Holící strojek do 2000,-

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 6. 2008 20:37

Takze do toho - potreboval bych neco s akumulatorem, pro citlivou pokozku a s moznosti nastavovani delky a zastrihovanim. Absolutne se v tomhle nevyznam a nechci koupit nejaky strep, protoze by to melo nejakou dobu vydrzet.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 16. 6. 2008 20:39

Co se týká značek - doporučil bych se zaměřit na Philips. V tomto směru - myslím - prověřená kvalita.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 16. 6. 2008 21:23

Taky mam phillipse, až asi tak pět let a pořád holí. Sice už jen ze sítě, baterka už odešla, ale to nevadí. Když se o to budeš starat a čistit to, tak vydrží snad jakejkoliv...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 17. 6. 2008 22:07

Mám Braun je dobrý ,ešte dobrý je aj Philips,ale dosť záleží akú má hlavicu a funkcie.http://www.elektroexpert.sk/panske-plan ... ries-3-340 http://www.elektroexpert.sk/panske-hlav ... ps-hq-7100
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod S-Tony 17. 6. 2008 22:15

Já má doma už tři mašinky Philips. Holící strojek, pak zastříhávač vousů a stříhač chloupků v nose.
Ta první mašinka mi funguje už 10 let bez poruchy, ta druhá asi tak 5 a ta třetí zatím rok.
V tom druhém je normální baterka dobíjecí tužková. Po třech letech dobíjení jsem jí sám vyměnil. No problem.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 18. 6. 2008 18:53

já mám tento : http://www.bilezbozi.cz/panske-planzeto ... ries-3-340
A zatím si nemůžu stěžovat. Otec má o generaci starší už přes 2 roky a jede jako divej :)
Hlavně tyhle dvojplanžetový spolu s tou prostřední lištou berou i vcelku slušnej prales :)
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MgX 18. 6. 2008 20:00

Nechci si vymýšlet, ale mám pocit, že z dlouhodobého pohledu - co se týká citlivé pokožky - vyhrávají v různých testech spíše strojky od Philips, ale netvrdím, že se nemýlím.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 6. 2008 20:06

OK, vzal bych teda Philips, premyslim ze bych si trochu priplatil a bral tenhle...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 18. 6. 2008 20:20

Vypadá zajímavě - škoda, že Braun a Philips nemá někde akci na test jejich strojků. Bylo by zajímavé si to odzkoušet, pak by člověk věděl, zda mu vyhovuje to, či ono ;-)

Jo, ještě strojky (kromě jiných) nabízí i Panasonic.

BTW: doufám, že případně vybraný Philips bude dobře sloužit ke Tvojí plné spokojenosti ;-) Jo, dej když tak vědět - co a jak... jak funguje, co se Ti na něm líbí a co nikoliv - díky předem :-)

EDIT: umí i holení na akumulátor? :hm Které jsi požadoval..
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor