váš názor na vybavení herny-sportbaru

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Welli 6. 4. 2007 18:06

zařizuji si v menším městě(25tis. obyvatel) hernu-sportbar. Přemýšlím, co všechno by budoucí zákazníky lákalo. Plánuji tam výherní terminály s ruletou atd, kulečník, šipky, stůl na šachy, plazmovku, fotbálek.. co vás ještě napadá? uvítám jakoukoliv radu, která by vám zlepšila dojem při návštěvě herny.. předem říkám že bowling není kvůli prostoru možný..
Welli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kwak 6. 4. 2007 18:13

ešte hajzlíky by nebyli od věci :)

// Michal P: :tleskani :tleskani to mě dostalo
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Welli 6. 4. 2007 18:16

ok, hajzlíky budou :D
Welli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 6. 4. 2007 18:17

Máš tam celkem všechno. Já nepotřebuji výherní automaty, ale chápu, že jde o peníze. Škoda, že tam nemůžeš dát bowling. Je to hodně moderní a žádaný.

Důležitá je barva prostředí, kterou zvolíš. Pro hodně zákazníků je ten první dojem důležitý.

Jo co se týká kulečníku - můžeš dát i biliard i karambol (teda, když se to tam vleze)
Šipky udělej takovým stylem, abys když tak mohl pořádat turnaj - tudíž více jak jeden terč. ,,Startovní čára" na zemi apod.

HOdně dobrý dojem dělá čisté WC, *****ící lokál a příjemný personál, co nešidí ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Welli 6. 4. 2007 18:27

barvu zdí chci dát tmavě oranžovou v kombinaci s černým kobercem, bodová světla nad stolky, jinak spíše přítmí. šipky dám asi jen jedny, nicméně zdarma. startovní čáru tedy udělám.. pište prosím další nápady.. díky
Welli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bungo 6. 4. 2007 19:36

napada me air hockey a karaoke

a servirky jako v hooters ;-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OS 6. 4. 2007 22:52

Jo, jo, čisté hajzlíky, příjemná obsluha, dobré ceny a dobré pivo dělají hodně.

A hodilo by se nějaké nekuřácké oddělení, nebo to plánuješ celé nekuřácké?
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 6. 4. 2007 23:18

Welli píše:barvu zdí chci dát tmavě oranžovou v kombinaci s černým kobercem, bodová světla nad stolky, jinak spíše přítmí. šipky dám asi jen jedny, nicméně zdarma. startovní čáru tedy udělám.. pište prosím další nápady.. díkys/quote]

Oranžové zdi jsou perfektní. Možná by byla zajímavá kombinace s něčím v barvě výrazně a zřetelně tmavě modré. Není černý koberec moc černý :?: :mrgreen:

Nějaký no hulič salónek by bodnul :wink:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Jirk4 7. 4. 2007 09:51

misto plazmovky bych dal videoprojektor :) (pises ze tam bude spis pritmi) a projektor udela mnohem lepsi obraz = lepsi dojem ze zapasu :)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 4. 2007 09:59

Welli píše:Plánuji tam .. plazmovku, fotbálek.. co vás ještě napadá? a/quote]

hlavně ten fotbálek... tady v česku to je nejvíc oblíbený, ale nevím jak to letí tam uvás v mérice.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Welli 7. 4. 2007 10:36

ad kuřácké-nekuřácké: s tím mám taky dilema, budou to dvě místnosti, jedna 55m2 kde bude bar, stoly, kulábr, tv(projekce), druhá je 21m2 kde bude fotbálek a automaty. takže většina lidí bude sedět v místnosti jedna, kde budu i já jako barman-nekuřák, mám udělat tu větší nekuřáckou a druhou kuřáckou? neodradí to kuřáky, když si nemůžou zapálit u piva?

ad pivo, točit budu plzeň a G10, ceny budou výrazně nižší než v ostatních podnicích.

ad koberec, zvážím tmavě modrý, neí to špatný nápad.

ad TV, o tom přemýšlím už dlouho, co je lepší, jestli projektor, nebo plazma, nemohu se rozhodnout, uvítám pro i proti.

fotbálek bude za 5 kč, teda koukám, že tam mám ještě napsaný že jsem ve státech, už to tak není, jsem doma v česku.

pište pište díky
Welli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 7. 4. 2007 10:46

Welli píše:ad koberec, zvážím tmavě modrý, neí to špatný nápad.

ad TV, o tom přemýšlím už dlouho, co je lepší, jestli projektor, nebo plazma, nemohu se rozhodnout, uvítám pro i proti.
t/quote]

Nejsem si jistý, jestli je kombinace oranžové a tmavě modré ta pravá.. Oranžová je výborná barva, ale spolu s tmavou "podlahou" to nebude podle mého vypadat dobře.. Spíše kýčovitě, ale to je jen názor jednoho člověka.. Mohu Ti však poradit velmi dobrý prográmek - Google SketchUp, kde bys mohl vymodelovat 3D místnosti a zkoušet kombinace barev, samozřejmě, že to v reálu vypadá vždy malinko jinak, ale pořád je to lepší, než si to představit jen v hlavě.

Rozhodně jsem pro projektor, který lze umístit ke stropu a omezit tak nebezpečí poškození.. Plasma na zdi vypadá sice efektně, ale až jednou půjde ožralý Franta a rozhodne se hodit skleničkou, nemuselo by to dopadnout dobře. Už z tohoto důvodu jsem pro projekci, navíc nabízí větší obraz, byť parametrově horší. Zvaž také řádné ozvučení, audio bych já řešil jako první :wink:
Anonymous

Odeslat příspěvekod MgX 7. 4. 2007 18:09

Ahoj,

já jsem byl v podniku, kde byla použita kombinace oranžové a výrazné efektní tmavě modré barvy - vypadalo to opravdu velmi moderně a přitažlivě.
Samozřejmě je důležité i jaké odstíny těchto barev budou použity. Je třeba , pokud možno, vyzkoušet to v reálu. Super je koupit si pár kyblíků s různýma barvama, které jsou již předem namíchané. Ne žádné velké balení, jsou to malé kyblíky kde je pár dcl barvy. Uděláš si na zdi různobarevné fleky. Pak si zapůjčíš vzorník koberců od jejich prodejce, hodíš to na zem a sám uvidíš zda to jde, či nikoliv. Já osobně jsem spíše pro hodnocení v reálu, nebo ještě lépe přímo v ,,onom" místě.

Základní rozvržení, se ale určitě dá dobře zvládnout na PC v programu. No jak říká Jersey II. Omezíš si výběr barev, navrhneš rozmístění nábytku, vybavení atp. V reálu to pak doladíš.

Projektor je lepší, tak jak píše Jersey II. Pravdou zůstává, že většinou plasma má lepší kontrast a jas (pokud se nepletu). Takže dost záleží na světelných podmínkách, které tam budou vládnout. Ty jsi napsal, že spíše šero, a tak nic nebrání použití projektoru.

BTW: na poškození apod. se dá zcela jistě pojistit, navíc by to agresivní zákazník, musel uhradit.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 4. 2007 18:33

já taky myslím že oranžové stěny s modrým kobercem právěže mohou být hodně moc v pohodě... 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod kwak 7. 4. 2007 19:38

Tady v Příbrami je jeden sport bar kde maj pastelově oranžový stěny a tmavě modrou podlahu vypadá pěkně, jinak maj tam projektor a spoustu TV(asi tak 10) aby vyděl každej od každýho stolu.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec

Další stránka