Nechat se tetovat ci ne? popr. kde? HK kraj

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod buck12345 6. 5. 2010 09:07

Tot otazka, mam rozporuplne pocity, nebot v dnesni dobe to je IN, COOL atd. kazdej mladoch si da tetovani aby se cejtil drsne, ale ne kazdej to takto bere, tetovani me nikdy nic nerikalo, ikdyz na holce me to nevadi :-) Kazdopadne nazveme to zivotni udalosti, kterou bych nerad vymazal z pameti a nejradsi si ji kazdym dnem pripominal, proto myslim ze velice vhodnym resenim je tetovani. Doufam ze jste tedy uz vseci pochopili ze si nechci davat tetovani kvuli sebevedomi atd. Takze se ptam jelikoz nemam zadne zkusenosti a urcite zde budou take zdravotni rizika, kde si tetovani nechat udelat, aby bylo opravdu od profesionalu a ne od "mistnich drsnaku" co si mysli ze provozuji tatto salon ze jsou cool...

Co myslite kam v Kralovehradeckym kraji bych mel zajit? Nejake tipy ci zkusenosti?
:roll: :-)
buck12345
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 6. 5. 2010 12:53

Tohle mi přijde docela bezpečný a je to za pakatel :D

http://www.aurednik.cz/inshop/catalogue ... tovani.jpg
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod buck12345 6. 5. 2010 13:53

myslel jsem to vazne
buck12345
Návštěvník

Odeslat příspěvekod buck12345 7. 5. 2010 20:56

buck12345
Návštěvník

Odeslat příspěvekod roxor 8. 5. 2010 06:14

4honza píše:Tohle mi přijde docela bezpečný a je to za pakatel :D

:tleskani
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 8. 5. 2010 07:20

V tribu jsem si nechal píchat uši. Jsou tam celkem milý holky.
Jinak, když už jsi tam zahrnul pražský saloon, tak třeba jsem trochu pokukoval po tomto(i když nakonec z tetování sešlo): www.hell.cz
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod buck12345 8. 5. 2010 07:43

roxor píše:
4honza píše:Tohle mi přijde docela bezpečný a je to za pakatel :D

:tleskani

:tleskani jak maly jardove

-- 8. 5. 2010 08:46 --

trent píše:V tribu jsem si nechal píchat uši. Jsou tam celkem milý holky.
Jinak, když už jsi tam zahrnul pražský saloon, tak třeba jsem trochu pokukoval po tomto(i když nakonec z tetování sešlo): http://www.hell.cz

na hell.cz jsem taky koukal, ale nezaujmuli me svymi strankami. Co ty ostatni prazsky, nikdo? A kdyby jeste nekdo mel zkusenosti se salonem v hk, sem s nimi... 8-)
buck12345
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 8. 5. 2010 07:50

Ono ani tak nejde o to jaký maj stránky, ale o to jak přistupují k práci.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod buck12345 8. 5. 2010 08:20

trent píše:Ono ani tak nejde o to jaký maj stránky, ale o to jak přistupují k práci.

jasne cekal jsem podobnou odpoved, to mas pravdu, urcite nejdulezitejsi je kvalita samotnyho slaonu, ale pro cloveka co hleda kvalitni salon, bez drivejsich zkusenosti, tak prvni co vidi jsou stranky, ktere musej prodavat, hell.cz takove nema.
buck12345
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 5. 2010 17:16

buck12345 píše:Tot otazka, mam rozporuplne pocity, nebot v dnesni dobe to je IN, COOL atd. kazdej mladoch si da tetovani aby se cejtil drsne,

To je fakt dobrá konina...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod buck12345 9. 5. 2010 08:42

hm tak si to mysli, ja ti to vyvracet nebudu. Jinak diky trente, uz mam vybrano
buck12345
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 9. 5. 2010 09:33

Jo? Kde a jak? Z prvního dotazu ani nebylo patrné, jestli se chceš vůbec pomalovat.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod buck12345 9. 5. 2010 10:02

nebylo tam spis patrny, ze to neberu jako vetsina, lidi co si chce dat tetovani, aby si "vyzdobily" svy telo? Pro tetovani jsem rozhodlej jen jsem vahal kam zajit
buck12345
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 9. 5. 2010 13:07

Tak je ještě pečlivě a s rozvahou najít vhodný motiv. Takový, na který se budeš koukat do konce života a neomrzí tě. Někteří lidé ho hledají a navrhují třeba půl roku.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod buck12345 9. 5. 2010 20:09

mam jiz davno vybrany a ver mi ze vznikal mnohem dyl jak pul rok. Impuls nebylo dat si tetovani ze to vypada dobre a pak vybirat nejaky hezky obrazek, nybrz presne naopak
buck12345
Návštěvník

Další stránka