Máte nějakou úchylku?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mtmccox2 18. 3. 2010 23:45

eRiper píše:Nevím, jestli v tom huhňání KPP uslyšíš rozdíl ;-) Ani já netvrdím, že poznám rozdíl 320kbps x FLAC, ale místa na disku je dost a v budoucnu si určitě koupím pořádnou aparaturu. Tak proč se pachtit s MP3, že?


V tom případě je to pro mě, kterýžto se nikdy jako audiofil necítil, bude irelevantní. Né, že by nebylo místo na disku, ale rozdíl nepoznávám, možná jen lehké "placebo"


//: i když počkat počkat slyším vlevo vzádu v hloubce takovou nevýraznou kytárku, co jsem asi dřív neslýchával (konkrétně skladba SSOASS ) 8-D

//: budu to muset ještě porovnat s 320kbps, teď ho tu mám v horší kvalitě
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 19. 3. 2010 00:00

hobbit: jestli mezi 320kbps a flacem poznas rozdil, tak mazej na avforum.... nebo spis do bohnic, jestli mas nejaky chrastitka :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 19. 3. 2010 00:06

mtmccox2 píše://: i když počkat počkat slyším vlevo vzádu v hloubce takovou nevýraznou kytárku, co jsem asi dřív neslýchával (konkrétně skladba SSOASS ) 8-D

A...a...a...vo tom to je ;-) By člověk nevěřil kolik drobností se komprimované hudbě ztratí.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 19. 3. 2010 00:13

mtmccox2: taky je klidne mozny, ze jenom jsi se tak zaposlouchal, az si si ji vsimnul :)

btw, ani bitrate neni vsecko... jsou 128kbps soubory, co se daj poslouchat a sou 128kbps soubory, kterejm chybej basy, vejsky a stredy :-!
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 19. 3. 2010 00:18

Jasně, je klidně možné, že jsem hledal detaily, až jsem je našel :)

Ale stejně dokud nebudu mít solidní hárdvér na přehrávání .. a taky bych si musel vyčistit uši, čímž bych dostal kopačky z klubu špinavců :D

//: končím, dobrou
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 19. 3. 2010 07:03

Jack111 píše:Bobroněnko: V tomto případě nejde ani tak o bakterie, v hospodě je jich je stejně dost i mimo záchod, ale o pocit. Když tam vedle mne močí nějaký vožrala, zechčije si ruku a utře si ji do kliky, tak je mi docela ukradený, jestli je jeho moč sterilní a klika ze zlata.


Tak jasně :-) já neagituju za neumývání se, já jen říkám, že se to nemusí přehánět :-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 19. 3. 2010 07:40

já mám zkušenost že se toho víc ztratí n vešjkovejch reprácích...

jinak pánové nejste kapku OT?
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 19. 3. 2010 09:14

Ani ne. Jeden úchyl(jak někdo může proboha poslouchat mp3? :-O ) prorovnává druhého(kdo pozná rozdíl mezi flac a 320kbps patří do bohnic).
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 3. 2010 09:57

suk píše:hobbit: jestli mezi 320kbps a flacem poznas rozdil, tak mazej na avforum.... nebo spis do bohnic, jestli mas nejaky chrastitka :D

Hm...tak jestli tam velký rozdíl není, tak to asi nemá cenu shánět...a já už se těšil. :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 19. 3. 2010 11:16

hobbitek: viz trent...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 3. 2010 11:27

Takže nemá. :-]
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 19. 3. 2010 12:39

MarkFX píše:eh :-l až tak jo? Ja myslim že třeba držadla v šalině nebo tak o moc čistější nejsou, takže to vyjde jedno..

Jenže v šalině si ty ruce nemyješ, ne? ;-] A když už si je na tom hajzlíku teda umyju, tak je přece nebudu hned potom babrat.

Když tak přemýšlím, na tohle jsem uchyl, ale že mam v pokoji prasečák, to mě nesere :hm
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 19. 3. 2010 17:18

Ještě, že u nás šalina nejezdí :-P
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 19. 3. 2010 18:44

u vas nejezdi ani autobusy prosimte :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 19. 3. 2010 19:16

mtm jezdí do školy na koni. Stejně jako zbytek dědiny. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků