Jak si říct o přidání platu??

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod xtonda 9. 9. 2007 11:45

JohnDellinger píše:Az za take jednoduche by som to nepokladal. Ono mat za zamestnavatela znameho alebo este horsie niekoho z rodiny moze byt dvojsecnou zbranou.
Jo, přeně tak, kšefty se znýmými a příbuznými můžou být dost o hubu, do hry vstupují i další faktory, které normálně nejsou.
xtonda
Čtenář

Odeslat příspěvekod Likan 9. 9. 2007 11:46

stydet se v dnesni dobe je nepripustne pokud chces ve svete neco dokazat musi padat hlavy
iC2D e6300 2701Mhz C1E AC Freezer 7 SuperPI 21s, DDR2 2x1024MB 925Mhz 1.8V KingMax 4.4.4.14, GB i965P-DS3 rev 3.3 , GB 8600GT 700Mhz/1789Mhz--3dMark06 5700bodu , Zdroj Fortron 400w Blue Storm rev 2.0
Likan
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 9. 2007 13:11

pro některé co se ptali: Na výšku nastupuju cca asi za 3 týdny do prváku, takže ještě nejsu čistokrevný vysokoškolák, fakulta stavební, ale šéf o tom ví, takže proto to bylo jen tak motivační "ze srandy" že už tam mají pro mě kancelář... :potichu

No a k problému: cosi sem jim říkal, ale oni pré že za ten uplynulý měsíc už to nebudou měnit, ale tedka na září mě kdyžtak přidají a hlavně příští rok každopádně už od začátku... :eh

A v sobotu sem byl u nás o pár baráků dál na fušku, sice jenom 2 hodinky ale mohl sem si bez problémů říct o 200kč na hodinu 8), v pondělí to dostanu.
Práce to byla daleko víc v pohodě než děláme normálně, asi začnu chodit jenom na fušky :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 9. 9. 2007 14:57

macabe píše:to by mě zajámalo jakou maš školu že o tebe byl takovy zajemz/quote]


Bundesrealgymnasium ve Vidni :) - nemcina muj materinsky jazyk ...

A bylo to gymnazium se zamerenim na Matiku/Informatiku ... A tak mi hned volal DELL, HP a IBM ...

Klasika na tech. support pro rakusany, nemce a svicary...

Vzal sem DELL :) - suportuju XPS stroje, nejdrazsi a nejvykonnejsi co ma DELL na trhu ... :) - proste PC na delani grafiky na vysoke urovni neboli HERNII PC ... Spise to druhe jelikoz nam volaj jenom hraci ze jim seka treba BIOSHOCK :)

Pod 4000K eur to nejde ...

Tu mate nejake fotky :D

DELL XPS 720 H2C (pretaktovany Quadcore) - min 4500 EUR max cca 8000
Obrázek

DELL XPS 2010 nas maly "laptop" (9kg, ale zase subwoofer a 7.1 zvuk, 4giga RAM, a to nejlepsi: RAID1 :DD jojo ma to 2 disky - az 2x 500GIGA) - ITS SICK !
Obrázek
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mabosk 9. 9. 2007 16:00

@MarkFX

Z mojej skusenosti ti to poviem takto najlepsie sa ti jedna ak mas riesenie v pripade neuspechu (napr. druhy job). O tom ci si mozes vypytat viac myslim absolutne minimalne rozhoduju nejake priemery ale len to nakolko si pre firmu dolezity a kolko by ju stalo ta nahradit (nikto neni nenahraditelny).
Naposledy upravil mabosk dne 12. 9. 2007 20:31, celkově upraveno 1
mabosk
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 9. 9. 2007 16:26

Fakt to zavisi od toho jak rychle a kvalitne je nekdo pro firmu nahraditelny. Jestli je mozne na tu praci bez problemu vzit nekoho jineho a neni potreba ho moc zaskolovat tak firma nema velky dovod plat zvysovat. V takovem pripade je zamestnanec neco jako komodita, proste za tu praci dame urcitou mzdu a on uz se nekdo najde co to bude delat.

Naopak, jestli jde o zamestnance u ktereho:
- nahradu bude firma dlouho hledat
- pak bude muset cekat nez nahradnikovi uplyne vypovedni lhuta v puvodnim zamestnani
- nahradnik nakonec jeste bude potrebovat cas na zorientovani a zapracovani se v nove firme

tak by racionalni sef mel byt pristupny na nejake rozumne zvyseni platu pro udrzeni zamestnance, v konecnem dusledku na tom jeste "usetri". :)
Naposledy upravil Jeffe dne 9. 9. 2007 16:33, celkově upraveno 1
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macabe 9. 9. 2007 16:29

a mohl by jsi napsat kolik vydelavas jako brigadnik kdyz je to malo
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 9. 2007 17:54

na hodinu mám 50 (slovy padesát) Kč, což je v téhle době opravdu minimum... :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macabe 9. 9. 2007 18:12

aha tak to je vazne slabe ja delam na stavbe a mam 80kč čisteho a taky delam vsechny práce
jsem taky brigadnik a jdu na vysokou na architekturu
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 9. 9. 2007 20:03

viz xtonda - snažit se, ale jinak jít pokrku všemu a všem. ne tedy doslovně :D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 9. 2007 20:22

s Macebem jsme na to stejně, akurát je rozdíl v tom platu... MOžná i v místě > nejsi náhodou z Prahy?? :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macabe 9. 9. 2007 20:24

prave ze ne jsem z jizní moravy
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 9. 2007 20:29

kurňa 80 na hodinu, to bych byl ve vatě... achjooo :o
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macabe 9. 9. 2007 20:31

ja si tim vydelavam na docela drahy notebook
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Xoddam 9. 9. 2007 21:09

macabe píše:ja si tim vydelavam na docela drahy notebook


jaky chces ? :) Zeby preci reklama zabrala a Macabe chce XPS 2010ku ? :))))
Xoddam
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků