Tak kolik?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Courten 25. 7. 2007 23:08

Pracujete? kolik si vyděláte měsíčně? za co utrácíte a kolik asi tak utratíte? šetříte si na něco? v čem pracujete, kolik vám za to dávají a je to podle vás adekvátní?

tak já : VŠ, 22 let, praxe nulová
momentálně nepracuji.
dříve kulturák - pořadatelství na DPP, už ne, jelikož málo platili - 50 na hodinu je fakt bída i na brigádu.

měsíčně nevím kolik utratím, ale denně utratím kolem 100 kč.
ukládám si, šetřím si pro strýčka příhodu, měsíčně se snažím uložit si 500 - 1000 kč
"světlo na konci tunelu může být reflektor protijedoucí lokomotivy"
Courten
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 25. 7. 2007 23:16

nepracujem, mesačne zatial nezarabam, minam za jedlo a pitie, hlavne Vinea, nešetrím konkrétne na nič... mám vlastnú fotobanku...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 25. 7. 2007 23:17

Nevydělávám, nešetřím, nechlastám, nežeru, nespim, nedejchám, nežiju...
Anonymous

Odeslat příspěvekod bombul 25. 7. 2007 23:21

vzdy som si myslela ze Jersey je len iluzia :wink:
mam dokaz ved nik taky perfect :wink: nemoze existovat 8)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Lukasoj 25. 7. 2007 23:21

Nepracuju. Našetřeno něco mám, ale na to šáhnout nechci, to si nechávám na horší časy :) Moc nepiju. Měsíčně utratím (jídlo, pití) tak maximálně 1 000,- kč. Jelikož zase tolik nikam nechodím... :)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod James_ 25. 7. 2007 23:28

LukasKoudak píše:Nepracuju. Našetřeno něco mám, ale na to šáhnout nechci, to si nechávám na horší časy :) Moc nepiju. Měsíčně utratím (jídlo, pití) tak maximálně 1 000,- kč. Jelikož zase tolik nikam nechodím... :)=/quote]

Jídlo 1000Kč ??? Co jíš proboha :shock:

No jinak já si našel první práci, ještě současně studuju VŠ, takže ukončená maturita. 15 hrubého v Ostravě ... dá se, ale mohlo by to být lepší. Dělám pro jednu softwarovou firmu
James_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 25. 7. 2007 23:30

James: to bylo myšleno spíš pokud jdu někam sám třeba do KFCčka nebo mc Donalds nebo tak. Ne co jím doma :) Pokud bych měl započítat i co jím doma, tak je to hooodně velká sumička :D Protože toho sním afkt hodně :)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 25. 7. 2007 23:43

bombul píše:vzdy som si myslela ze Jersey je len iluzia :wink:
mam dokaz ved nik taky perfect :wink: nemoze existovat 8)

Zítra v noci Ti dokážu opak :twisted:
Anonymous

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 7. 2007 00:36

já ted přes prázdniny brigáda popis zde, mám 50kč/h, děláme od 6:30 do 4 odpoledne takže 9 hodin :) není to moc, ale práce mě celkem baví, dá se to...
budu tam asi 3 měsíce tak doufám že by mohli přidat...

za prvni vyplatu sem si koupil novy batoh, technickou mikinu, pak si koupím koberec do pokoja a autorádio...

a zbytek budu asi šetřit na Notebook do školy, bo v řijnu nastupuju na vyšku, tak bez PC a netu (a pauzy) bych tam asi zdechl nudou, nebo pravě bych se nejvic učil a exceloval :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 26. 7. 2007 01:26

James_ píše:Jídlo 1000Kč ??? Co jíš proboha :shock: /quote]

ti jako přijde 1000/měsíc za jídlo moc, jo??? :roll: a nedělej prosímtě 4 -řádkový mezery...

Studuju, nepracuju a pokud se nesmířím s manuální dřinou, tak asi asi nikdy nebudu, protože nemám titul, praxi, konexe, ani papír a reference na to, co umím...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 26. 7. 2007 03:10

aquarkko píše:protože nemám titul, praxi, konexe, ani papír a reference na to, co umím...m/quote]
nemam taky a obcas delam i za 200 za hodku, nekdy snad i vic... jednou jsem vydelaval 2000 za hodinu, bohuzel jsem delal asi jen 5 minut :)

jinak jidlo za 1000 se mi nezda zase tolik...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Revan 26. 7. 2007 08:53

ja bych tipoval ze se spise divil ze to je malo.
To mas 33Kc na den.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 26. 7. 2007 09:13

Ja vim naprosto presne za co a kolik utracim : ) Mam v mobilu ucetni program a do toho si vsecko zapisuju : ) Od zacatku tohodle mesice jsem utratil 13 019,73 korun, z toho nejvic za obleceni :D

Obrázek

Sem na soukromym gymmnaziu + pres odpoledne a vecer byvam v praci, momentalne delam u jedne letecke prepravni spolecnosti, sem v kancelari a mam na starosti ruzny kontrolni reporty (napriklad jestli jsou vsechny exportni zasilky zadany v systemu, jestli jsou vsechny importni zasilky doruceny, pokud k nejake nemam informace, tak volam kuryrovi a zjistuju co s ni je.... atd. atd.) mesicni plat mam asi tak 15 tisic cistyho...
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bombul 26. 7. 2007 10:16

Jersey II. píše:Zítra v noci Ti dokážu opak :twisted:-/quote]

smula milacku zajtra v noci uz budes zaspavat osamelo ja odchadzam na dovolenku :mrgreen: :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 7. 2007 12:48

mouse: jak se jmenuje ten program? Možná bych to taky zkusil :-)

Jinak moje výdělky jsou promnělivé jako u každého živnostníka. Mohlo by to být lepší, ale nestěžuji si. Asi nejvíc peněz utratím za povinné odvody státu (daně, sociální, zdravotní), z toho co mi zbyde činí z těch větších položek nájemné+služby, něco málo přes 25.000,- ročně spolkne účet za telefon, v nejbližší době bude hodně odsávat i rekonstrukce bytu. Samozřejmostí je stavební spoření.

Jinak utrácím za zábavu (výlety, hospoda, kino), tu a tam sportovní potřeby, jednou za dva roky musím něco nasypat do počítače, kus seberou i vánoce a silvestr.

Výdaje i příjmy nepočítám měsíčně, ale ročně. Jejich konkrétní výše je soukromý údaj.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Další stránka