atopický ekzém

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod banat 25. 6. 2018 08:39

Objevil se mi atopický ekzém a ve svém okolí nemám nikoho s kým bych se o tom poradila.Jedem k moři tak bych Vás chtěla poprosit o radu jaký opalovací krém a co vlastně s ekzémem dělate?
banat
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 25. 9. 2018 17:41

Odpověď přichází, byť pozdě. Ideální je, skočit si na kožní za specialistkou. Ta nasadí příslušnou léčbu a doporučí i mycí prostředky atp.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thunderdome 21. 11. 2019 22:54

To nie vždy pomôže. Ja ho mám z alergie a furt sa škriabem ako všivavý pes. Na kožné síce plánujem ísť kvôli bradavici ale tak už keď som tam môžem sa opýtať ale keď to je vrodené to sa už nedá nijako vyriešiť.
Thunderdome
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 28. 11. 2019 18:35

Většina problémů má svůj původ. Takže je vhodné řešit zdroj problémů. V nejhorším řešit alespoň projev problému. Absolutně nejhorší je chytračit a nechat to tak.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thunderdome 11. 12. 2019 23:33

zdroj maju problem najst aj lekari lebo je to podobne ako bolesti hlavy... Clovek absolvuje kopu vysetreni a nic mu nenajdu. To je to. Kdyz mate rimu tak vi co vam je, kdyz mate zlomeninu taky, ale co s tymi zahadnymi problemami? Kdysi jsem resil migrenu a nebo poceni a nic nenasli.
Thunderdome
Čtenář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků