Paranormální jevy

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Grammator 19. 10. 2005 14:05

Celkem často se mi stává De-ja-vu (nevim jak se to píše), a jednou sem slyšel fakt hnusnej zvuk, byl jsem z toho fakt na prášky (zcela vážně), heh blbě se na to vzpomíná.
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 19. 10. 2005 16:06

A co treba duchove? No ja jsem teda jeste zadnyho nevidel... Asi nastesti, ze?
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemur 20. 10. 2005 10:02

Jaroslav Linhart píše: Já jednou omylem zapnul bednu a byl tam přenos ze senátu, co tam je ufonů n/quote]


To jako ty, co s nimi spolupracoval Paroubek, nebo takovy ty mali, zeleny s antenkama?

Trochu OT: Jak Paroubek pronesl onu pamatnou vetu o tom, ze by spolupracoval i s Martanama, vybavil jsem si hned hru UFO: Enemy unknown - kdyz nebyl hrac dost uspesny v sestrelovani UFO nad urcitou oblasti, casto se pak stalo, ze v mesicnim hodnoceni se objevilo neco ve smyslu "Vlada <nejakeho statu> podepsala spolupraci s ufony". Ze by tam taky meli nejakeho Paroubka?
Lemur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 23. 10. 2005 17:04

jj ja som videl, kupil som si Pribinacik a ked som ho chcel zjest tak v chladnicke nebol... a nikto o tom nic nevedel
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 23. 10. 2005 17:45

viem co som videl, resp viem co si nepamatam.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Grammator 24. 10. 2005 13:15

Bratr byl na fraxi v opravárně PC a: měli nefunkční MB, dali do ní Hdd, nefachá, dali do ní jiný Hdd fachá, další 3 fachají. Uberou ramku (1 modul) 1.hdd fachá ostatní až na jeden ne. Přidají Ram 1. nefachá, ostatní taky ne jen jeden fachá. Takhle podobně i u zdroje (opšt Hdd nefachá) a grafické karty... Tady vidíte, že člověk může vytvořit něco, čemu vůbec nerozumí...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 24. 10. 2005 16:16

2 Grammator : Brácha tomu nerozumí? :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků