Jak probíhal Váš zápis do první třídy?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mývalice 24. 6. 2005 22:38

Asspenn mě inspiroval svou říkankou Na tom pražským mostě ...
http://forum.pauza.cz/viewtopic.php?t=441&start=all

Já si svůj zápis do 1.třídy nepamatuju, ale byla jsem u zápisu své o 6let mladší sestry. Když chtěli znát její příjmení a nebyla schopna odpovědět, tak se jí zeptali:"Čí jsi?" A ona na to:"Maminky."
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 24. 6. 2005 23:02

No ja si jen pamatuji, ze sem mel namalovat muj domov, poznat barvy a pocet tecek na kostkach.
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareq 24. 6. 2005 23:18

Já si teda už nic nepamatuju :cry:
Ale na zápise jsem byl to je jistý :D
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 25. 6. 2005 00:20

Jo, tak jediné co si pamatuji, že mně dali hledat dva stejné panáky z deseti, co byli přilíplí na tabuli, já je našel a oni si mě spokojeně zapsali. Předcházel tomu pravděpodobně i korektně zodpovězený dotaz na jméno a příjmění. Na žádnou komplikaci si nevzpomínám, schopen bez vady.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 25. 6. 2005 05:31

prisiel som neskoro, do tiedy az posledny. musel som si sadnut k ciganke ktora strasne ***** (dovtedy som netusil ze clovek moze *****)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paul_Wayne 25. 6. 2005 09:33

Ja si dikybohu pamatuju jenom to,ze jsme dostali nejaky darek,ktery pro nas vyrabeli sedmaci.Prvni skolni den byl hororovejsi,nekterym se opravdu velmi nechtelo :) .
Lepší houby v hrsti jak auto na střeše...
Paul_Wayne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 6. 2005 09:47

Na zápis si nepamatuju. Myslím, že jsem tam ani nebyl. Máme tu jednu školku a jendu školu, takže probíhá spolupráce při přípravě dětí do první třídy.
Jen si pamatuju, že jsem se těšil do první třídy na kamrády ze školky. V první třídě jsme byli ve stejném složení jako ve školce.

Pamatuji si jen na prázdniny přes násatupem do školy. Rodiče chtěli ať umím malou násobilku a taky trochu lépe psát, a taky jsem musel projít celou dětskou cvičebnici. Byla to taková směsice zákaldních dovedností pro prvňáky, už nevím jak se tomu nadávalo :-)
Byli to drsné prázdniny.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 25. 6. 2005 09:49

Nijak zvlast extra uplne normalne :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 25. 6. 2005 10:46

S-Tony, takhle týrat dítě.. ?
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 25. 6. 2005 10:48

Pamatuju si na to docela dobre,dodneska mam doma manaska,co jsem dostala.
A myslim, ze i ucitelky si na me pamatujou, pac sem jim u zapisu precetla titulni stranku z Rudyho Prava:-))
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nesa 1. 7. 2005 15:39

Na zápis si pamatuju. Krom jména a příjmení, jsem musel na závěr odrecitovat básničku Polámal se mraveneček... (dneska jí už neumim :) ) A na závěr jsem měl na tabuli poznat obdélník, avšak paní učitelku jsem zaskočil tím, že to je kvádr. Tenkrát jsem se ještě nechal obalamutit, že to je opravdu obdélník, ale přeci jen to byl kvádr, sice o hloubce 0,01mm, ale byl.
Nesa
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 1. 7. 2005 20:50

Jediný co si pamatuju, že jsem musel namalovat dům a pak něco poznat, ale už netušim co...
X123
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 11. 2. 2007 10:52

Už si to moc nepamatuju, jenom vím, že jsem měl naučenou nějakou básničku a když přišlo na věc, tak jsem mlčel jak zařezaný. :mrgreen:
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 2. 2007 11:00

možná to jméno sem měl říct, ale jediný co si pamatuju jak sem ulítával z té tužky co mi tam dali na psaní... taková speciální :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 11. 2. 2007 11:01

Já si pamatuju, že jsem dostal nějaké autíčko z papíru a byl jsem spokojený. A dostal jsem se :-D
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků