Chytl mě revizor - jak se vyhnout pokutě

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Koby 15. 9. 2008 10:47

Dneska mě chytl revizor, dá se nějak vyhnout pokutě nebo je to hotový? :)

Mám to zatím za 50,- s tím, že za 14 dní to propadne na klasických 700,- Co když dneska založim lítačku na 30 dní?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod X123 15. 9. 2008 10:56

Leda, že by se Ti podařilo ssehnat ještě měsíční nebo čtvrtletní kupón... Ne ten s klouzavým datem, ale ty klasický... Je otázka, jestli u těch klouzavejch nemaj v databázi i čas, kterej by pak zkontrolovali...
X123
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jezek 15. 9. 2008 12:58

Na pokutu se píše čas,kdy byla udělena a na lítačce ta čas vydání.Bohužel....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 15. 9. 2008 13:20

Koby: tak tohle jsem na revizora cca pred dvema lety taky zkousela :lol: , jako, ze jsem si zapomnela litacku doma a on mi rekl, ze pri predlozeni to budu mit za padesat...taky me hned napadlo, ze si pujdu ten den litacku koupit, ale fakt to nejde, protoze oni to kontroluji podle datumu a casu...navic by jim to urco bylo podezrele ;-)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod X123 15. 9. 2008 13:26

Jo ani to řešení s tim klasickým kupónem nevyjde... Teď jsem si vzpomněl, že jsem jednou viděl, jak na něj z druhý strany dává razítko s datumem...
X123
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 9. 2008 14:54

jedině si pujčit od kámoša ten kupon ktery už má třeba měsíc... Ale tam jsou vlastně čísla, takže se to nedá vyměnit.. Aspon v holomócu :|

Dobře to mojí podhycené ti revizoři :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Koby 15. 9. 2008 16:06

tak nic :-(
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 15. 9. 2008 16:51

Houbeles nevěř jim. Sám jsem byl jednou chycen. Vytáhl jsem průkazku, ale nový kupón tam nebyl (asi čtvrtý den v měsíci). Jelikož starý vyhazuji jen když si vzpomenu, měl jsem jich tam celkem dost a revizor mi sám od sebe dal za to radu, ať si jdu hned koupit kupón. Ještě mi přidal pár minut. Bába mi tam samozřejmě vrazila razítko, ale na centrále mi to vzali. Sice blbě koukali, ale platil jsem jen 50kč. Pak jsem se o to trochu poptal. Razítka začnou dávat až od prvního. Ale někdo může mít štěstí (nebo bábu přemluví) a razítko nedostat ani později. Záleží jen na bábě u okýnka.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 15. 9. 2008 20:52

To je lepší si za pár set (tady v Brně to mají studenti za 540,-) na 3 měsíce a můžu se vozit kdykoliv kamkoliv bez strachu ;-)
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 16. 9. 2008 14:22

neivm jak je to u vas, u nas jednou kdosi jel, byl chycen. rekl ze akorat listek nemuze najit, nakonec jim na DP prinesl listek od ridice co si pucil od kamose kde je taky cas a autobus a vsecko...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Heady569 18. 9. 2008 10:24

V holomócu prostě odcvakneš fotku z lítačky někeho ineho a prdneš tam tu svoji :D
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 18. 9. 2008 20:44

Koby udělal jsi chybu a máš zaplatit 50,-Kč. Tebe zajímá, jak se vyhnout pokutě :?: :shock:

Není rozumnější si přiznat, že občas se podvod nevyplácí a zaplatit :?: :idea:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod suk 18. 9. 2008 20:45

MgX: jestli dobre chapu, tak ma zaplatit 700 ale kdyz by se mu podarilo sehnat litacku, mel by to za 50 ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MgX 18. 9. 2008 20:48

suk díky za info :-)

Jo, tak to prostě bude bolet víc .... podvod se občas nevyplácí a jeho následky bolí (někdy méně - 50,-Kč, někdy více 700,-Kč :-)) )
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Koby 19. 9. 2008 12:34

mgx: mám zaplatit 700,- :D ale jo, já to samozřejmě zaplatim, jenom by mě zajímali zda je nějaká díra, kterou využít... asi neni:) měl jsem říct, že nic nemám ,nedám, jedu dál, utíkat atd.. ale na to nemám žaludek ,
Koby
Návštěvník

Další stránka