Direct servis-vnucovaci TM

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 31. 8. 2007 16:49

Fugazzz na me pusobi jako bily kun....nebo keca....nebo to co dela neni zrovna legalni...ale mozna se taky pletu...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod flees 31. 8. 2007 16:58

jak uz jsem tady psal mam kamarada oblastniho managera takze vim co dela a kolik mu to hodi a takove pohadky jsem opravdu neslysel ...navic mu je o dost vic nez vam takze zkusenosti ma pozehnane ... ale dal si tu basnite..nechtel jsem slyset kolik mate provizi to je vase vec ja taky nereknu jakou provizi mam s prodeje domu nebo bytu ale proste je tu hodne protikladnych odpovedi .... a az nekdy pujdete do banky chlapci tak se kouknete ke komu chodi manager pobocky ...toto me totiz opravdu dostalo :tleskani ... jinak pokud ma ZL tak je to legalni pokud nema tak dost riskuje,,, tipuju ze shani dalsi ovecky do stada kterym nakuka zlate oci ... jinak mi fugazzz posli jmeno do PM optam se na tebe treba te bude kamarad znat protoze manageri se tak nejak znaji a on zadneho 22 leteho na tvojem postu opravdu nezna
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Beruf 31. 8. 2007 18:29

flees: V čem máš jedinou pravdu tak je to, že jsem student. Ale to mi nebrání tady zajít a obhajovat fugezzze a jeho firmu. A pokud sis nevšiml, tak ty nesmysly nepíšu já. :D
Beruf
Čtenář

Odeslat příspěvekod flees 31. 8. 2007 19:30

ale jako jo beruf ja proti vam nic nemam taky jsem makal jako student v takovychto vecech ale mam pocit ze se tu prolina vic pracovnich zarazeni.... zacalo to poulicnim prodejem sluzeb ale to co tady pisete s fugazzem spis zavani uplne jinou funkci u firmy nez externim prodejcem na ulici tot vse :-)
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 31. 8. 2007 23:06

já takovým režimem pohrdám. pracujících lidí lituju, ty za to až tak většinou nemůžou, ale ty kriminálníky co tohle napadne, ty bych střílel. mě osobně to otravuje život páč zaměstnavatel vlastně zaměstnance nutí aby lidem otravovali život, a pak z vás někdy napůl nuceně sajou prachy :-)
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Beruf 31. 8. 2007 23:41

flees: Máš pravdu, žačíná to prodejem na ulici a končí to manažerem. Normálně to spolu souvisí, tak nevidím důvod, proč to tu nerozebírat... Řeknu ti jednu věc. Fugazzz neví, kdo jsem. Já nemám žádnou potřebu si ho nějak zastávat a on to ani nepotřebuje, protože si poradí sám. Jen prostě říkám, že vše co on říká je realita. Možná znáš spousty manažerů, ale neznáš je všechny, takže nemůžeš posuzovat, jestli mluví nesmysly nebo ne. Jo a pokud ti to nedošlo, tak ta banka byla samožrejmě nadsázka.

crashpc: To není žádný režim. A o jakých kriminálnicích to mluvíš? On nedělá nic nezákonného. Jsi úplně někde jinde. A žádnej zaměstnavatel je do ničeho nenutí. Kdyby se lidem ta práce nelíbila, tak by ji prostě nedělali. Vždyť pracovních příležitostí je dost. A co se týče otravování života....Nemyslete si, že to život otravuje všem. Je mnoho lidí, co mají pozitivní pohled na svět, co se zbytečně nenervují kvůli "vnucovačům" na ulici. Z praxe to znám. A heslem ve firmě není vnutit co nejvíce produktů za den, ale být k lidem příjemný, dokázat je rozesmát a potěšit je tak, aby ještě během dne na vás vzpomínali. A když už jim zlepšíš náladu, tak jim uděláš přednášku a pak už je to jen jejich rozhodnutí, zda do toho půjdou, či ne. Ale zase na druhou stranu najdou se individua, která se dokáží rozčílit kvůli blbosti, nevidí věci z té lepší stránky a dokáží si jen stěžovat. Tak s takovýma nic nenaděláme. :pozor2
Beruf
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 31. 8. 2007 23:46

hm, jo, já si taky pořád říkala, že mě nikdy nikdo nenachytá, a pak mě jeden pouliční prodavač, jak říká Beruf, rozesmál a překecal a už jsem byla u T-Mobilu na dva roky...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Předchozí stránka