PETICE... Pomůžete?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jarekmarek 25. 5. 2011 16:16

Ahoj všichni! Rádi bychom, aby se v ČR a SR prodávalo větší balení Skittles. Sepsali jsme proto tuto petici, aby Wrigley vidělo, že o takové balení má zájem opravdu hodně lidí.

I v případě, že vás se tato petice netýká, věnujte nám prosím minutku svého času a podepište...

Děkujeme :)))!

http://skittles.ic.cz/Petice.html
jarekmarek
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 25. 5. 2011 19:43

tak to až řeknu přítelovi, tak se zblázní, ten je doslova žere :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 26. 5. 2011 07:15

Pokud se nepletu, tak se zde prodávají. Asi před 2 měsíci je rozdávali jako dárek na jednom pochodu a dva týdny na to jsem viděl nějakou "ochutnávku" v globusu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarekmarek 26. 5. 2011 08:32

Ahoj...no prodávají se, ale jen malé balení. Vyrábí se ale i velké zavírací výhodnější balení, které se u nás v tuto chvíli neprodává ;)... Té naší petice si už i Wrigely všimlo a vypadá to, že pokud by nás bylo dost, je ochotné začít velké balení v ČR a SR prodávat :).

aquarkko: určitě řekni :)
jarekmarek
Čtenář

Odeslat příspěvekod teplice 26. 5. 2011 08:49

vyplnil jsem to, dej potom vědět, jak to dopadlo. mimochodem, ozvali se vám, nebo kde jsi sebral inforamce, že si toho všimli? :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarekmarek 26. 5. 2011 08:53

teplice: Protože to zveřejnili na jejich Facebooku :) podívej se tady:
http://www.facebook.com/SkittlesCeskoSl ... 6264761574

Tak snad je to na dobré cestě, vypadá to tak ;)
jarekmarek
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 5. 2011 11:27

to sem nikdy neměl, to sou nějaké bombonky? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarekmarek 26. 5. 2011 11:54

MarkFX: jojo, ovocný. určitě vyzkoušej, jsou super ;)
jarekmarek
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 5. 2011 19:26

A co když na ně taky začnu byt závislý? Radši né :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 27. 5. 2011 08:12

Hlavně by se ti kazily zuby a začal bys nabírat a ani kolo by ti už nepomohlo. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 5. 2011 11:28

no vidiš, ja se bez toho obejdu.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 27. 5. 2011 19:50

jarekmarek: super, kolik uz mate podpisu? takovy jednani firmy se mi libi :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 28. 5. 2011 10:44

To je jen z toho důvodu, že ta petice není za snížení ceny. Možná by si jí všimli, ale určitě by se s ní nikdo nezabýval.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 28. 5. 2011 13:37

Kdyby sem zase začali dovážet Starburst Jellybeans (Joosters), tak by udělali mnohem líp... Skittles jsou výrazně horší... :-\
X123
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 28. 5. 2011 15:01

:oboze
Udělejte další petici.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků