Jaka byla Vase 1. brigada?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 23. 7. 2008 20:45

A pivko prej 1,80 bo co :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 24. 7. 2008 05:52

A benzín za 2,70/liter ;-]
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 11. 8. 2008 23:48

Tak moje prvni, opravdu-brigada byla u Matex HK, delal jsem debila ukrajincum za 60czk/hod (ale asi jen protoze jsem byl s protekci, lidi bez protekce meli 80czk/hod :hm ). Nastesti jen 14 dnu....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 12. 8. 2008 07:52

Nevim jestli prvni, ale jedna z prvnich bylo rozdavani reklamnich letaku na Invexu :) Tusim 14 mi bylo :)
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 4. 9. 2008 21:33

první byla pekárna, sviňský raní vstávání a 35,-/hod :lol: :lol: no co tehdy jsem si říkal že dobrá spoň že něco mám
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobilmaniak1981 7. 9. 2008 09:20

Moje první brigáda byla prodej novin, dříve název Svoboda, Ostraváci určitě znají, prodal jsem minimum, bo mě nebavilo vyřvávat :-D
Mobilmaniak1981
Čtenář

Odeslat příspěvekod DirtyKing 21. 9. 2008 21:22

Moje první brigáda byla v McDonald's, úplně na pi*u a pěkná vydrbávka ... :-(
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 22. 9. 2008 07:01

kams u McD dela uz asi rok ;) a je docela spokojenej :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 22. 9. 2008 22:06

Kámoš tam dělal měsíc a spokojenej nebyl :)
Záleží na konkrétním podniku - manažerech... ;)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmms 26. 9. 2008 00:40

Já jsem poprvé dělal v prodejně hraček za 40 Kč/hod. Zpočátku docela fajn, prodával jsem auta na vysílačku a předváděl zákazníkům. Občas někdo nadával, jaké šmejdy to tam prodáváme. A první na ráně jsem byl samozřejmě já. Copak za to můžu? Támhle je vedoucí...
Semtam přišla mamka s děckem: "Pojď Míšo, zeptáme se támhle odborníka". Jako by tam snad nějaký byl.
Sranda byla, když se mi do toho nepodařilo narvat baterky, protože se tam prostě nevešly. Zákaznice se evidentně bavila. Nebo když jsem vytáhnul z krabice nové auto a vypadaly z něho součástky, které se mi před zákazníkem kamsi zakutálely... Ze třech krabic s autama jsem složil jedno celé funkční i s vysílačkou.
Jenže byly zde určité zakázané věci, které se prostě nesměly dělat jako třeba rozbalit některé balení a ukázat zákazníkovi vnitřek a poškodit tak obal. Na to zákazníci pořád nadávali. Jenže obsah krabice nikdo neznal. Jak to mám asi prodat? Nebo vytáhnout autodráhu a rozjet. Lidi hned přišli, dívali se a začli nakupovat. Jenže to se nesmělo. A tak jsem časem dostal padáka a našel něco jiného. Vedení v některých obchodech je opravdu dost debilní. Ale rád na to vzpomínám. Jako první flek to nebylo špatné a já si tak vydělal na ramku, grafiku a podobné blbosti do moji herní nadupané mašiny typu Celeron 633MHz.
Vždycky bude někdo lepší než ty. A krysám se nikdy nevyrovnáš. Nikdy!
xmms
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků