Práce snů

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mawe47 13. 5. 2007 21:01

ja jako mala chtela byt malirka a letos sem si dala i prihlasku na obor dejiny umeni.. ale malovat neumim, leda tak nejaky klasicky tvary, jako nic moc domecek a takove podobne, vlastne ani nevim, kde se ve to ve me vzalo, kdyz sem to nidky neumela:)
a taky sem vzdycky desne chtela byt ten ajtak z tech serialu, co porad jen sedi v zatuchlym kanclu a chodi "opravovat" vytazene kabely a tak:) kdyz sem zjistila, ze ve skutesnosti je to jinak, tak me tohle preslo:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 13. 5. 2007 21:41

ked nevies malovat tak to bude zabava :) ja som mal sen ze budem herec, ale uspesne som z toho vyrastol, kedze jedine co viem zahrat je ksicht tvariaci sa "akoby nic" :D
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 13. 5. 2007 22:37

Kdyz sem byl malej sem chtel byt popelar ... Jasnacka ...... Ted je moje vysnena prace, byt vojakem, nejlepe vyzvedna jednotka, popripade zalozni sniper ... (musku mam dobrou). Ma to ale hacek, do USA jenom se zelenou kartou a na tu bych musel cekat - straceny cas ... Pak sem uvazoval nat dvema variantama: Francouzka Cizinecka Legie - berou vsechny co maji vydrz, krev jim nedela problem a chceji resit problemy. Druha alternativa byla pro me Zasahova Jednotka - WEGA ve Widni, nebo COBRA pro cele rakousko .... To je muj sen ... Realita? Jak sem rodine (vsichni minimalne jedna vysoka skola, mama advokat, tata chemik - reditel, 4 sestrenice lekarky, dva zoologove, bilog, a stryc Matematiko-Fyzikalni ustav s csc a phd diplomem ...) oznamil moje plany tak mi dali jasne najevo ze na to muzu zapomenout. Ze at ty roky studie v zahranici (Rakousko, USA atd) nevyjdou nazmar, musim mit VS a pak at delam co chcu ... Tak sem prihlasen na Technickou Univerzitu ve Widni - Medialni Informatika ... Z toho lezou aj prachy ... Hodne ... Takze budu delat asi neco v tom smeru, nebo to skusim u nejake vyzvedne sluzby (slovenska sis, popripade europol/interpol, mozna jako strejc u CIA) .. uvidime kam me vitr zavane .. do konce skoly daleko
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Freebitch 15. 5. 2007 11:53

Noovo píše:
Freebitch píše:ja bych chtel byt nejakej generalni reditel


vsechno jen ne tohle, co s kupou devek, penez, ukrajincema na krku a bez casu na cokoliv :wink:
nato bych asi zvykl :lol:
Nokia 6288 + Nokia 6300
Freebitch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 15. 5. 2007 15:59

Freebitch: vsechno te jednou omrzi...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 15. 5. 2007 20:00

Taky bych nechtěl být v nějaké vyšší vedoucí funkci, lepší řídit techniku než lidi.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Chipoun 23. 6. 2007 18:25

Jako malej jsem chtěl být policajt. Teď chci být policajt. Až dodělám VŠ, tak půjdu na nábor k PČR.
Chipoun
Čtenář

Odeslat příspěvekod Daemon666 23. 6. 2007 19:55

Celej zivot kosmonaut... Chtel bych se alespon jednou za zivot podivat do vesmiru, ale myslim si ze se mi to urcite nesplni :| :roll:
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 6. 2007 22:23

xoddam: a co ruský SPECNAZ ?? :D

a proč nechceš byt tady v česku?? třeba prostějovští speciálové
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 23. 6. 2007 23:16

Momentálně bych chtěl být automobilovým závodníkem, uvidíme, jestli se mi někdy povede aspoň jet nějaký amatérský závod s nějakou plečkou.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 24. 6. 2007 01:30

spravca makroekonomickeho subjektu ;)
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 6. 2007 09:12

recenzent na MobilManii, recenzent na AutoRevue a prodejce aut v showroomu...nenáročnej, že :lol: :?:
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 6. 2007 10:54

Musím říct, že mě moje práce (až na drobné výjimky) naplňuje. Docela slušně mě živí a co víc - ona mě i baví. Samozřejmě, pokud by bylo peněz víc, nezlobil bych se .... :-)

Jinak, pokud bych si chtěl na pár let odpočinout, bral bych práci místopředsedy Senátu. Na poměr odměna/(práce+zodpovědnost) je to prakticky nejlepší job u nás. :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 25. 6. 2007 11:36

--RENTIÉR--.... to je žůžo
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 25. 6. 2007 21:39

Já jako mála chtěla bejt letuška :) A teď simultánní tlumočnice v EU z angličtiny, němčiny a finštiny (nebo jedno z toho :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků