Direct servis-vnucovaci TM

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anik 1. 11. 2006 09:47

Nabizi vydelek 18-22tisic...nedalo mi to a sla na "pohovor" kdyz mi rekli,ze by se jednalo o praci v terenu,"vnucovaci" T-mobilu...tak jsem jim rekla,ze nemam zajem. Sli byste vy pod vidinou celkem dobreho vydelku do teto prace?
Samsung Galaxy S20
Anik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod krtenek 1. 11. 2006 13:08

Ne.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Anik 1. 11. 2006 15:01

Dobra odpoved,jsem myslela,ze se nekdo chyti a rozepise se,proc jo a proc ne...atd.. :)
Samsung Galaxy S20
Anik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 1. 11. 2006 16:57

no ja taky ne. ono je mic docela blby nekomu vnucovat neco co treba neni vubec vyhodny apod.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Ally 1. 11. 2006 17:02

jsem na tom jako christian
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod includes 1. 11. 2006 17:04

jj...a já jsem i takový, že vnucovat se někomu ani moc neumim... nebo si nepřipadám zrovna přijemně ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod van vren 1. 11. 2006 17:12

to bych dělat nemoh, nejsem typ člověka kterej umí někomu něco vnutit a asi by mi to taky bylo blbý to někomu vnucovat
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Anik 1. 11. 2006 17:38

by me zajimalo kolik lidi na to sehnali,pac se mi ta prace moc perspektivni,behat po metru,ulici,namesti a neco nabizet...
Samsung Galaxy S20
Anik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mawe47 1. 11. 2006 19:50

tak to ja potkavam kazdy den, kdyz jdu kolem poledne na autobus chlapika, co mi t-mobile uz parkrat vnucoval... a stejne se me pokazde zepta znova.

Ja rikam nemam zajem a pokracuju v ceste a on zrychli, srovna krok se mnou a pokracuje "jakeho mate operatora blablabla..."

Ja si myslim, ze tohle muzou dfelat jen lidi kteri maj bezohlednou povahu, protoze normalni clovek by nevydrzel nekolik hodin denne lidem vnucovat neco, co ti lidi nechtej
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bungo 1. 11. 2006 21:43

Ja bych to teda klidne delat sel, kdybych byl v pozici nezamestnany, ktery hleda praci. 18 - 22.000 jsou velice slusne penize a nepripadal bych si jako ze neco nekomu vnucuju. Kdo chce, ten se zastavi, kdo nechce, rekne "Dekuji, nemam zajem" a jde dal. Navic kazdy, kdo takto slouvu na ulici uzavre, ma pravo do 14. dnu bez sankci smlouvu zrusit...

Sice nejsem priznivcem T-mobilu, ale pod heslem "Koho chleba jis, toho pisen zpivej" bych delal vse pro to, abych pretahl co nejvice zakazniku. Jsem maximalista :-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iwigirl 1. 11. 2006 21:45

Bohužel tito lidé jdou občas doslova "přes mrtvoly", uvádějí nepravdivé údaje, naslibují hory doly (protože výše jejich platu se odvíjí od toho, kolik lidí ukecají). A ne každý ví, že od smlouvy lze odstoupit...
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod johnnym 1. 11. 2006 21:57

Ne, nemam rád, když někdo vnucuje něco mně, a proto by mě to nebavilo a ani by mi to nešlo.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fugazzz 4. 4. 2007 13:47

Souhlasím s uživatelem Bungo, jeho názor je v dnešní době asi nejrozumnější. Dělal jsem to více jak 2 roky a je sice pravda, že občas je to docela na hlavu, ale nevýhodné je to jen pro člověka, který to špatně pochopí. Pokud se jedná o nynější produkty T-Mobilu. Nemluvím tim o ,,super,, internetech třeba od O2 nebo od Volnýho.

Dnešní doba je taková, že se má dobře jen ten, který musí kreativně myslet a spoléhat se na to, že dostane zaplaceno to co udělá. Podle toho co jsem tady četl, tak většina lidí kterým se toto nelíbí, tak jsou placeni na hodinu a nechávají se oškubávat zaměstnavateli. Proto tyto lidi budou vždy tam kde jsou teď, budou jezdit stále starými auty a bydlet stále ve svých garsonkách.

Příspěvek slečny (paní) která asbsolvovala pohovor mi přijde docela směšný. Pokud by tato práce nebyla perspektivní, nebydlel bych ve 22 letech v 6+1 rodinném domě a nekoupil bych si nové auto v ceně více než jsou 3 Fabie, kterými nejspíš jezdí 80% lidí, kterým tato práce nepřipadá perspektivní a raději se nechají zaměstnat za 12.000 měsíčně čistého.
Fugazzz
Čtenář

Odeslat příspěvekod Noovo 4. 4. 2007 14:11

nikoliv, protoze mam vetsi cenu... a nepotrebuju se zahazovat vnucovanim neceho, co lide stejne nechteji...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 4. 4. 2007 14:35

2Fugazzz - Nějak mi nejde dohromady, že jsi přes dva roky dělal tuto práci (za 18-22 tisíc či podobnou částku) a za to máš rodinný dům 6+1 a drahé auto. To nebylo myšleno v dolarech ... :mrgreen:
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Další stránka