Pomoc, žijeme v kouři od cigaret

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod marty-xd 23. 8. 2012 23:32

Dobry den, Nevím jestli jsem to napsal do správné diskuze ale potřebují pomoc. S rodinou žijeme v panelaku a jakmile chci vyvetrat nebo když jen otevřu okno je cítit smrad z cigaret od sousedu podnama. Někdy min to připadá jak kdybych vlezl do nějaké smardlave hospody. Žiju ve stejném pokoji jako můj bratr kterému je 11 let a není to zdravé jak pro me tak pro bratra. Je to od 16:00 AZ do 24:00 nedá se ani vyvetrat abych mel v pokoji čistý vzduch a kord v těchto vedrech, a když to cítím chvilku začne ME hrozne bolet hlava. Co stim ? Není na to třeba Zákon ze se nesmí kouřit v okolí děti? A když se někdo z nás ozve a říkají ze je nezajma ze sou tam děti a hovor dal nevede.

Děkuji za jakékoliv nápady.
marty-xd
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 25. 8. 2012 06:19

Myslím, že s tým neurobíš nič ani Ty, ani Tvoji rodičia. Mal som podobný problém so susedom, ten vypaľoval zobák na balkóne pod nami, aby si nenasmradil v byte.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 26. 8. 2012 02:14

U nas v panelaku vecne nekdo kouri, nekdy i travu (to pak taky zaviram okna). Aspon prestali vyhulovat na chodbach.
Mozna tak si s nima promluvit, ale jestli jsou to nejaci blbci jak tady, tak to asi moc nepomuze.
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 8. 2012 16:11

Třeba klika namazaná hovnem? Myslíš, že by to pomohlo?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 27. 8. 2012 22:02

Ak mate okno aj na druhu stranu panelaku a tam to necitit, tak vetrat cez izbu z opacnej strany.
Mozno, ze by pomohlo urobit si z plechu taky digestor ako nad sporak v zavodnej jedalni. Na dlzku, aby prekravalo dlzku okna a este kusok viac, na sirku asi 50cm a zavesit ho na parapetu zvonku. tak ako byvaju susiaky na pradlo. Vyvodnu ruru zvrchu nasmerovat bokom a aby nebola medzera medzi parapetou a digestorom(dat tam makku tesniacu gumu) Len budete platit za elektriku do ventilatoru. Ventilator radsej na 12V, kvoli dazdu aby nedoslo k urazu elektrikou.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 28. 8. 2012 06:38

Tak to mi přijde lepší to ***** na klice, než montovat digestoř z venku baráku. Navíc pochybuji, že by jim to vlastník domu povolil. A pokud je to společenství vlastníků, tak by si to museli nechat odsouhlasit.
Další věc, okno na druhou stranu je pěkné, ale jak jistě víš, pořádně jím nevyvětráš. Zvlášt ve vedrech minulých dnů. Potřebuješ třeba průvan, aby se ten vzduch hýbal.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 28. 8. 2012 09:18

Jedná se o hnusný a sobecký postoj jedince, vůči jinému člověku. Sám jsem kdysi měl obdobnou zkušenost. K naštvání ... :-\
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 8. 2012 22:22

Taky jsem měl podobný problém. Lidi kouřili v paneláku u výtahu a ve výtahu taky. Celý den na chodbě zahuleno, v 6. patře, kde jsem bydlel, bylo nahuleno nejvíc. Kouřit se má tak, aby to neotravovalo ostatní. A to jsem kuřák.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 8. 2012 07:41

Já bych je pokaždé slil kyblem vody když tam budou kouřit.. :D

Né, fakt nevim co bych dělal, vůbec ti to nezávidím.. Taky nesnáším kuřáky, ty faking smoukrs.. :/
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 8. 2012 21:44

Nejsi tolerantní. Nehaž je všechny do jednoho pytle.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 31. 8. 2012 06:36

Tak kdyz nekdo rekne, ze nesnasi kuraky, tak to zavani pokrytectvim, protoze ac nekurak znam mnoho kuraku a svete div se, jsou to bajecni lide. Nejsou prasivi, *****, nemaj zluty ruce ani zuby. Ale v tomoto pripade, pokud je to tak, jak bylo vyse popsano, tak to ani neni problem kuraku, ale konkretnich omezencu. Bohuzel na to je kazda rada draha. Ale nebudu nic rikat, protoze vim jen to,co bylo receno v uvodu. Coz neni mnoho.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ludwig1 6. 10. 2012 21:12

Mám podobný problém a napadlo mě, že jediné řešení (páč s kuřákem není domluva prostě žádná) je ten smrad přehlušit. Nasmradit tam něco, co by ten smrad z cigaret nějak překrylo. V jednom kuse tam stříkám osvěžovač, mám i anti-tabák v předsíni, ale uvažoval jsem o něčem drastičtějším, třeba nějakou směs ze SAVA nebo čpavku. Možná aspoň po tu dobu, aby ten kuřák pochopil, že ten smrad má směrovat jinam než na chodbu, zkrátka aby měl v bytě takový nechutný smrad (jako mám doma já z jeho cigaret). Podmínka je, že to nesmí uškodit zdraví ap. (narozdíl od jeho cigaretového smradu, že? co bysme pro ně neudělali), nenapadá vás něco? :roll:
ludwig1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 10. 2012 08:09

ale to není pravda, že s kuřákem není domluva :) všecko je to o povaze a inteligenci, ne o tom, jestli kouříš nebo ne...já bych zkusila něco jako domovního důvěrníka, pokud je, a třeba by šlo zavíst zákaz kouření vevnitř domu
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 10. 2012 09:16

To mi prijde jako idealni reseni. Neni kurak jako kurak :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 10. 2012 16:55

aqua: souhlas. Zákaz kouření ve společných prostorách domu je celkem běžné ustanovení domovních řádů.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron