikdy nebyl.
9. Snažím se pohybovat jako normálně, dávám svýmu tělu pořádně zabrat! Ale sekat trávu teda nemůžu:-)
10. ne
11. nevim, to jsem byl ještě malej a od tý doby se to tak nějak drží...

Jinak jak tak poslouchám, tak jsem ještě rád, že jsem na tom tak jak jsem a že to mám jenom měsíc...

A asi do pěti let mi léčili záněty spojivek, alergii tehdy nepoznali 8)
Johny[CZ]
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sportman 3. 1. 2008 21:33

Cely zivot jsem byl vklidu, akorat ted posledni rok na sobe pozoruju
ze jsem zacal byt alergicky...cca nekdy ve 20ti mi to zaclo.
Jsem slabej alergik, ale kdo vi jak to pujde dal ze...

Celkem me to fakt se*e ty alergie, moc rad bych vedel cim to je...
chemii ? hnusnym vzduchem ? Sere me to a to hodne...
sportman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kosch 3. 1. 2008 22:18

čistotou a statistikou :mrgreen: ...v posledních pár desítkách let žijeme ve velice sterilním prostředí (z hlediska toho v čem lidstvo žilo po 99,9% existence druhu) a imunitní systém, který ja evolucí nastaven na mnohem špinavější prostředí, se prostě nudí a začne dělat kraviny a útočit i na neškodné podněty... a ohledně té statistiky, prostě je více diagnostikovaných případů, pokud měl někdo před 50 ti nebo více lety přes léto rýmu tak to neřešil natož aby s tím letěl k doktorovy - tudíž se do statistiky dostaly jen těžké případy... takže toto způsobuje opticky část "nárůstu" počtu alergií
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sportman 4. 1. 2008 11:40

To je fakt....
Asi pujdu zit na smetiste...jinak to nevidim :mrgreen:
Nebo sebou mrsknu nekde do popelnice az zas v lete
budu kychat jak pako furt dokola....
sportman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 5. 1. 2008 14:37

nic takoveho nemam
Caddy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků