Pozor na aktivity X energie

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Elara 15. 3. 2014 21:39

Ahoj, společnost X energie nabízí na "první pohled" výhodné tarify na plyn či elektřinu, ale ostatní poplatky Vám v úhrnu vydají výrazně vyšší cenu, než energie od ČEZu třeba.

Navíc mají najatou bandu usměvavých šašků, co v dopoledních hodinách obcházejí zejména staré lidi, nedávno se pokoušeli například do smlouvy uvrtat mého dědu.

Bacha.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 15. 3. 2014 22:10

Potvrzuji, nedávno jsem od takové smlouvy odstupoval. Uzavřeli smlouvu podvodným způsobem s naší sedmdesátiletou známou, naštěstí se mi včas ozvala a převod se nám podařilo zastavit.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Elara 15. 3. 2014 22:38

Kámošův děda to uzavřel 13 března, snad teď, když jsme na to přišli, to ještě půjde vystornovat.

Jednou sem šel na výběrko do podobný otrapský door2door společnosti, využil sem možnost kouknout tomu pod roušku... jsou to zmetci, na pověšení.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 15. 3. 2014 23:29

Jestli chceš, tak ti můžu poskytnout odstoupení, které jsem sepsal, ale mám to uložené na počítači v práci (doufám), takže až v pondělí ;-)
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Elara 16. 3. 2014 14:49

Jo, díky moc, mám mejl [email odstraněn na základě uživatelova požadavku]
Naposledy upravil MgX dne 8. 4. 2014 19:49, celkově upraveno 3
Důvod: Upraveno na základě požadavku pisatele - odstraněn email.
Elara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 17. 3. 2014 12:17

Máš to tam ;-)
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Elara 17. 3. 2014 12:53

Díky :)
Elara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Elara 12. 4. 2014 19:25

Pozor, v pátek se zase snažili moji babičce namluvit, že ČEZ končí, a X energie přejímá jeho odběratele.

Stějně tyto agentury (které X energie využívá) pro propagaci mají jepičí život, což ostatně samy přiznávají:

Společnost Bright Future s.r.o. působí na českém trhu krátce. Navazujeme však na (!) víceleté zkušenosti (!) členů týmů firmy.
Elara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Elara 16. 4. 2014 19:26

přeť'ukám vám sem Dopis:

Váž.zák

tímto Vám potvrzujeme zpracování Vašeho požadavku ukončení smlouvy číslo XXXXX.

Důvod: Přijetí odstoupení dle paragrafu 11a Energetickébo zákona (před zahájením dodávky jednotlivé komodity)

Účinnost: Okamžité ukončení smlouvy k datu přijetí žádost..

Co když teenhle řecný obrat jen znamená, že děda musí ještě vysvat nějakí papír tu *žádost* aby to konecně celé zrušil.--- ale jak to z tho vydeduvoT? je to sepsáno znaneč úpopdobně _
Elara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MalickaL 12. 2. 2015 12:33

Dobrý den,

bohužel se mi stalo to stejné. Vystupovali jako zástupci našeho dodavatele a že se pro nás nic nemění. Že nám jen zajistí stejnou cenu a nic přes to navíc :-( Bohužel jsem naletěla a až později mi došlo, co je to za lumpy. A když to tady čtu, tak si klepu na čelo.

No mám to na poslední chvíli, ale snad ještě stihnu odstoupení od smlouvy před začátkem dodávky od nich. Jen se děsím té jejich pokuty. 6500,- za zrušení? Nevím, zda se to týká i v případě odstoupení před změnou dodavatele.

Máme to na poslední chvíli, tak se této pokuty fakt bojím.

Prosím, nemáte někdo zkušenost s tímto?

Děkuji moc.
MalickaL
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 12. 2. 2015 22:03

S pozdravem MgX
MgX
Administrátor