Vlhka podlaha, co kdyz ne koberec?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod buck12345 14. 11. 2019 06:46

Prosim poradte mi. Co muzu polozit na vlhkou podlahu? Koberec nepripada v uvahu, nebot se jedna o betonovou podlahu polozenou hned na mokrou zem.

jedna se o ,,kulnu,, na nasi zahradce mimo obytny dum. pro prilezitostne obyvani, nicmene vsak je nutne misto udelat hezcim. a dosli mi napady.

ano premyslel jsem o vystavbe rostu a polozenim korkovych desek. preklisky do vlhka apod. ale to je velka investice.

nutno podotknout ze tam neni zadne vytapeni. mam elektricky ohrivac. ktery zapnu, jen kdyz budu pritomen.

musi existovat jedodussi levnejsi reseni. jak predejit plisni.
vedel by nekdo prosim kreativni reseni? :roll:
buck12345
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 11. 2019 19:54

Tak to netuším. Vlhko nelze řešit nějakým způsobem? Jediné co mě napadá, zkusit venkovní umělý trávník - zelený koberec... tedy ten řídký, aby vlhkost mohla pronikat nahoru do prostoru. Samozřejmě v místnosti ještě umístit něco na odvlhčení.

Že bych své radě věřil - to opravdu ne.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buck12345 15. 11. 2019 06:08

Ou, to me zajima, na to odvhlceni, co navrhujes?
Nemej obavy, znam ten pocit... nekladu jednoduchou otazku

nejlepe by byl rost a pak neco navrch, ale to je celkem velka investice do kulny....
buck12345
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 20. 11. 2019 20:26

Jsou určitě firmy, které se redukcí a bojem s vlhkostí zabývají. Myslím, že dotaz tímto směrem by mohl znamenat větší úspěch na dobrou radu, než naše rozmluva zde na fóru. Tím Tě nechci vyhazovat, jen se jedná o specifický dotaz, který by chtěl odpověď člověka z oboru.

Na odvlhčení jsou různé vychytávky, které se prodávají. Každá má jiné možnosti, respektive jiný „výkon“. Něco je o tabletách, jiné o dalším. Bohužel toto neznám, protože nevyužívám. Vím ale, že známý má vlhčí nějakou místnost, tudíž koupili box s - asi - tabletami a ty vlhkost redukují. Jak moc úspěšně - netuším.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků