AIBO

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fales 8. 6. 2005 17:59

djlooper píše:
Zvedavec1 píše:
fales píše:Elektrickej proud!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

a dokonce je tak chytrej, ze kdyz ma hlad, tak se jde sam nazrat. (aspon ten model co mi ukazovali tak to umel) :tleskani-/quote]

Jakože se jde sám zapichnout do zásuvky, jo? :D



quote="a"]njn, ale tento plechac ti nevylize


...pr.el? :D

S tou zasuvkou: Jo jo fakt, ze jo taky jsem to cetl a taky jsem se divil ale je to proste chytrej pes. :mrgreen:
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zvedavec1 8. 6. 2005 19:00

fales píše:
djlooper píše:Jakože se jde sám zapichnout do zásuvky, jo? :D-/quote]
S tou zasuvkou: Jo jo fakt, ze jo taky jsem to cetl a taky jsem se divil ale je to proste chytrej pes. :mrgreen:

jj presne tak, kdyz mu dochazi baterka tak se jde sam pripojit na nabijecku. :tleskani

btw kdyby byl cene AIBA i tenhle mazlicek tak bych i o koupi uvazoval. :mrgreen: :lol: :tleskani

Obrázek
10 SIN
20 GOTO HELL
Zvedavec1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zvedavec1 8. 6. 2005 19:15

hodne dobra stranka o AIBOvi je http://home.tiscali.cz/rcmicrocar (odkazy jsou uplne dole) ... protoze ma AIBO i sitovku tak ho muzete pouzivat treba i jako smiraka coz jsem nevedel (na PC vidite a slysite co vidi a slysi AIBO) :mrgreen: a dalsi perlicka je ze nesnasi svetle zelenou. :mrgreen:
Kdyz se me ptal znamy co stoji a ja mu popravde odpovedel,rekl ze jsem blazen.Kdyz jsem mu Aiba ukazal v praxi.,otevrel uzasem usta a kdyz se mu je podarilo zavrit,omluvil se a prohlasil ze je levny......
10 SIN
20 GOTO HELL
Zvedavec1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 8. 6. 2005 21:29

Ty vole, tak ted sem koukal ny ty stránky, na ty videa. Je to fakt supr, že něco takovýho existuje. Kdybych měl tolik peněz a nepotřeboval bych nic moc jinýho, koupil bych si ho. Ty pohyby jsou dost promakaný, myslel sem že to budou takový ty spomaleniny líný, ale ono se to hejbe hodně svižně a vůbec, fakt pěkný. Až budu mít čas, tak si přečtu ty kecy o tom a jestli bude mé nadšení trvat i poté, začínám šetřit :D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků