Přivýdělek

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mathey 22. 2. 2008 09:59

beztak to bude nějakej multilevel.
Mathey
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ciaso 23. 2. 2008 23:48

http://www.copelc.cz
asi se to nedá pokládat za práci, ale můžu garantovat, že to vydělává tak, jak je to tam napsané
není to dlouhodobé, ale pak je možné přejít na arbitráže surebets (http://copelc.cz/tipy.html), což už by se dalo pokládat za seriózní věc

většina lidí se k tomu staví skepticky, ale funguje to
ciaso
Čtenář

Odeslat příspěvekod Eloise2 25. 8. 2008 21:16

Asi se budu opakovat, ale já mám úplně ten samej problém, v hlavním pracovním poměru mám plat brigádnice a chci práci domů jen jak už tady padlo, styl pošlete mi peníze a mi vám pošleme víc info teda ani náhodou... 90% jsou podvody ale snad musí existovat někdo kdo si takhle přivydělal a nebyl to podvod. Prosím můžete mi poradit???????? Moc předem děkuji
Eloise2
Čtenář

Odeslat příspěvekod Malignus 28. 8. 2008 21:44

Lze delat telefonniho operatora z domova, ale az po zkusebni dobe.

Jinak holky si casto vydelavaji doma: v posteli. 8-)
Malignus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 1. 9. 2008 14:31

Eloise2 píše:Asi se budu opakovat, ale já mám úplně ten samej problém, v hlavním pracovním poměru mám plat brigádnice a chci práci domů jen jak už tady padlo, styl pošlete mi peníze a mi vám pošleme víc info teda ani náhodou... 90% jsou podvody ale snad musí existovat někdo kdo si takhle přivydělal a nebyl to podvod. Prosím můžete mi poradit???????? Moc předem děkuji

a co třeba změnit tu hlavní práci a najít si lépe placenou? :-)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Avatar roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2008 14:48

Ale to by daná osoba nesměla být líná, že. Vidím to ve svém okolí. Spousta lidí bude raděj pracovat pár hodin denně nějakou rutinní, nudnou práci aby v 16padla a pak budou v hospodě nadávat, jak se mají špatně a ten a ten se má lépe a kde to jsme.

Až jednou začnu pracovat na Full-Time, tak raděj budu pracovat 10-12 hodin denně ale ta práce musí být zajímavá a různorodá, než pracovat 8,5 hodky a pak čus a du domů
anonymni

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 9. 2008 15:51

Dvanáct hodin je moc. Život není jen práce. Různorodou práci můžeš mít a při tom pracovat v průměru třeba 5 hodin denně. Prostě kdo chce co, to si vybere, když to jde.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 2. 9. 2008 16:10

Lukáš: nevim, nevim, já teď přes prázdniny makal 13 hodin denně (7 dní v týdnu), práce dobrá, zábavná, fakt různorodá (viz vztah k ní můj podpis).. a na 2 měsíce v pohodě, ale jako stálý zaměstnání nikoliv. člověk pak vůbec nic nestíhá. přijde v 10 večer domů a nemá na nic čas...sice má dobrý prachy, ale ne čas a náladu si je užít :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 2. 9. 2008 19:40

Já jsem taky jednu dobu vstával v 6 ráno do školy a doma jsem byl o půlnoci z práce. Nikdy víc. Nestojí mi to za to.

A práce domů? Pokud nejste expert na něco (třeba programování), tak nic pořádného neseženete. Ztráta času takovou práci vůbec hledat...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 2. 9. 2008 20:40

LukasKoudak píše:Ale to by daná osoba nesměla být líná, že. Vidím to ve svém okolí. Spousta lidí bude raděj pracovat pár hodin denně nějakou rutinní, nudnou práci aby v 16padla a pak budou v hospodě nadávat, jak se mají špatně a ten a ten se má lépe a kde to jsme.

Až jednou začnu pracovat na Full-Time, tak raděj budu pracovat 10-12 hodin denně ale ta práce musí být zajímavá a různorodá, než pracovat 8,5 hodky a pak čus a du domů

Je docela zajímavý tohle číst, většina lidí myslí úplně jinak. "Není přece důležité, co děláš, musí tě to uživit - na ničem jiném nezáleží.", nebo "Je jedno co děláš, důležité je si užít pár dní, kdy máš volno."

Když si vezmu, že budu ideálně pracovat nějakých 40 let, tak vybrat si práci, která mě nezajímá (nebo lépe: pohrdám jí), znamená dobrovolně se stát otrokem. To je dostatečný důvod na to, abych si vybral práci, která mě baví. Když k tomu přidám fakt, kolik hodin tam člověk tráví - a že to většina lidí bere jako nutné zlo, tak mi je jasné, proč v jistém věku brečí a ptají se, k čemu to všechno bylo a jaký to mělo smysl.

A absurdno končí tím, že stát nás "chrání" tím, že lidem neumožní mít dlouhou pracovní dobu, jak sami uznají za vhodné.
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 2. 9. 2008 20:54

Ještě se dá jako práci doma sázet po internetu. Ale opět platí, že to musíte sakra dobře umět :D Nic pro gamblery a lidi se slabým žaludkem :D Možnosti výdělku, stejně jako pracovní doba, jsou vskutku neomezené ;-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 2. 9. 2008 21:48

Já chodím dlouhodobě na cosi mezi brigádou a velmi zkráceným úvazkem (k tomu studuju SŠ) a co se týče doby v práci, aktuálně mezi ranním opuštěním domu a večerním přijitím mám obvykle něco přes 11 hodin a můžu říct, je víc bych nechtěl.
Přes prázdniny jsem hodil na standartní osmihodinovky a vlastně jsem tam chodil i docela rád, někdy mě to bavilo, někdy míň, ale lepší než sedět doma.
Teď je to jinak. Po skončení školy bych se nejradši sebral a šel dělat něco, u čeho se nemusí příliš přemejšlet ani namáhat, ideálně někde sednout a pokecat. Neříkám každej den ale.
Místo toho jdu do práce, kam se mi příliš nechce a vím, že po ní mě už nic příliš dobrýho nečeká, vlastně v běžnej všední den patří mezi nejpříjemnější činnosti ICQ s někým, koho mám rád...

A obecně, taky nemám rád lidi co dělaj práci jenom proto, že ze sociálních dávek nepřežijou. Ale stejně tak nemám rád ani workoholiky, pro který je práce hlavní náplň života. To pro mě ne. Důležitá část, ve které se dá hodně dokázat, ale má sloužit mýmu spokojenýmu životu a zařadit se do něj, ne můj život práci ;-) To už zase zavání zmíněným dobrovolným otroctvím...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2008 06:21

jannnn píše:Lukáš: nevim, nevim, já teď přes prázdniny makal 13 hodin denně (7 dní v týdnu), práce dobrá, zábavná, fakt různorodá (viz vztah k ní můj podpis).. a na 2 měsíce v pohodě, ale jako stálý zaměstnání nikoliv. člověk pak vůbec nic nestíhá. přijde v 10 večer domů a nemá na nic čas...sice má dobrý prachy, ale ne čas a náladu si je užít :D
Tak já bych řekl, že on bude asi docela rozdíl v tom, co děláš těch 13 hodin. Bude jiné makat vkuse 13 hodin a pracovat "hlavou" 13 hodin ;-)

A navíc jak si peníze užiješ během týdne? :hm Během normální pracovní doby skončíš v 16:30 plus dejme tomu půl hodka, než se dostaneš domů. To máš, že doma jsi v 17:00. Pak si 5 hodin můžeš užívat vydělané peníze než půjdeš spát :-))

Mě by nevadilo mít pracovní dobu od 8 do 20ti, pokud ta práce bude zajímá, různorodá, bude mě bavit a bude její náplní bude i nějaké to ježdění, tak s tím problém rozhodně nemám a peníze si užiju o víkendu ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2008 06:28

lu.kas píše:A obecně, taky nemám rád lidi co dělaj práci jenom proto, že ze sociálních dávek nepřežijou. Ale stejně tak nemám rád ani workoholiky, pro který je práce hlavní náplň života. To pro mě ne. Důležitá část, ve které se dá hodně dokázat, ale má sloužit mýmu spokojenýmu životu a zařadit se do něj, ne můj život práci ;-) To už zase zavání zmíněným dobrovolným otroctvím...
Ber to tak, že čím vyšší pozice, tím budeš déle trávit času v práci. Neplatí to vždycky, ale v 90% ano.

Ono je to i logické, neboť když už tu dobrou pozici máš, tak si jí chceš udržet a to udržení znamená trávit v práci déle času :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod aquarkko 3. 9. 2008 14:16

práce má rozhodně bavit, když něco děláte s oporem, nikdy to nedopadne dobře. a trávit tam normální čas, někomu nevadijou směny, změny, někomu jo. já osobně bych 12 hodin v práci trávit nechtěla, pokud to máš dělat delší dobu, jak tady píšete, člověk by neměl čas na nic jinýho, a bez zábavy není život
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků