Jaka byla Vase 1. brigada?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jeffe 28. 12. 2007 23:25

Mark: aspon mas zivotni zkusenost a priste uz tak lehce nekomu nenalitnes. :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod radim33 1. 1. 2008 13:17

Asi první byla někdy na základní škole, kdy jsem nějakou hodinu sbíral pod dubem žaludy pro myslivce pro zvěř. Vypláceli nějak tuším 1,50 Kčs za kilo, dostal jsem asi 10 korun. Za 1,50 Kčs bylo tehdy 5 rohlíků.
radim33
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 1. 2008 11:26

Obrázek
tak jsme to tam hrotili, zrovna chvilka pauzy když nebyla fronta... Kamoš vylíval z gumáků vodu a ten druhý kalil bechera co nám tam přinesla zčistajasna jedna paní a hned zase zmizela...

Obrázek
naše směšná výplata :D

víc fotek snad netřeba...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod mr.paulie 2. 1. 2008 12:35

MarkFX píše:smlouvu samozřejmě jsme podepisovali, i ty růžové papíry pro sociálku... Ale asi je nám to už prd platný bo to má on a asi nám to nedá. A cestu nám taky zatím neproplatil..
/quote]

Člověče, není náhodou smlouva od toho, že se 2 strany dohodnou a každej má =>1 kopii?

Jinak ti nezávidim, tohle je fakt voser. A nechápu, když ti dali pokutu, proč si jim ukazoval doklady, to je věc firmy jestli má váhy v pořádku nebo ne.
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 1. 2008 13:16

tedka se to začne řešit zkusíme na něho zatlačit at nám ty smlouvy pošle...

a tehdá to byla rychlovka, prostě zrovna naváželi ryby, už se tam hromadili lidi, my sme teprv všechno chystali, frmol největší, fakt zmatek...

no a mezitěmi lidmi byla aj inspekce, a ta řešila těch pokut víc, furt chodila na poštu co byla hned naproti (je vidět aj na fotce) a nakonec tam měl jit ten jeden kamoš, vyšel ven a zkažený výraz ve tváři a sdělil nám že ju máme do 5ti tisíc...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod jannnn 14. 1. 2008 21:03

Za pár kaček ve firmě kde pracuje táta. Protože na 6 hodin denně (jak se může v 15ti) nikoho nikde nechtěj.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod BEZY 8. 3. 2008 18:24

moje první brigáda byla lepení kolků na kartony cigaret v tátově firmě... už ani nevim kolik mi platil ale po pár dnech sem z toho jednoho a toho samýho pohybu začal blbnout...
BEZY
Čtenář

Odeslat příspěvekod LamB 14. 3. 2008 19:54

ja sem na prvni brigade vyrabel stresni nosice na auta, takovy maly rodinny podnik, bylo to na cerno a slybeno sme meli 32 kc na hod, majitel ktery nas prijmal pak odjel na dovolenou a penize nam vyplacel druhej majitel a ten se nas ptal kolim mame slibeno, ja rekl ze nevim a on do kalkulacky nacvakal 40 kc na hod coz v te dobe bylo strasne moc penez :))
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JozefV 27. 3. 2008 22:13

Ten Vianocno-kaprovy podvod, hoho, to by si ten zamestnanec zaplaval vo studenej vode by som ho oblial na Velku Noc, a potom ho otravoval dovtedy, denne telefonaty (Skype je lacny) az pokial nezosalie alebo mi tie prachy neda :)

Moja prva brigada?

roznos letakov :mrgreen:
flakat sa 8-16hodin denne a stale chodit! za ehm 140sk? potom sme ich ukecali na viac, nejak 280sk, ale raz co boli vianocne tak bo bolo 1000sk, potom som sa na to vy.....kaslal.

to je robota ci brigada uplne pod uroven aj sluhu :-/

to uz len za to chodenie sa mi vyderu boty :lol:

Ovtedy mam pravidlo: ziadna brigada
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cumel30 16. 6. 2008 15:52

Zber hrušiek,dostali sme po dvadsať Kčs a hneď som ich dal mamke aj ockovi a oni mi kúpili autíčko a to už som mal šestnásť rôčkov. 8-) :-P :arrow: :potichu
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod S-Tony 16. 6. 2008 20:44

V osmi jsem si vydělával paděláním lístku za flašky v potravinách a sbíráním a odevzdáváním prázdných flašek.
V desíti jsem vybíral doma kapsy od bund a od kalhot. V drobných to za jedno prohledání vydělalo 50 kč.
Nejvíc jsem si vždy vydělal na své narozeniny a na velikonoce. Někdy to dělalo i 1500 kč.
Na střední škole jsem si jako učeň vydělal dost a přes léto jsem dělal brigádu jako prodavač za 5000 měsíčně.
Na vysoké jsem si přes léto otvíral vlastní cukrárnu a to jsem přes léto vydělal tak 50 tisíc.
Teď už brigády nepotřebuji, ale občas zajdu.
Brigády přes agentury jsem nikdy nedělal. Nechtělo se mi.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 6. 2008 22:00

Jo, na velikonoce když sme jako malí obcházeli celou dedinu tak sme si vydělali dobrych přes kilo, tehdy to byly luxusní peníze...

Později sme už objížděli na kolech spolužačky a kamarádky v okolních vesnicích, to sme místo peněz dostávali čtvrtky :)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod OS 19. 6. 2008 17:49

S-Tony píše:V osmi jsem si vydělával paděláním lístku za flašky v potravinách a sbíráním a odevzdáváním prázdných flašek.
V desíti jsem vybíral doma kapsy od bund a od kalhot. V drobných to za jedno prohledání vydělalo 50 kč.
Nejvíc jsem si vždy vydělal na své narozeniny a na velikonoce. Někdy to dělalo i 1500 kč.
Na střední škole jsem si jako učeň vydělal dost a přes léto jsem dělal brigádu jako prodavač za 5000 měsíčně.
Na vysoké jsem si přes léto otvíral vlastní cukrárnu a to jsem přes léto vydělal tak 50 tisíc.
Teď už brigády nepotřebuji, ale občas zajdu.
Brigády přes agentury jsem nikdy nedělal. Nechtělo se mi.

Tys měl cukrárnu, kde vydělal balík a teď jezdíš felicií? Kde se stala chyba? :hm
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 19. 6. 2008 18:13

OS: Chyba se stala v tom že jsem to utratil za studia. Studium na vysoké s ubytováním stojí cca 40 tisíc ročně se vším všudy. Víš. Takže po zaplacení nákladu na studia jsem měl stejně houby.
Měl jsem cukrárnu jen tři roky a celkem jsem vydělal 130 tisíc, ale to už je dávno (šest let) a peníze jsou fuč. 50 tisíc že je balík? Ty peníze zmizí ani nevíš kam a nezbude ti ani prd.

A s autem není chyba nikde. Dražší auto než felicii nechci za 40 tisíc nechci. Mám jiné priority než utratit majlant za auto. Pro mé účely zcela vyhovuje. ;-]
Ne všichni potřebují auto za půl mega. Stejně to jsou vyhozené peníze. I auto co teď stojí 500 tisíc bude za pár let stát 50 tisíc. Takže nechápu proč utrácet zbytečně navíc 450 tisíc. :hm
A prozradím ti tajemství. Zrovna teď šetřím na větší byt a proto nechci zbytečně utrácet :potichu
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod JozefV 20. 6. 2008 19:13

No auto je jedna z absolutne najhorsich investicii, zevraj...

Inac pre S-Tony, to s tym "V desíti jsem vybíral doma kapsy od bund a od kalhot. V drobných to za jedno prohledání vydělalo 50 kč." heh, zlate dectvo :mrgreen:
JozefV
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka