Litacka v praglu aneb info pro vesnicana

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Snekac 7. 9. 2009 17:22

Jaký bordel? Až ti vydají Opencard přijdeš do infocentra, ukážeš ISIC a oni ti tam nahrají možnost kupovat si zvýhodněný studentský tarif. A pak už tam v nabídce internetové aplikace bude ;-)

UK má tu smlouvu, že stačí ISIC a k tomu papírový kupon. Jako taky varianta, ale já mam raději plasty :-)
Naposledy upravil Snekac dne 7. 9. 2009 17:23, celkově upraveno 1
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 7. 9. 2009 17:22

Jack111:
No vždyť, při aktivaci, to je jednorázový proces, při pořízení OpenCard, pak už ti to přiřazuje studentské automaticky i na eshopu ;)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod christian 7. 9. 2009 17:25

jannnn píše:zaridis si kdekoli tady: http://www.dpp.cz/jizdenky-prodejni-mista-v-metru/

nebo u nas to jde koupit i ve skolnim centru, kde vydavaji prukazy apod ... predpokladam, ze to tak pujde i u vas...


No já třeba jsem měl problém ještě s tou starou ČVUT kartou, respektive v metru mi už odmítli vydat kupón kvůli tomu, že prý už to je zakázaný (prej se tam nevejde to číslo tý karty nebo co). Přitom ve školním centru mi to vydali bez problémů.. Takže taky pěknej bordel :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 9. 2009 18:41

snowboarder: Jasný, postup chápu. Jen jsem si původně nebyl jist, když tam píší jen pro Juniory a Seniory. A na studenty zapomněli.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 7. 9. 2009 19:54

Jasně. Ono asi proto, že u těch studentů se nemusí kupovat první voucher na místě, jako u Juniorů a Seniorů. U studentů stačí nahrát studentskou slevu přiklepnutím a pak můžeš i první koupit doma na eshopu. Ale tak když už tam člověk je... :))
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MgX 17. 9. 2009 18:26

michal-19 jestliže budeš nabádat k přestupkům atp. - přestanu být klidný a pocítíš to.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 9. 2009 18:41

michal-19 máš občas „zajímavé“ nápady, „zajímavé“ myšlenky, zvláštní příspěvky ... myslím, že ve Tvém případě bylo upozornění na místě.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 9. 2009 19:07

Ano,to me napadlo, ale ono by se to nemuselo pri dennim jezdeni moc vyplatit. Ale napadla me jeste jedna vec - mozna to budu chodit pesky a usetrim 720 mesicne...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 17. 9. 2009 22:18

Troja<>MFF? Tak to budes po jednom semestru docela nabusenej a zaroven ale i lehce priotravenej :D

...btw, neni to 720,- na mesic, ale na mesice tri ;)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 17. 9. 2009 22:31

suk píše: mozna to budu chodit pesky a usetrim 720 mesicne...

Možná pak vychodíš tu ejakulaci :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 20. 9. 2009 14:57

snowboarder píše:Jasně. Ono asi proto, že u těch studentů se nemusí kupovat první voucher na místě, jako u Juniorů a Seniorů. U studentů stačí nahrát studentskou slevu přiklepnutím a pak můžeš i první koupit doma na eshopu. Ale tak když už tam člověk je... :))


Tak jsem si to byl zařídit a prý že prý se to občas nepovede nahrát a musí se první kupón kupovat na živo :D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 21. 9. 2009 15:19

ted me tak napadlo - krade se v praglu (hlavne u hlavaku) hodne kola? :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 9. 2009 16:47

HE HE, no když tam zaparkuješ plečku,,Ukrajinu,, tak ne...Proč? chceš někde v Práglu parkovat kolo?! Houmí Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 21. 9. 2009 17:18

No, jezdit do praglu vlakem a do skoly a mezi budovama na kole... :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES02 21. 9. 2009 17:46

ty jo, vyrizeni otazka nekolika minut a on to tady resi snad uz mesic :) misto googleni bys mel tech litacek za tu dobu koupenych tak 1000
ES02
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků