Tak kolik?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 11. 2007 16:11

Pracujete? ANO
Měsíční příjem?: Více než celostátní průměr (ten je tuším 21tis)
Výdaje: někdy větší než příjem :lol:
dejv
dejvidek
Čtenář

Odeslat příspěvekod spur 27. 1. 2008 21:35

Pracujete? - ano

Kolik si vyděláte měsíčně? - 50t Kč fixně + 20% bonusy

Za co utrácíte a kolik asi tak utratíte? - mobil, auto, nafta - to platí firma. Utratím tak 6tKč za jídlo, 6tkč bydlení a věci s tím společné, 4tKč koníčky, záliby, hospoda,

šetříte si na něco? - normál stavebko, penzijko, životní pojistka, o zbytek se stará osobní bankéř

V čem pracujete, kolik vám za to dávají a je to podle vás adekvátní? technicko manažerská pozice ve strojírenství. Adekvátní plat
spur
Čtenář

Odeslat příspěvekod jack kingmaster 3. 4. 2008 13:23

no já pracuji u bezpečnostní agentury a vydělám si za 3 víkendy 3500 kč a z praxe dostavám 3000 takže mam 6500 a to pro svou útratu nebot jídlo mám doma eště furt grátis :D
MB: gigabyte M52LS3,CPU:AMD Athlon 64X2 EE 4400+,RAM A-data Vitesta extreme X512MB 800mhz,GPU ATi RADEON X1550 512MB,Zdroj Fortron 350W
chlazení case: nanoxia FX 80X80>ted Noctua 80X80 1300ot/min.
jack kingmaster
Návštěvník

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 15. 4. 2008 10:43

Tak dneska podepisu novou smlouvu na novou pracovni pozici a na plnej uvazek, takze mi mesicne docela dost penez pribude oproti momentalnimu stavu, ale obavam se, ze je nebudu mit kdy utratit...
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blino 15. 4. 2008 15:27

hmm ked si porovnam svoj nastupny plat spred cca pol roka tak tam dnes isty posun je (nahor) ... aj ked nie o vela :( ... snad sa to zlepsi po junovej valorizacii :tleskani

stale je to vsak malo ... v porovnani s CR tusim minimalna mzda no v regione priemerna :-\
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 15. 4. 2008 21:48

m0us3fr0mh0us3 píše:mi mesicne docela dost penez pribude oproti momentalnimu stavu, ale obavam se, ze je nebudu mit kdy utratit...
Nad tímhle se vždycky pozastavuju... K čemu jsou peníze, když domu, kterou bych si s nima mohl užít strávím vyděláváním dalších?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod kefish 15. 4. 2008 22:40

Ja delam dopijece flasek v Kauflandu a mam mesicne 7 tisic hrubyho, ale zase mam v praci piti zadarmo.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 4. 2008 23:34

jakože děláš u výkupu lahváčů a vždycky ještě vyžahneš tu srajdu co zbyla? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 16. 4. 2008 08:06

lu.kas píše:
m0us3fr0mh0us3 píše:mi mesicne docela dost penez pribude oproti momentalnimu stavu, ale obavam se, ze je nebudu mit kdy utratit...
Nad tímhle se vždycky pozastavuju... K čemu jsou peníze, když domu, kterou bych si s nima mohl užít strávím vyděláváním dalších?
Víkend ;-)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 4. 2008 08:29

Ses zbláznil, ne? O víkendu se pracuje ... :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 4. 2008 09:24

student VŠ, pravidelny prijem mam pouze od rodicu cca 5 litru, z toho platim 2750,- bydleni a zbytek mam na jidlo, raz za tri mesice salinkarta atd... jinak brigadu mam jistou, kdyz uz pro tu firmu rysuju tak mam cca 150 Kc na hodinu.
Anonymni

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 4. 2008 10:04

Mě by se už makat od nevidím do nevidím nechtělo, bohatě mi stačí být v práci od 7 do 15h po - pá. Přesčasy dělám jen vyjímečně, peníze nejsou všechno.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod kefish 16. 4. 2008 13:55

MarkFX píše:jakože děláš u výkupu lahváčů a vždycky ještě vyžahneš tu srajdu co zbyla? :D

Ambrosius neni srajda :pozor
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 4. 2008 22:01

LukasKoudak píše:
lu.kas píše:
Víkend ;-)
Já myslel, že to Mouse myslel tak, že bude dělat i přes víkend... ;) Jinak já to mám podobně, ve všední dny jediná příjemná věc kterou stíhám je obvykle jenom večerní ICQ...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 4. 2008 22:25

Lu.kas: ty už pracuješ? ja myslel že tys ještě student...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka