Kam ist po dokonceni gymnazia ?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod JozefV 12. 12. 2006 18:04

Coskoro budem mat maturitu, tak predpokladajme ze ju spravim, ale neviem co mam robit potom :lol:
Co by ste mi odporucali ak:

1. Bavi ma PC, internet a mozno ekonomika alebo nieco na ten sposob :lol:

2. Na nejake velky biflovanie ako pravo nesom :D

3. Neviete ktora skola by bola dobra (Vysoka ci nadstavba) ? Alebo co by ste tak odporucali ? :)
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod r.polasek 12. 12. 2006 19:18

Po gymplu snad jedině výška, ne? ALe do čech nechoď, my tu slováky na výškách nemáme rádi protože jsou nechutní šprti :)
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 12. 2006 19:32

Po gymplu jedine vejska. Bohuzel, jsem taky produkt gymplu...

Pises ze te bavi PC, internet a ekonomika... ale vsadim boty, ze te ekonomika bude bavit jen do doby, nez prvne uvidis skripta z nejakeho takoveho predmetu :D Taky jsem si myslel, ze management je vcelku prijemny predmet...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mawe47 12. 12. 2006 19:40

pokud te bavi pc a ekonomika, je dobrej kombinovanej obor, VUT ma neco takoveho http://www.fbm.vutbr.cz/, Mendelova lesnicka taky a jak sou na tom skoly mimo brno, to nevim...
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 12. 12. 2006 20:14

Nepremyslel jste nekdo po gymplu na lekarskou?
Kdyz uz jste zde taci, co ho maji za sebou... :twisted:
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 12. 2006 20:20

Mobil-man na lekarskou? No ja jsem nikdy pri biologii nedaval pozor, takze to fakt ne :D Ale kamarad ze stejny skoly se snad do Prahy dostal... ale abych nekecal, strasne dlouho jsem ho nevidel, tak ruku do ohne za to nedam...
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod JozefV 13. 12. 2006 07:21

A nepoznate niekto aj zoznam SK skol? :D
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 13. 12. 2006 10:11

po gymplu mus nasledovat vejska. kdyz vylezes s gymplu, nic v podstate neumis. teda spis umis od kazdyho trochu.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 13. 12. 2006 17:13

zamis: a to mě práve štve. Uděláš si gymp, nedostaneš se na vejšku a nic neumíš, seš proste blbej... :(

já teda zatím nevím co a jak (jetě je to 6 let) ale uvažuju o architektuře - s compama se tam dělá, s netem taky a i trochu ekonomiky by se tam našlo :))
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 12. 2006 17:32

[quote="Ťuhýk"tMobil-man na lekarskou? No ja jsem nikdy pri biologii nedaval pozor, takze to fakt ne :D Ale kamarad ze stejny skoly se snad do Prahy dostal... ale abych nekecal, strasne dlouho jsem ho nevidel, tak ruku do ohne za to nedam...[/quote]po dnesni pisemcez biologie na to asi taky zapomenu :mrgreen: i kdyz tam potrebujes Biologii, Chemii (fuujjj) a Fyziku

2KK: Nam jeden profesor rika: " Vite, rika se, ze kazdy by mel umet od kazdeho neco a od neceho vsechno"
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 13. 12. 2006 17:53

Kdo je prirozene inteligentni a dokaze se prosadit, ten zadny papiry ze skol nepotrebuje.
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 12. 2006 18:19

A zapomel si dodat ze musi mit nekoho, kdo ho nahoru protlaci... muzes bejt inteligentni jak chces, ale na mnoha mistech si bez diplomu neskrtnes
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tamasha 13. 12. 2006 19:08

Přesně... Gympl je jen příprava na VŠ! Pokud uděláš gympl a nevíš co dál, tak proč jsi nešel na SŠ? Tam už bys byl "skoro hotovej", abys něco mohl dělat... Jinak po gymplu VŠ... Proto já pujdu na Střední školu... O VŠ si muzu nechat jen zdat... :-D. Myslim, ze s VŠ počítat nemůžu... Ale na SŠ se snad dostanu...
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 12. 2006 19:10

No ale gympl je normalni stredni skola... ale je pravda, ze kdyz z nej vylezes, tak neumis nic...

Jinak to, ze te nejlip pripravi na vejsku, je ale jen fama... :)
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tamasha 13. 12. 2006 19:34

To ťuhýk: Trochu si protiřečíš: Když je gympl normální SŠ, tak jakto že to není příprava na VŠ? Co děláš po SŠ? Většina se snaží jít na VŠ. Neříkám, že tě nejlíp připraví, ale co po gymplu? Na VŠ? Jestli tě tam vezmou... :-D, tak rpoč ne? A když je gympl normální SŠ, tak jakto, že když vylezež z gymplu, tak nic neumíš? to když vylezeš ze SŠ, tak taky nic neumíš? gympl je "škola", která tě připraví na vyšší vzdělávání! takže to není ani ZŠ, ani SŠ, je to prostě gympl! gympl je spíš taková prostě přípravka!
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Návštěvník

Další stránka