Chleba s máslem

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 18. 5. 2008 19:48

vsak jasny, ja k doktoru chodit nebudu :) jen me to zajimalo, a hlavne mi prislo divny ze jazyk to zmakne OK a krk to neutahne ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MgX 18. 5. 2008 20:00

Jazyk má zřejmě méně citlivý povrch na tento druh podráždění. V krku je sliznice citlivější (dá se říci), že i méně ,,opotřebená". Takže proto v krku více. Pro Tebe je důležité, zda se Ti po požití, obtížněji nedýchá, necítíš tlak na plících, neosypeš se apod. K doktorce Tě neženu, to jen kdybys to nutně potřeboval vědět na 100% ;-)

Testni jiné koření - toto spíše výjimečně a jen trochu... :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 5. 2008 20:00

Já nesnáším pálivý jídla a jako nashvál když jsu u slečny tak u nich bez pepřu není jídlo... Rodiče totiž zvyklí od vojáků že ve vojenské kuchyni se vaří jenom ostrá jídla takže doma taky.

A nejhorší že i mladá je tak naučená a kolikrát ji mám řikat at vaří normálně a pak si to na talířu opepří....... :roll: Já su při jezení nehorázně spocený zadýchaný, posledně sem ji pohrozil že příště to jest nebudu pokud to bude pálivý :-!
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod MgX 18. 5. 2008 20:04

MarkFX každý to nesnese a nutit do toho bych se nenechal. Jídlo lze uvařit ,,běžně" a tyto ,,drasťáky" použít až přímo ,,do talíře".

Někdy takové pálivé jídlo může být ,,záhul" pro některé orgány, tudíž pro organismus.

Vysvětli slečně i jejím rodičům, že Ty prostě toto nemusíš. Ať si říkají co chtějí. Já bych se určitě nutit nenechal :pozor :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod PC 18. 5. 2008 20:11

To je ale hloupost a pěkný antifeminismus. Pokud nemáte k vaření vztah tak nevařte. Třeba já i když jsem zatím single bych od partnerky vaření nevyžadoval protože vařit umím sám. Beztak ať se to ženám líbí nebo ne je vaření doménou mužů viz kolik je slavných šéfkuchařů a kolik šéfkuchařek ? Neumět vařit není žádná trága restaurací a hospod je všude dost a dost.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 18. 5. 2008 20:13

PC brát své případné potomky hned od malička do knajpy je fakt OK :roll: :hm

Neříkám, že je to nutnost, ale myslím, že toto je věc, kdy je ideální, aby ji zvládli oba partneři. Nic na tom není - na rozdíl od řízení auta, tam jsou rizika podstatně větší.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 5. 2008 20:14

jo, však já si je vycvičím... :D

Slečna se mi jenom chláme jak funím a utírá mi zpocenej xicht... :hmm:

PC: taky si myslím, my chlapi si vždycky nejlíp uvaříme... i když maminčino jídlo...... hmmm 8-P

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod PC 19. 5. 2008 07:03

Tak třeba naše máti vaří dobře ale ne zrovna ráda. Takže to beru podle ní. Něco jiného je samozřejmě babička která je zkrátka kuchařka ze staré školy.Co se potomstva týče to přece má samoobsluhu v maminčiných ňadrech takže není důvod brát ho od malinka do hospody.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 19. 5. 2008 10:55

Mark: Tvoju slecnu by som chcela mat doma, ja korenene jedla priam zboznujem. :love: :-D
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 5. 2008 11:26

tak to by ani výměna za tebe nepomohla.. :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 5. 2008 20:10

Ťuhýk píše:O tomhle jsme dneska vedli debatu v práci. Já jsem pravil, že správná ženská by měla kuchyni opustit jen když přivezou uhlí, a málem mě tam ukamenovaly... neměly holky moc smysl pro humor :D

jen počkej, tučňáku :twisted:

já teda taky vařit neumím :D jako když su donucená, tak jo, ale nesmí mě u toho nikdo dirigovat, musím mít klid, čas a suroviny, a to nemám skoro nikdy, což je důvod, proč se zatím do žádnejch větších akcí nepouštím. ale už se těším, až vypadnu ze školy a budu (snad) mít vlastní domácnost, kde si budu moct vařit co chcu a kdy chcu
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 5. 2008 20:34

a hlavně pěkně zarovnané máslo... :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 5. 2008 22:21

matko, ne..r :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Mawe47 21. 5. 2008 07:25

ja varit neumim, ale rekla sem si, ze kdyz uz doslo na tu spolecnou domacnost, mela bych to zkusit. Tak sem udelala dva pokusy, gulas a maso na panvi s dusenou zeleninou. Koreni, vsechno od oka, ale muz si liboval, ze je to lepsi jak od maminky:)

V kazdem pripade, me to nebavi a moc se me nechce, ale asi me ceka nakup nejake dobre kucharky a az zapojime sporak (ne jen tu indukcni jednoplotynku, na ktery se vubec neda nic ohrat, protoze nejnizsi teplotu ma na 60 a pripalit puding je bezna vec) tak snad budu muset i nekdy neco uvarit.
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 21. 5. 2008 07:38

webpsy: tak s timhle mi pripominas Susan ze Zoufalych manzelek , ktera taky neumi varit a vzdycky to v tom serialu vypada komicky :-D (tim se te nechci dotknout, jen si mi ji pripomnela ;-) )...no ja jsem se asi naucila varit v devatenacti, kdyz jsem odjela do Nemecka jako Au-pair, do te doby jsem se nemusela o vareni starat...v tom Nemecku jsem byla hozena do vody a musela jsem se naucit plavat, jak se rika... s kucharkou a mou fantazii, jsem se musela proste naucit neco tem detem uvarit a bylo to...ted kdyz bydlim s pritelem, tak varim jen o vikendu, pokud jsem zrovna v Praze (nekdy ukuchti i neco on a to mi chutna nejvic :-)) ) pres tyden mame "studenopu kuchyni" vzdycky si vezmeme chleba s necim, a ja miluju nejvic obycejne maslo s pazitkou :-P , kdyz jsem doma u nasich tak obcas, kdyz mam naladu, taky neco nasim uvarim, ale to je malo kdy, protoze moje mamka ma vzdycky uz neco naplanovaneho co bude ten vikend, kdy tam jsme varit :-)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka