DVD Jewel Box

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod georg68 17. 6. 2009 10:41

Zdravím, nechci toto dávat do sekce filmy, ptám se reději zde - lze nékde u nás sehnat obal na DVD tzv. Jewel Box ? V těchto obalech se občas objeví nějaké DVD, které má má české tiulky a distributor ho dováží přímo ze zahraničí. Např. filmy Gatacca, Hideaway, Hush, Big Chill, Disturbing Behavior apod, většinou filmy od Columbia-Tristar, a také občas hudební DVD. Bohužel jsem jeden obal nenávratně zničil a rád bych ho nahradil. Nikde ho však nemají. Poradíte ? Díky.
georg68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 17. 6. 2009 22:08

A jak to má vypadat? Já ať sem googlil jak chtěl, nějak jsem nenašel co přesně to má být a jak se to liší od klasického DVD obalu...
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod georg68 18. 6. 2009 07:21

Taky se tomu říká Jewel Case. Je to silné pouze jako klasický cd obal a má to zaoblené rohy.

Obrázek
georg68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 25. 6. 2009 00:08

pak už zbývá asi jen "urob si sám" :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 6. 2009 15:41

http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=spresenttrees&strid=1072&scaid=413&stishowtype=1

z tudma to není některý?? třeba ten BOX NA 1 DVD Slim (7mm)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod georg68 26. 6. 2009 07:50

Ne to je klasický obal z měkkého plastu. Už jsem to vyřešil, protože jsem potřeboval jen jeden kus, koupil jsem v Levných knihách jedno DVD v takovém obalu a ten obal použil. Holt mě to stálo 99,-.
georg68
Návštěvník