Direct servis-vnucovaci TM

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 11. 4. 2007 09:55

Mikina píše:
pro me je to proste jen druh cilene reklamy a myslim, ze opravdu renomovany spolecnosti (mob. operatori ...) si uz z duvodu negativni reklamy nemuzou zadny vylozene podvody dovolit

omyl kazda reklama je dobra, ac spatna nebo dobra...o tom to je...i velke spolecnosti delaji chyby a muzou si je dovolit...nevim, jak si na tohle prisel..?
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 11. 4. 2007 10:06

No to Noovo zase není tak úplně pravda a v tomhle bodě malinko s Tílkem souhlasím.. On měl na mysli to, že firma jako je např. T-Mobile by si neměla dovolit žádnou klamavou reklamu, jelikož by ji mediální skandál mohl připravit o nové i stávající zákazníky.. Netvrdím, že to tak je, ale chápu, na co se snažil narážet.

"I špatná reklama, je sice reklama", ale v tomto případě to bohužel neplatí.. Nebo ty bys stála o operátora, který je propírán v mediích kvůli podvodům na své zákazníky?
Anonymous

Odeslat příspěvekod blino 11. 4. 2007 10:11

Jersey II. - v pripade mob. operatorov je to trosku ine - vacsinou sa jedna o reklamu ktora zavadza a nehovori vzdy celu pravdu :wink:

ale to sa obycajne dozvies az pri podpise zmluvy (po jej precitani) alebo v horsom pripade az po nejakom case...

priklad za vsetky - spustenie Edge od OR a nasledna medialna kampan...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 11. 4. 2007 10:13

hm, ale jsou lide, kteri nad timhle mavnou rukou a radeji kvuli sve pohodlnosti tam zustanou a spolecnost jim to vykompenzuje jinak...viz. skandal s jednou bankou, ktera omylem prevedla klientum penize a pak jim je zase vratila na ucet zpet...priznali se k tomu, ale slusna reklamka to pro ni byla...samozrejme neni to tak hrozne, jako kdyby ona banka ty prachy klientu stopila a vyhlasila bankrot....

EDIT: a takova reklama od mobilniho operatora Vodafone "kamaradi" je taky krapet zavadejici...oni lzou, ale neskodi tim nikomu, to se clovek dozvi az pri podpisu smlouvy..

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 11. 4. 2007 10:21

blino
Ano s tím já naprosto souhlasím a neříkám, že tomu tak není.. Psychologický princip reklamy je všem znám a nebudeme ho zde rozebírat a to, že reklama neobsahuje i "negativní" vlastnosti statku, je také všeobecně známé. Já spíše mluvil o tom, že si mobilní operátor nemůže dovolit velký skandál.. To, že v reklamě řekne za volání zaplatíte jen 3Kč, ale ve smlouvě je to 3Kč bez DPH, mi připadá sice nefér, ale v dnešní době bežné. Smlouva je relevantní a v té nesmí být uvedeno nic klamně a o tom mluvím. Operátor si nemůže dovolit mít ve smlouvě např.: "Volání do zahraničí stojí 20Kč/min s DPH a jiné poplatky neplatíte.", ale ve skutečnosti zaplatíte za minutu hovoru 30Kč, to už by se nezákonně obohacoval - to kdyby vyšlo napovrch, podle mého firmu spíše poškodí.

Noovo
Tvůj příklad s bankou je něco malinko jiného, než mám na mysli já.. K omylu může dojít vždy a jak správně MgX řekl: "Mýlit se, je lidské." ..Banka svoji chybu napravila, v tom nevidím žádnou negativní reklamu, ba spíš naopak - gesto, které by mělo být samozřejmostí.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Noovo 11. 4. 2007 10:29

Jersey II.: to ano napravili to, ale jde o to, ze si udelali svou chybou reklamu, a jeste z toho vysli jako ti hodni, kteri napravili chybu...trochu mi to nekdy pripomina charitu TV Nova...ale to je jiny pripad zase...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fugazzz 11. 4. 2007 10:42

Jsem rád, že to dostalo konečně ten správný nádech diskuze.

TomZ, MgX: S dostáváním OZ na kolena naprosto souhlasím. Myšleno samozřejmě obrazně. I pro mě je potěšení, když mě zastaví na Andělu zástupce O2 nebo i T-Mobile z jiné firmy a snaží se mě uhnat. Po 2 minutách rozhovoru smutně řekne ,,pane, já myslím, že Vám asi nemám co nabídnout.,, a to je chvíle, které mě baví.

Mikina: Skutečně vim o čem mluvim a pokud mě zde někdo odsoudil, tak jak už jsem psal výše, je mi to srdečně jedno, protože nemám potřebu si tady před kýmkoliv cokoliv dokazovat.

Noovo: Tak to promiň, ale dělal jsem i za barem a stejně jako 95% barmanů které znám, nepotěší více 2 Kč v padesátnících z piva než 75 korun z večeře od kravaťáka. Jsi dost mimo realitu.

Jesrey II. : Máš naprostou pravdu, žádný z těchto gigantů ať už to ja T-Mobile, O2, Vodafone atd... si nemohou dovolit žádný mediální skandál na základě lživých nebo jen mylně podaných informací. Pro každou takovou společnost představuje tato ,,negativní kampaň,, ztrátu ne soudního procesu a následné kompenzace poškozenému, ale především ztrátu miliard korun na ztrátě (popřípadě na nepřihlášení se nových) zákazníků.
A to za lži nestojí...
Fugazzz
Čtenář

Odeslat příspěvekod Noovo 11. 4. 2007 11:00

Fugazzz: nejsem mimo realitu...taky jsem delala za barem...potesila me i petikacka od cloveka, ktery byl na me prijemny, nez treba 50 Kč od toho kravaťáka, ktery si dokazoval, ze je Buh a kdo je vic...takze asi tak chlapce...

EDIT: a proboha nek*urvi lidem uz ty nicky...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 11. 4. 2007 11:07

Noovo
Klid, mně nevadí, když někdo poplete můj nick, občas se mi to také stane a tady to vypadá spíš jen jako překlep.. :wink:

Ale už se to tu začíná ztrhávat v obyčejný flame.. :?
Anonymous

Odeslat příspěvekod Fugazzz 11. 4. 2007 12:31

Jersey II. :Promiň, skutečně to byl překlep. Noovo je ale zřejmě ochránkyně jak se patří ale k tomu aby se uchýlila ke sprostým slovům ji stačí málo...

Jinak Noovo, nepamatuju si že bych tě znal, tak oslovení chlapče si nech pro známý. Tvoje práce v baru asi taky nebyla moc na úrovni jak tak čtu tvoje příspěvky, proto se nedivím, že tvoje spropitné bylo takové jako bylo. Mluvíš tady o kravaťácích kteří se chovají jako ,,Bůh,, ale sama mě tady namachrovaně oslovuješ ,,chlapče,, a mluvíš jak dlaždič. Nebuď jako ti, které nemáš ráda...
Fugazzz
Čtenář

Odeslat příspěvekod krtenek 11. 4. 2007 17:54

Mikina píše:asi by mi ale byly milejsi nez MgX (taky sem si to nezapamatoval a musel se znova podivat) a kretenek, protoze dokazali behem par prispevku naprosto zanalyzovat a odsoudit fugaze ackoliv asi jako jediny vi o cem mluvi, pokud ne, tak sou na to vsichni stejne, protoze mgx a kretenek ocividne zadny osobni zkusenosti nemaj.
Well done. Obrázek Milá(ý) Mikino, pokud nezvládáš přečísti pár písmen a správně je sem interpretovat, pročpak se pouštíš do diskuse? No jasné, bylo to účelové, žádné přehlédnutí. Obrázek
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Gumak 11. 4. 2007 18:11

to Fugazzz:

Pokud mozno nekritizuj to, co sam delas. Takove prispevky pusobi zvlastnim dojmem - jsou v nich rozpory. Dale uvedu par prikladu:
Fugazzz píše:...aby se uchýlila ke sprostým slovům ji stačí málo...
...a mluvíš jak dlaždič /quote]

Treba se to naucila od tebe. Procti si sve prispevky. A kdyz uz nekdo pouzije sproste slovo ve svem prispevku, tak to neznamena, ze to musis ihned papouskovat. Clovek tveho kalibru (chodis vyzvedavat penize s manazerem banky) to snad delat nemusi.

Nelibi se ti osloveni "chlapce", ale sam pouzivas "kamarade" a pochybuju, ze se s dotycnou osobou znate. Nemas rad, kdyz nekdo kritizuje tvou praci (coz je OK), ale hned na to kritizujes praci jinych. A pokud mozno necti mezi radky, protoze ti to nejde (u MgX vycetls neco, co tam nebylo; u me pravdepodobne nevycetls vubec nic nebo se ti na to proste nechtelo reagovat).

Poznamky k pravopisu uvadet radeji nebudu, protoze sam na to nejsem nejlip.

PS Bud te dobroty a odpust mne, ze nepisu s diakritikou. To vis, jsem "socialni pripad" a musim s hacky a carkami setrit. Dekuji
Gumak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikina 11. 4. 2007 21:07

Moc se omlouvam Krtenkovi, tohle byl vazne omyl. :eh
žít a nechat žít
Mikina
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fugazzz 12. 4. 2007 08:03

Gumak: Další ochránce. Copak se tady nemůže nikdo kromě MgX, popřípadě Jersey II. nebo mikina neumí hájit sám?

Co jsem papouškoval? Taky mi řekni, čí práci jsem kritizoval? Jasně že mi nejde číst mezi řádky když se o to nesnažim. Nevim co jsis před tímto příspěvkem dal, ale je dost mimo.

K tomu PS, nemusíš ze sebe dělat chudáčka...

Jinak, drahý Gumak, pokud by jsi četl nejen každé moje druhé slovo, tak by jsi věděl, že souhlasím s tím, že moje práce není vždycky košer a sám nemám rád lidi, kteří ji dělají na úkor kvality a dobrého jména firmy. Neodsuzuju žádnou práci protože každá činnost závisí na jedincích. Pokud i toaletářka dělá svou práci poctivě, zaslouží si úctu a uznání. Proč ne? Aspoň pracuje...
Fugazzz
Čtenář

Odeslat příspěvekod TomZ 12. 4. 2007 11:33

Noovo píše: takova reklama od mobilniho operatora Vodafone "kamaradi" je taky krapet zavadejici...oni lzou, ale neskodi tim nikomu, to se clovek dozvi az pri podpisu smlouvy..

V cem konkretne lze? Spis ty udavas nesmyslne udaje, protoze u VF zadnou smlouvu nepodepisujes.
TomZ
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka