Jak se mám přeštelovat ze sovy na skřivana?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mývalice 16. 6. 2005 22:10

Už nechci být sova! Jak se přinutím jít dřív spát a hlavně - jak usnout.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 6. 2005 22:12

Myvalice:zkus treba Rohypnol:-)
chce se to pres den poradne utahat...ja s tim taky mam problemy,jsem vzhuru do 3-4 a pak spim klidne do 11...
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 16. 6. 2005 22:21

Já chodívám spát v rozmezí 1:00..2:30, někdy i později. Nemám příliš příležitosti tvrdě pracovat "rukama". Mám však šanci o letošních prázdninách zjednat nápravu a po několik dní se udírat k smrti. Slíbila jsem našim natřít okapy. Asi mi to nebudete věřit, ale už se na to těším. :)
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 6. 2005 22:22

Myvalice:me po tom trictvrte roce flakani taky nebezpecne pritahuje manualni prace:-)dokonce se i tesim na sekani travy!!!-)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 16. 6. 2005 22:26

Já zas vždy uvítala štípání dříví. Vybíjela jsem si na něm přebytečnou energii a výborně jsem se u toho zahřála. Ale teď už se topí plynem, tak mám smůlu.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 6. 2005 22:28

Myvalice:jo,stipani drivi,to si uzivam na chalupe,a i mi to docela jde:-)a rezani..jeeeeee:-)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 16. 6. 2005 22:35

No neříkej mi, že taky ráda natíráš, brousíš, tmelíš, řežeš, stloukáš, pájíš, tapetuješ, vrtáš, lezeš po střeše, montuješ! :pozor2 To bych ti musela říct, že se po mně opičíš.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 6. 2005 22:38

Myvalice:nahodou,ja hrozne rada tmeluju.Sice uz jsem si takhle znicila asi 5 kusu obleceni a jednou si sahla tmelem do oka,ale tuhle cinnost miluju:-)
Natirani takobecne miluju praci s barvou), pajku jsem objevila asi pred 7 rokama a co uz jsem s ni vyrobila za vytvory,to by clovek neveril:-)
pokladani kobercu,stehovani nabytku,hmozdinkovani-SUPER RELAX!!
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 16. 6. 2005 22:51

Ty jsi strašná opice. Já pracovala s pájkou už jako (odhadem) 12 letá holka. Vždycky jsem tátovi záviděla, když něco pájel. Nejlepší bylo, když demontoval, to mi klidně svěřil. Dnes už nepájím, protože máme pájku s hrotem a ne se smyčkou a to mi moc nejde. Výsledek mého snažení je neúhledný.
Pájkou jsem si i opravovala rubikovku. Měla jsem atypickou, ručně dělanou. Když mi rupl kříž, tak jsem místo cínu použila "céčka". Moc dlouho to ale nevydrželo.
S našima jsme natírali okna. Chtěla jsem odvést precizní práci, ale dostávala jsem spíš vynadáno, že zdržuju. S tmelením oken jsem se taky vyřádila - do očí jsem si ho necpala :) .
Natírala jsem naposledy loni, když nám měli na topení montovat měřáky. Musela jsem, to topení vypadalo opradu děsně.
K tvému výčtu bych ještě doplnila malování. Ráda bych letos. :lol:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 16. 6. 2005 23:48

S tím se ale asi nic nedá dělat - jak ses narodil/a, tak už to bude. Akorát tomu moc nepropadnout - tj. jestli jsi sova, tak nemakej do tří do rána, běž spát o půlnoci, jestli jsi skřivan, tak taky nemusíš vstávat ve čtyři ráno.
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 17. 6. 2005 07:47

Když jsem po SŠ začala chodit do práce, tak jsem měla natolik silnou vůli, že jsem chodlila spát ve 21:00.
Nechci vstávat ve 4, to zas ne. Ideálních je 7hod. - před polednem - to je otřes :oops: .
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yarik 17. 6. 2005 08:36

Já jdu spát tak kolem třetí ráno a už zase straším kolem šesté.Je pravda,že někdy po dobrém obídku 30min dáchnu,ale to je málo kdy.
Tenkrát mě to narušili na vojně a od té doby jsem chronickej nespavec.
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 17. 6. 2005 09:31

Spát po obědě? To už mi musí být opradu moc špatně. Mě se nejlíp usíná ráno. Když omylem v 7 hodin otevřu oči a zase je zavřu, zachvíli zas v pohodě zařezávám a nevzbudí mě ani rána z děla.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 17. 6. 2005 11:15

Myvalice: Mam dojem, ze to nejde. Mozna tim, ze se utahas tak, ze padnes se ti to podari oklamat na den, dva ale jakmile si trosku odpocines, vrati se to zpatky. To je moje osobni zkusenost.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 17. 6. 2005 12:11

Hlavně mám slabou vůli. Jak si ji "posilnit"?
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků