Jak si říct o přidání platu??

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod xtonda 9. 9. 2007 11:45

JohnDellinger píše:Az za take jednoduche by som to nepokladal. Ono mat za zamestnavatela znameho alebo este horsie niekoho z rodiny moze byt dvojsecnou zbranou.
Jo, přeně tak, kšefty se znýmými a příbuznými můžou být dost o hubu, do hry vstupují i další faktory, které normálně nejsou.
xtonda
Čtenář

Odeslat příspěvekod Likan 9. 9. 2007 11:46

stydet se v dnesni dobe je nepripustne pokud chces ve svete neco dokazat musi padat hlavy
iC2D e6300 2701Mhz C1E AC Freezer 7 SuperPI 21s, DDR2 2x1024MB 925Mhz 1.8V KingMax 4.4.4.14, GB i965P-DS3 rev 3.3 , GB 8600GT 700Mhz/1789Mhz--3dMark06 5700bodu , Zdroj Fortron 400w Blue Storm rev 2.0
Likan
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 9. 2007 13:11

pro některé co se ptali: Na výšku nastupuju cca asi za 3 týdny do prváku, takže ještě nejsu čistokrevný vysokoškolák, fakulta stavební, ale šéf o tom ví, takže proto to bylo jen tak motivační "ze srandy" že už tam mají pro mě kancelář... :potichu

No a k problému: cosi sem jim říkal, ale oni pré že za ten uplynulý měsíc už to nebudou měnit, ale tedka na září mě kdyžtak přidají a hlavně příští rok každopádně už od začátku... :eh

A v sobotu sem byl u nás o pár baráků dál na fušku, sice jenom 2 hodinky ale mohl sem si bez problémů říct o 200kč na hodinu 8), v pondělí to dostanu.
Práce to byla daleko víc v pohodě než děláme normálně, asi začnu chodit jenom na fušky :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Xoddam 9. 9. 2007 14:57

macabe píše:to by mě zajámalo jakou maš školu že o tebe byl takovy zajemz/quote]

Bundesrealgymnasium ve Vidni :) - nemcina muj materinsky jazyk ...

A bylo to gymnazium se zamerenim na Matiku/Informatiku ... A tak mi hned volal DELL, HP a IBM ...

Klasika na tech. support pro rakusany, nemce a svicary...

Vzal sem DELL :) - suportuju XPS stroje, nejdrazsi a nejvykonnejsi co ma DELL na trhu ... :) - proste PC na delani grafiky na vysoke urovni neboli HERNII PC ... Spise to druhe jelikoz nam volaj jenom hraci ze jim seka treba BIOSHOCK :)

Pod 4000K eur to nejde ...

Tu mate nejake fotky :D

DELL XPS 720 H2C (pretaktovany Quadcore) - min 4500 EUR max cca 8000
Obrázek

DELL XPS 2010 nas maly "laptop" (9kg, ale zase subwoofer a 7.1 zvuk, 4giga RAM, a to nejlepsi: RAID1 :DD jojo ma to 2 disky - az 2x 500GIGA) - ITS SICK !
Obrázek
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mabosk 9. 9. 2007 16:00

@MarkFX

Z mojej skusenosti ti to poviem takto najlepsie sa ti jedna ak mas riesenie v pripade neuspechu (napr. druhy job). O tom ci si mozes vypytat viac myslim absolutne minimalne rozhoduju nejake priemery ale len to nakolko si pre firmu dolezity a kolko by ju stalo ta nahradit (nikto neni nenahraditelny).
Naposledy upravil mabosk dne 12. 9. 2007 20:31, celkově upraveno 1
mabosk
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jeffe 9. 9. 2007 16:26

Fakt to zavisi od toho jak rychle a kvalitne je nekdo pro firmu nahraditelny. Jestli je mozne na tu praci bez problemu vzit nekoho jineho a neni potreba ho moc zaskolovat tak firma nema velky dovod plat zvysovat. V takovem pripade je zamestnanec neco jako komodita, proste za tu praci dame urcitou mzdu a on uz se nekdo najde co to bude delat.

Naopak, jestli jde o zamestnance u ktereho:
- nahradu bude firma dlouho hledat
- pak bude muset cekat nez nahradnikovi uplyne vypovedni lhuta v puvodnim zamestnani
- nahradnik nakonec jeste bude potrebovat cas na zorientovani a zapracovani se v nove firme

tak by racionalni sef mel byt pristupny na nejake rozumne zvyseni platu pro udrzeni zamestnance, v konecnem dusledku na tom jeste "usetri". :)
Naposledy upravil Jeffe dne 9. 9. 2007 16:33, celkově upraveno 1
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod macabe 9. 9. 2007 16:29

a mohl by jsi napsat kolik vydelavas jako brigadnik kdyz je to malo
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 9. 2007 17:54

na hodinu mám 50 (slovy padesát) Kč, což je v téhle době opravdu minimum... :nenapadne

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod macabe 9. 9. 2007 18:12

aha tak to je vazne slabe ja delam na stavbe a mam 80kč čisteho a taky delam vsechny práce
jsem taky brigadnik a jdu na vysokou na architekturu
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 9. 9. 2007 20:03

viz xtonda - snažit se, ale jinak jít pokrku všemu a všem. ne tedy doslovně :D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 9. 2007 20:22

s Macebem jsme na to stejně, akurát je rozdíl v tom platu... MOžná i v místě > nejsi náhodou z Prahy?? :hm

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod macabe 9. 9. 2007 20:24

prave ze ne jsem z jizní moravy
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 9. 2007 20:29

kurňa 80 na hodinu, to bych byl ve vatě... achjooo :o

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod macabe 9. 9. 2007 20:31

ja si tim vydelavam na docela drahy notebook
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Xoddam 9. 9. 2007 21:09

macabe píše:ja si tim vydelavam na docela drahy notebook

jaky chces ? :) Zeby preci reklama zabrala a Macabe chce XPS 2010ku ? :))))
Xoddam
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka