Jaka byla Vase 1. brigada?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 7. 11. 2006 19:02

moje brigády:

1. u okénka s lahvemi - 2 týdny (doplňování minerálek, piv, pečiva, sbírání lahví + markování záloh a hádání se s lidma, že láhve od rumu se nevrací ...)

2. inventura skladu s kovovým materiálem - 1 měsíc (brutální posilování s kulatinama o průměru 6 - 300mm, úplně všechno železo co tam bylo převážit :o ... to bylo tun)

3. automobilka - 2 dny (jo opravdu - 2 dny a zdrhnul jsem ... fuj řek jsem si, už nikdy více - no a teď tam už 2 roky dělám :lol: )
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 11. 2006 20:27

Fuck8r: popiš nám trochu víc tu automobilku, cos dělal žes tam byl jen 2 dny??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Koby 7. 11. 2006 20:57

Moje brigády:

1) 14 letý - u firmy, kde dělá muj táta - práce ve skladu - plat 500,- denně, za 8 hodin od 8-16.

2) Mc Donalds 2 měsíce - nikdy víc, plat asi 48 čistýho... buzerace, buzerace... srážky za pautu atd.

3) Village Cinemas 18 měsíců - plat asi 44,- čistýho, záruka dosti hodin + se tam dalo suprově přijít k penezum jinak, většinou kolem 1 000 za směnu... V pohodě kolektiv a hlavně ty peníze vydělané jinak, a v podstatě jsem nikoho ani neokrádal. Možná firma,která díky mě ztratila asi 0,000001 ze svách příjmů...

Nyní kombinuju pomocné práce na stavbě se zavážením jedný firmy co se stropních desek týče. - 100/h čistýho a to druhý 250,-/h čistýho - bohužel ta lépe placená neni tak často. Ve svých 19 letech mám za měsíc vyděláno více penez než mnozí dospělí lidé za stejnou dobu, doufám, že se to po ukončení školy bude nadále zvyšovat :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 7. 11. 2006 22:48

MarkFX píše:Fuck8r: popiš nám trochu víc tu automobilku, cos dělal žes tam byl jen 2 dny??d/quote]

to mě bylo 16 a hodili mě na kokpity - na linku a to byla hrůza ! ... takovejch kabelů a hnusáren - od 6,00 do 14,00 ... svačina jen jedna a to až v 10,15 ! ... a já nebyl zvyklej pracovat - no prostě jsem moc nestíhal - tak jsem už 3. den nepřišel :lol:
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 11. 2006 19:39

Fuck8r: chááá, to jooo... ty si asi vyučený automechanik nebo autoelektrikář a dělaš ve svem oboru že??

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 11. 2006 20:08

Strojní mechanik 8)
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod viktorr 8. 11. 2006 21:29

Moje prvni brigada byla na koupalisti za asi 50kc na hodinu..delal jsem ve stanku a tam jsem se teda zapotil...ted mam brigadu,ktera je celkem fajn za 65kc/h a muzu tam jit vpodtstate kdy chci mimo vikendu...
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 11. 2006 20:20

viktor: tak popiš trochu co zrovna robíš... jestli se teda za tu prácu nestydíš

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Koby 9. 11. 2006 20:55

viktorr: To bys mohl, bratranec hraje fotbala má volenj jenom čtvrtek tak by taky potřeboval náký peníze :(
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 12. 11. 2006 13:21

no moje prvni brigada byla nekdy na zakladce roznaseni letacku. dve hodiny jsem roznasel letaky a dostal jsem za to dve stovky. celkem slusi. no a potom uz to se mnou slo z kopce. pracoval jsem u znamiho na stavbe jeho domu, potom v EWC jsem delal napinaky, potom ruzny brigady pres agenturu, mimo jine i prace v pivovaru a poradani brnenskyho majalesu, dale nocni prace v tiskarne- tam to bylo fajny, az na to, ze jsem chodil v pet rano domu a v 6:15 jsem staval do skoly, no a nakonec prace u stavebni firmy, kde ted pracuju.

ze sem krava nezustal u tech letacku :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod viktorr 12. 11. 2006 21:10

je to prace pres agenturu a pracuji v PPL...vykladani a nakladani kamionu...pokud se tam obejis vickrat...neoficialne postoupis treba na lepeni stitku...coz je absolutni nepomer oproti vykladani kamionu...kde se clovek nadre jako kun...no po tom postoupis na vazne...coz je nejvetsi pohodicka..ikdyz to lepeni taky neni spatny...no za ty love...
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Koby 12. 11. 2006 21:13

viktorr: A kolik maj ty lepiči nebo vážiči? :)
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slávek 14. 11. 2006 03:04

Moje první brigáda byla dřina jako fiňa - nakládání a skládání balíků slámy, ruce samej puchýř za 8Kč na hodinu, no ale to se psal rok 1975.
Slávek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 14. 11. 2006 09:44

tak moje první brigáda byla roznášení letáků a toho se ještě pořád držím, jiank jsem o prázdninách makal načerno na stavbě za 70kč na hodinu, ale tam sem dlouho nevydržel...
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod earwey 8. 12. 2006 21:13

Prva brigada, to bolo nakladanie a vykladanie dreva v pile na dodavky, ale cenu nepoviem :)
earwey
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka