Tak kolik?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 26. 7. 2007 14:51

Sorry, za dlzku prispevku, ale vela otazok = vela odpovedi

Pracujete? - ano

kolik si vyděláte měsíčně? - raz som to na jednom fore len zhruba naznacil a skoro ma zozrali, nehovoriac o tom, ze ma pokladali za klamara.

za co utrácíte a kolik asi tak utratíte?
Zvacsa sa to tyka rozvoja osobnosti, takze odborna literatura, kurzy a prednasky (aby som bol v obraze), oblecenie (obleky, smokingy a pod. su drahe), look (nie nie som metrosexual, ale musim vyzerat co najlepsie kvoli praci), cestovanie (strasne vela cestujem po celom svete. Vela krat mi to aj preplacaju, ale aj tak je to dost slusna polozka) a vela ineho. Priznam sa, ze niekedy utracam aj za blbosti, ale snazim sa to obmedzovat.

šetříte si na něco?Na nic konkretne nesetrim, ale cast z penazi si odkladam na separovany ucet s ktorym nehybem.

v čem pracujete
Financny sektor. Primarne ma zivi obchodovanie na US burzach.
Pracujem vsak aj v riadeni ludskych zdrojov, ako personalny poradca, interim manager so specializaciou na krizovy management - to hlavne preto, lebo ma bavi jednat s ludmi, ale ako som uz hovoril, vacsina financnych prostriedkov ide z burzoveho obchodovania.

kolik vám za to dávají
za tie sekundarne veci ohladom ludskych zdrojov a managementu - vela
z burzoveho obchodovania to kolise, v zavislosti od toho ako sa dari, ale pre vacsina ludi - nechutne vela

je to podle vás adekvátní?
hmm, tazko povedat ohladom managementu asi ano.
Ohladom burzy to adekvatne je, pretoze ziskana ciastka bez rozdielu jej vysky je priamo umerna mojim schopnostiam.
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michee 26. 7. 2007 18:06

Pracujete? NE
kolik si vyděláte měsíčně? 0 Kč
za co utrácíte a kolik asi tak utratíte? jídlo, pití, oblečení, kosmetika.....cca 3000Kč (některé měsíce to hodně přepísknu)
šetříte si na něco? NE
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jílke 26. 7. 2007 20:16

nepracuju, neštřím neutrácím ..Nemám z čeho a jsem nezletilej :D
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 26. 7. 2007 20:17

Jídlo: neutrácíš? :o
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jílke 26. 7. 2007 20:25

Néééé ted chci šetřit ... Jo, Pade možná za jídlo
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 26. 7. 2007 20:48

Slonik píše:mouse: jak se jmenuje ten program? Možná bych to taky zkusil :-)-/quote]


Pouzivam Splash Money, ale co vim, tak je to jenom pro PalmOS... Ale kazdopadne je to hodne uzitecna vec ;) Kdyz jsem treba videl kolik mesicne utratim za cigarety, tak jsem se diky tomu dokonce donutil snizit docela dost jejich spotrebu (mesicni uspora cca 1500 - vzdycky si za ty penize co usetrim za cigara neco koupim, treba tricko nebo tak... :) )
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 7. 2007 21:36

mouse: no psal jsi v mobilu, tak jsem myslel že je to buď Symbian, WM 5/6 případně J2M. Pokud máš nějaký tip na nějaký prográmek pro Symbian 3rd, dej mi prosím vědět SZ. Pokud nepůjde o freeware, akceptovatelná cena je okolo 20$
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 26. 7. 2007 22:02

Pracujete? - ano, devat rokov
kolik si vyděláte měsíčně? - nepriznam, nikdy neviete, kto to cita a vraj je to confidential informacia. Zarabam podla mna dost, nadpriemerne, ale chela by som viac.
za co utrácíte a kolik asi tak utratíte? Hypoteka, naklady na byt, servis auta, strava, velmi malo na oblecenie, poistka, telefon, a setrim na matersku (momentalne osm na nule, rekonstrukcia bytu vysala vsetky uspory, aj zeleznu rezervu). Vediem si podrobny prehlad vydavkom, je z toho celkom funny graf.
šetříte si na něco? Mam extra ucet, kam som pravidelne odvadzala cast vyplaty (okolo tretiny), aby som bola pripravena na pripadne vypadky z prace, PNky, ci neskor rekonstrukciu. Teraz sme ucty vybielili a zaciname odznova.
v čem pracujete IT, technical support. People management. Dokopy to znamena, ze vedie ludi, ktory podporuju HW.
kolik vám za to dávají Dost a zaroven malo.
je to podle vás adekvátní? Velmi tazko sa to hodnoti. Podla mna malo. Som ale relativne nova (12m) a tym padom mozno aj primerane. :)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 7. 2007 22:21

madeleine: také to považuji za soukromou informaci a to mi vyzrazení nehrozí žádná sankce. Hypotéku naštěstí řešit nemusím, nicméně náklady na rekonstrukci + nové vybavení dělají slušný vichr na účtě.

Jinak co se týče ohodnocení, dá se říct, že dostanu kolik si řeknu. Ale nároky zákazníků stoupají.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 26. 7. 2007 22:49

suk píše:
aquarkko píše:protože nemám titul, praxi, konexe, ani papír a reference na to, co umím...m/quote]nemam taky a obcas delam i za 200 za hodku, nekdy snad i vic... jednou jsem vydelaval 2000 za hodinu, bohuzel jsem delal asi jen 5 minut :)

jinak jidlo za 1000 se mi nezda zase tolik...

Takovou práci bych taky mohla mít...ale jen do jazykový školy a to v současný době se jim z časových důvodů neuvážu, škola first. No, mohla mít...nemohla, protože by z výše uvedených důvodů zase dali přednost někomu s papírem a praxí. A taky se moc bojím, než bych tam šla. Zkoušela jsem odpovědět na doučování, ale vybral si překvapivě jinýho...asi jsem zaujatá a zahořklá, ale nenávidím, když se nedá šance člověku bez praxe, protože pak ztrácí motivaci rychlostí blesku.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 27. 7. 2007 09:44

Slonik, neviem, ci ta za to fakt niekde vyhodia, ale ja som uz aj detom vysvetlovala, ze to robi len zlu krv... TO je niekto postupil, alebo dostal award, ci ziskal diplom je predsa samo o sebe info o tom, ze je uspesny... netreba sa bavit priamo o platoch... sa vratime zase do socializmu, kde kazdy vsetko vie a je nam to naprd... nehanbim sa za svoj plat, ale nemam potrebu nechat niekoho zavidiet, alebo sa smiat na tom. Je to informacia pre mna, ze natolko si cenim cas venovany praci. Az budem chciet viac, poviem si. :)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukinosa 28. 7. 2007 06:25

Vyse platu je ciste osobni udaj , ktery si muzete treba prilepit na celo a chodit s tym po namesti nebo ho hlasit do megafonu :) a nikdo Vam za to nemuze rict ani ň ....

at uz Vase prac. smlouva mluvi o confidential informaci nebo podobne pikachovine .. Je to jen na zastraseni lidi , nejvice se pouziva se ve firmach s velkym platovym rozdilem srovnatelnych zamestnancu..

jo abych se drzel tematu:

Pracujete? - ano

kolik si vyděláte měsíčně? - 30

za co utrácíte a kolik asi tak utratíte? - pravidelne temer za nic , krome pritelkyne , ta sezere uz tak dost :) , jinak mobil plati firma , zradlo taky, hader mam hromadu , obcas nejake botky , vetsinou nakupuju ve slevach , na co platit plnou cenu , kdyz to je jednou za pul roku na polovicni cene , nepotrebuju byt nutne "in" , najem za mne plati podnajemnici

setříte si na něco? - BMW M5 (400HP :twisted: )

v čem pracujete? - IT

je to podle vás adekvátní? - vzhledem k veku mysim ano, casem to bude lepsi, a kdyz ne , odlitam pryc 8) , asi Australie

//Michal P: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžeš Obrázek
lukinosa
Čtenář

Odeslat příspěvekod Najja 28. 7. 2007 07:08

Pracujete? ne
Kolik si vyděláte měsíčně? kapesné 200Kč / týden, čili 800Kč / měsíc.
Za co utrácíte a kolik asi tak utratíte? přes prázdniny maximálně trochu za jídlo... jinak vlastně moc neutracim.
Šetříte si na něco? na notebook a jinak budu šetřit a dál na horší časy.
V čem pracujete? v ničem.
Kolik vám za to dávají a je to podle vás adekvátní? no, myslim že za to nic ci dělám bych mohla dostat i víc :lol:... ale když mám mluvit vážně - ty prachy si ani nezasloužim :D.
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 16. 8. 2007 10:49

Pracujete? Ano i ne :)
Kolik si vyděláte měsíčně? Krom kapesného jak kdy, může to být i pár tisíc
Za co utrácíte a kolik asi tak utratíte? Jen nejnutnější věci, take občas nějaký jídlo, pití, jinak moc ne. Takže řekněme tak do pětiset korun :)
Šetříte si na něco? ano, ale ne na konkrétní věc ;)
V čem pracujete? Webdesign, žurnalistika
Kolik vám za to dávají a je to podle vás adekvátní? Cenu si většinou určuju sám :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 16. 8. 2007 11:02

sorry že jsem tupý, ale co je žurnalistika?
Pade
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků