Těšíte se na zimu?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Mate radi zimu?
Mam rad zimu 14 %  43%  [ 14 ]
Nemam rad zimu 14 %  43%  [ 14 ]
Je mi to jedno 4 %  12%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 32

Odeslat příspěvekod Lukino 23. 9. 2008 11:44

Ja i navzdory tomu, ze jsem z detskych let uz vyrostl, se kazdy rok tesim na zimu, jako male dite :) Na snih, na zaveje, az si doma zatopim, zapalim svicku, az budu jezdit autem v pliskanicich... :)
Jak jste na tom vy? Tesite se na zimu, nebo z ni mate spis deprese?
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 23. 9. 2008 12:07

megamoc, jasně! :) doufám, že se dostanu na lyže!!!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 23. 9. 2008 12:36

já bych tu zimu ani nemusel, ale moje škodárna se na ni těší úpě mega!
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 9. 2008 13:07

Když skončí ten hnusný depresivní podzim a je hezká zasněžená zima tak se to dá, ale pro mě léto a letní aktivity, sporty, kalby prostě léto rulezzz :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 23. 9. 2008 14:34

Lukino píše:Ja i navzdory tomu, ze jsem z detskych let uz vyrostl, se kazdy rok tesim na zimu, jako male dite :) Na snih, na zaveje, az si doma zatopim, zapalim svicku, az budu jezdit autem v pliskanicich... :)

Pod to se podepisuju. Nemusi byt zrovna -20 ale snih mam rad. Taky na nem rad jezdim. Clovek si na nem muze pri bezpecne nizkych rychlostech trosku zablbnout se smyky a tak, samozrejme na vhodnem a bezpecnem miste. :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 23. 9. 2008 15:43

MarkFX: Mas pravdu, predpoklad je, aby ta zima byla zimou, ne nejaky zablaceny mokry spinavy obdobi, jako predloni :(

Jeffe: Presne tak, jsi muj clovek :) V techto pripadech u me plati, ze i cesta muze byt cil :)
Naposledy upravil Lukino dne 23. 9. 2008 16:11, celkově upraveno 1
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 23. 9. 2008 16:07

Nesnáším zimu a miluju sníh. Takže by se dalo říct, že v současných českých podmínkách zimu nemusím. Ale třeba takové Rakousko, to je jiné kafe.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 23. 9. 2008 18:45

Nesnáším celé to období od září do dubna a vše co je s tím spojené. Déšť, studený hnusný vítr, slunce na dovolené, déšť se sněhem, švachta, mrazíky, ledovatka, sníh, sněhové závěje, jazyky, sůl až za ušima, omrzliny, kýčovitá moderní vánoční výzdoba, ženský zahalený od hlavy až k patě, svraštěný úd z chladu, rýma, nachlazení, přilepené jazyky k zábradlím, klikám a kapotám automobilů, ztížená jízda na kole, neodborně usazené svíčky zapalující pak nábytek, psy a lidi, odhazování sněhu, padající led ze střech, peníze za topení, zakopávání o umrzlé bezdomovce a pobudy, 15 hodin tmy denně, zdravou zeleň nahradí jednolitá, chladná a depresivní bílá... ne děkuji :-)
Naposledy upravil Fuck8r dne 23. 9. 2008 20:38, celkově upraveno 3
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 23. 9. 2008 18:53

Mně podzim nevadí. Možná ho mám nejradši společně s jaroem, pak zimu a léto až naposled. Nesnáším dobře velká vedra.

Pokud bude sníh a velká kosa, tak se na zimu těším. Pokud budou oblevy a chřipky, tak to teda moc ne...
To odklízení sněhu taky nemám rád 8-S
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 23. 9. 2008 19:33

mareq0: se zimou to mame uplne stejne

Fuck8r: no vidis a nekdo vsemu cos tak elegantne vyjmenoval (vazne super :mrgreen: nekdo nazyva zimni romantikou :)
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 9. 2008 20:12

Heh, já si s Fuck8rem rozumím... Na podzim se dá vyjmenovat tolik nehezkých vlastností (šedivé, hnusné zablácené studené počasí, deprese, končí prázdniny začíná škola atd......) a opravdu jenom pár málo hezkých věcí, snad jen že když je venku krásně a vyjímečně svítí slunce, tak v lese je všechno pěkně barevné... Nic jiného si ted nevzpomenu...

Prostě jaro, léto akční rulezzzz :love: to jsem vždycky nabitý energií a šířím kolem sebe dobrou náladu
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 23. 9. 2008 20:25

Je pravdou, ze me jakekoliv rocni obdobi unavi, pokud je uz moc dlouhe... Kdyz je dlouha zima, tak i pres to, ze se na ni na podzim tesim uz se nemuzu dockat jara, pokud je dlouhe horko a leto, tesim se, az se ochladi, takhle to u me funguje u vsech rocnich obdobi.
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 23. 9. 2008 20:48

jakmile není 30°C + tak mně je zima! :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 9. 2008 20:50

Vůbec mě to netěší že skončilo léto... A tak náhlý šok do podzimu.. Dneska konečně snad po měsícu bylo trochu pěkněji a teplo.... Díky za to
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 9. 2008 07:31

Miluju zimu.Už jenom proto,že je zima.Když je vedro,je mi pořád vedro,ale když je zima,tak se prostě obleču a je teplo :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků