Řízení, řidiči, řidičky - automanévry :-) [Oddělené téma]

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 3. 2010 21:25

jednou jsem na přechodu taky lehce vylekal nějakého kluka, nevim co sem dělal, sice jsem nejel rychle ale nevim proč sem nezpomalil, trochu musel přidat do kroku.. :D

Jo a jinak jak sem dělal řidičák, jak většině to při rozjíždění zdechá, tak mě to spíš hrabalo, a první hodinu jsme furt jezdili přes přechody, chudáci chodci jak se lekali.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 25. 3. 2010 21:55

jo, to ja jednou malem mnozinu chodcu porazil :)
btw, kdyz OT o rizeni auta (:D presunte to, ne? :) ), jednou jsem si dal i dobryho "drifta" s favoritem - pouceni pro priste: favorit neni zavodak, aby se s nim ritilo do Pi/2 (90°) zatacky padesatkou :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 25. 3. 2010 23:26

MarkFX: taky sem při autoškole většinou zdechal, ale na šalďáku, kde je provoz 20,5M aut za vteřinu (nechtěl sem brzdit provoz) a ještě do kopce sem se měl rozjet, to byla asi 3. jízda, tak sem pumpnul plyn na podlahu a pustil spojku, nechal sem na zemi půl pneumatiky a vyrazil jak šumachr z depa, než mi to instruktor po 5m zadupnul :D
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 26. 3. 2010 07:27

Vy jste tedy umělci. Jinak si myslím, že by každý řidič měl zažít nějakou krizovku a nehodu. Proč? Aby si uvědomil, co auto dokáže a že né vždy ho má tak pevně v paži, jak si může myslet.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 26. 3. 2010 08:06

No co se Týče ÚTA, tak takovýhle Chlapení moc rád nemám, hej...je to takové ,,TABU,,Hech. Někomu to fungovat může a někomu nééé. Jinak vřele doporučuji takovej malej rallý silniční Survival tréning: Smyk!(nemusí to být na ledě, že...stačí ,,pyl,, nebo pozdrav ze Sahary, na Jadranu),... Plnej knedlík s přeřazením a meziplynem, a trefit se do mezery ve stromořadí..., Myška do Díry, Totál Stop!, když seš dlouhej tak opět ďúre, pochopitelně Hledej ho v každé zatáčce a za každým horizontem?! No Náklaďák v proti směru, he!! Čelní srážka je horší, než se srazit s Blbcem atd.= 140 K bez nehod, huž je v Plechovým nebi: ,,Škoda Para ni Dinára,,škoda jí, mohl jsem s ní jezdit doteďka. Smutnej Targa Florio, Marčello od Zvonu...Je mi bez Ní docela smutno.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 26. 3. 2010 09:20

já sem si užil s tim transitem na letišti (kamion show mnichovo hradiště), skoro 2km rovinka, tam se to pěkně mastilo, od má transit hodně dobrý zrychlení, který ale končí na 115km/h :) taky sme tam pěkně řezali, ale na silnici bych si to nikdy nedovolil, mám k autům respekt, nehodu sem už zažil (hup do příkopu, hezky to koplo), akorát sem neřídil já a jeden můj blízký se v autě taky zabil, takže to neberu na lehkou váhu...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 26. 3. 2010 10:01

No vono na Tý silnici ani nejde vo To, jak rychle Ti to jede, ale vo To, jak dlouho to ve zdraví vydejcháš, že: Únava Materiálu,... co vyjedeš a přejedeš, a jak to stíháš. A za Kolik se někam dostaneš(a to je nejen o benzínu, gázu či ňafně...). Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 26. 3. 2010 10:06

nemusíš mi říkat naprosto zřejmé, zřejmé bude stačit, já mluvil o skotačení na letišti...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 26. 3. 2010 10:18

Jo dobrej Tréning, Já mluvil o skotačení na silnici, že...no přeji Srečen Put a Šťastnej návrat z vejletu. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 26. 3. 2010 11:01

na silnici neskotačím :) akorát občas spěchám ^^ ale pajdu dodržuju vždy.. :)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 26. 3. 2010 13:56

trent píše:Vy jste tedy umělci. Jinak si myslím, že by každý řidič měl zažít nějakou krizovku a nehodu. Proč? Aby si uvědomil, co auto dokáže a že né vždy ho má tak pevně v paži, jak si může myslet.

Tak ja rikam, ze ridicem se clovek stava po deseti letech jezdeni a aspon dvou poradnejch nehodach :) Proto se asi ridicem nikdy nestanu :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 26. 3. 2010 16:31

tak jeden ťukanec už za sebou mám :D
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 26. 3. 2010 20:10

suk píše:Tak ja rikam, ze ridicem se clovek stava po deseti letech jezdeni a aspon dvou poradnejch nehodach :) Proto se asi ridicem nikdy nestanu :D

:oboze :oboze
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 26. 3. 2010 20:19

p0etrik: copak se ti nezda? 8-)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 27. 3. 2010 08:38

Pokud muze byt nekdo oznacen za dobreho ridice:
1) musi umet vozidlo ovladat zcela automaticky,
2) musi mit v hlave mozek a umet jej pouzivat,
3) musi mit dobrou prostorovou orientaci.

Ani jeden z techto bodu nesouvisi s delkou drzeni karticky s nazvem "ridicsky prukaz". Ten prvni souvisi s poctem najetych km, respektive s dobou stravenou za volantem.
Ani jeden z techto bodu nesouvisi s autonehodou. Spise naopak. Mit 2 vazne nehody za 10 let, to musi byt uz poradny smolar, anebo blb.
p0etrik
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků