Direct servis-vnucovaci TM

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod TomZ 13. 4. 2007 11:04

Takhle by se dalo bavit o vsech reklamach.. to jak to nekomu vyznelo a nevyznelo..

ET ti taky nabizi volani od pondeli do nedele zadarmo a co je zatim nevim..
TomZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fugazzz 13. 4. 2007 12:48

Fugazzz píše:blino: Těžko tomu uvěříš když o tom nic nevíš, ale to je OK. o/quote]

blino: Špatně jsem to formuloval, omlouvám se. Mělo to být ,, Těžko tomu uvěříš, POKUD o tom nic nevíš.

noovo: To je stejné jako u OZ. Kolikrát je to taky jen špatně pochopeno. Přesně jak jsi uznala (smekám) v souvislosti s televizní reklamou.

TomZ: To ,,volání zdarma,, je tak, že si musíš aktivovat kartu se smlouvou na 24 měsíců, každé 4 týdny si dobít kartu ve výši 300,- (defakto paušál, jen jinými slovy) a získáš balíček ,,neomezeného volání,, ve všední den od 19:00 do 7:00 a o víkendech a svátcích po celý den. Takže hezké volání zdarma celé týdny :D
Fugazzz
Čtenář

Odeslat příspěvekod Anik 29. 4. 2007 15:46

Necetla jsem tedy vsechny prispevky (jsou moc dlouhe :-) ale k tomu, co jsem cetla.

Fugazzz: Super,ze mas tolik penez a je ti pouze 22. Jen mi, ale rekni, jak je to mozny?Lidi jsou asi hloupy a nechaj se prekecat na cokoliv nebo ja nevim,protoze mit tolik penez mi prijde blbost. Ikdyby si delal kazdy den od rana do vecera nemuzes si tolik vydelat. Kolik asi tak lidi muzes presvedcit?? Kolik lidi jsou spokojeni s tim co maji. Kolik lidi te hned na zacatku odmitnou? Myslim,ze kdyz "ukecas" tak 5 tak je to dost dobry. Mas krasnou predstavivost a docela dobry i sloh,ale to co si psal viz vyse mi prijde fakt moc. Mozna se jenom bavis tim,ze si vymyslis a pritom jses nekde na pracaku. Nemam rada lidi, co lzou a vymysli si a proto taky nedelam to co ty (jestli je to pravda). Protoze je to postaveny na prikrasleni a ne uplne pravdive informaci.

Co mi nabidnes? Schvalne zkus me prekcat,klidne i pres SZ :wink:
Samsung Galaxy S20
Anik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 29. 4. 2007 17:26

Anik: právě proto, že jsi to nečetla tak nevíš, že Fugaz už nepracuje jako ukecávač, to za něj dělají lidi pod ním....
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Fugazzz 4. 5. 2007 18:57

anik: iwigirl to řekla naprosto přesně. Nemusim tě ukecávat ani mi nemusíš věřit. Pokud budeš hodně chtít, tak tě v tom autě svezu a barák ti taky ukážu...ale ani to nemám zapotřebí...
Jinak díky za pochvalu slohu... :D

Mimochodem, než začneš napadat někoho že lže, tak by bylo rozumnější si ty příspěvky přečíst. Aspoň si s tim dej tu práci a přemýšlej, koho označíš za lháře... Ne vždy se totiž můžeš trefit...
A na pracáku jsem nebyl nikdy a i kdyby ta firma zkrachovala tak bych na něj nešel. Nikdy bych totiž nezkousl to, že beru peníze někoho jinýho za to, že nic nedělám. Styděl bych se za to. Radši budu zametat ulice než brát podporu...
Fugazzz
Čtenář

Odeslat příspěvekod Beruf 29. 8. 2007 01:14

No DS je ta nejlepší firma kterou jsem potkal. Skvělý vedení, kolektiv lepší nemůže být, zážitky k nezaplacení :wink:
Beruf
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 29. 8. 2007 09:15

Fugazzz píše:Nikdy bych totiž nezkousl to, že beru peníze někoho jinýho za to, že nic nedělám. Styděl bych se za to. Radši budu zametat ulice než brát podporu...t/quote]
jsi mimozemstan?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod lu.kas 29. 8. 2007 10:55

Nebo clovek, jakych by melo bejt vic...?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Beruf 29. 8. 2007 21:04

Správná otázka a odpověď na ní zní ANO. Je to správnej člověk, který je našim vzorem :wink:
Beruf
Čtenář

Odeslat příspěvekod Fido+ 30. 8. 2007 15:10

Anik píše:Nabizi vydelek 18-22tisic...nedalo mi to a sla na "pohovor" kdyz mi rekli,ze by se jednalo o praci v terenu,"vnucovaci" T-mobilu...tak jsem jim rekla,ze nemam zajem. Sli byste vy pod vidinou celkem dobreho vydelku do teto prace?

No tak tohle bych nedelal ani za dvojnasobek.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Beruf 30. 8. 2007 16:03

Fido+: A takto vzniká nezaměstnanost v ČR. Měli byste být rádi, že takováto práce existuje. Když potkám někoho na ulici, když něco nabízí, tak mu slušně řeknu, že nemám zájem a v duchu si pomyslím že tito lidé jsou otravní. Nedávám jim to hned najevo. Podle mě tito "vnucovací lidé" mají více charakteru, než ti, co jim na ulici začnou nadávat.
Beruf
Čtenář

Odeslat příspěvekod flees 30. 8. 2007 17:47

Fugazzz píše:2blino: V tom je právě to kouzlo. Přečti si pozorně předchozí příspěvek. Můj nynější plat je díky téhle práci větší, než ty dokážeš vydělat za rok. Proto nesouhlasim s tvrzením, že tato práce je neperspektivní. Teď si to auto můžu kupovat každé 2 měsíce. Za hotové. A to vše ve 22 letech.....a/quote]

no myslim ze tady akurat hazes svuj sen ktery by sis rad jednou splnil.... nebo si myslis ze ti to tu zereme? ty hvezdo prodeje TM dej si bacha aby sis za 5 let nechtel koupit celej TM kdyz vydelavas to co ostatni za cely rok prip zivot.... fakt mam rad tyto kecy to je jak u kamose co dela u ZxP taky keca a keca a povida kolik si vydela ten a ten ...ale preju ti at se ti tve sny nekdy splni kor kdyz mas 22 let a jezdis v buhvicem a bydlis buhvi kde

a navic se fugaz docela povysujes nad ostatnima takze si dovedu predstavit, jak se asi chovas s ostatnim...rad bych te potkal osobne a popovidal si s tebou....muj kamarad toto dela je mu vic jak 22 je oblastni manager takovych jakym jsi byl pracuje konkterne taky pro Tm a uprimne nema to co ty takze bud jsi u vas v praze tak dobrej ze vlastne nejlepsi s tech desitek tisic tobe podobnych a nebo nadsazujes a v kazdem prispevku hazes kolik davas spropitne a jak probiha tvuj prichod do banky..promin ale mas zajimave idee o zivote

//Michal P: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžeš Obrázek
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Beruf 30. 8. 2007 22:03

flees: Číší z tebe čirá závist. Já mu to žrát nemusím, protože vím, že mluví pravdu. A ty peníze si zaslouží. Jen je zapotřebí pro peníze trochu zapracovat, neztrácet naději a věřit v pokrok. Nestačí se jenom dívat kolem sebe a psát do diskuzí své trapné připomínky, zpochybňovat druhé, vyčítat jim jejich práci atd. On do toho něco vložil a vrátilo se mu to zpět. Nebuď závistivý. Věř mi, je to zlá vlastnost.
Beruf
Čtenář

Odeslat příspěvekod flees 31. 8. 2007 08:10

beruf ty jsi taky jelito ja nikomu nezavidim ja mam svou dobre placenou praci takze se uklidnime ju? hele jakou provizi ma z uzavreni jedne smlouvy hm? s tim co tu vy dva zvanite byste museli mit tisice brigadniku a na to hosi nemate - fakt se na me nezlob ale taky jsem to delal prechodnou dobu, mam tam kamarada co je asi na obdobne pozici a takove pohadky jsem uz dlouho neslysel....jinak jsem realitni makler takze nemam duvod zavidet a vim co to je tvrda drina takze neboj za chvilku se vratis do skolni lavice a nebudes se nudit a psat nesmysly zde na forum ..... jako verim ze kdyz neco chces tak musis makat ale aby zbohatnul na pozici prodejce na ulici behem pouhych dvou let .... mno ale GL hosi snad jednou
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Beruf 31. 8. 2007 15:49

flees: Já se uklidnit nemusím. Cenu provizí ti říkat nebudu. Já dodržuji pravidla firmy. A jestli si myslíš, že záleží jenom na tom, kolik má firma brigádniků, tak jsi na omylu. Ve firmě jsou stálí zaměstnanci, kteří tuto práci zvládají na úrovni. Prostě tomu nerozumíš, takže nemůžeš pochopit Fugazzzovi výdělky. Toto nejsou žádné pohádky, ale tvrdá realita.
Beruf
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka