Letuška

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 31. 10. 2006 10:41

Michal P píše:Hlavně si nemyslete že to funguje jak v tom seriálu na Primě.m/quote]

V to jsem ani nedoufal,ze to takhle bude fungovat.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Michal P 31. 10. 2006 11:13

Mawe47 píše:ja bych to videla tak, ze letuska musi vypadat v podstate jak modelka...

no co jsem viděl jedny tuším rumunský letušky .... pravda existují i XXL modelky
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 31. 10. 2006 13:14

No, aby se vůbec vešly do té uličky mezi sedačkami :wink: ... :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sandra 7. 9. 2007 20:09

Musíte splňovat kritéria. Jakákoliv střední škola s maturiou. Perfektně zvládat anglický jazyk a dobře druhý jazyk u ČSA (němčina, italština, španělština, francoužština, ruština, arabština). u Travel Service stačí angličtina. Výška pro ženy od 160 cm do 185cm a splňovat limit BMI index. Musíte být naprosto zdraví. Estetický vzhled. Být příjemná, milá, ochotná, umět a chtít pracovat s lidmi.
Výběrová kola se skládají ze 3 částí. První je písemný test z jazyků, pokud projdete následuje pohovor z jazyků. Pokud i ty zvládnete jdete na kontrolu na ÚLZ. Je to od kompletního odběru krve, po ekg, neurologii, ORL, internu. Psycholog je záživný :lol: Pokud projdete čeká Vás už jen závěrečná komise, která rozhodne o přijetí. Po tom následuje 3 měsíční školicí kurz, který je celkem tvrdý. Následuje pár letů pod dohledem instruktora a přezkoušení na palubě. Poté dostanete diplom a hurá do vzduchu, jste nasazováni jako posádka.
Práce super, penízky parádní. Jste hodně v trapu a pleť z klimatice nic moc. Stojí to za to. Je to jiný svět, i když práce s lidmi je velmi náročná a nejste tam pro parádu, ale hlavne pro bezpečnost cestujících.
iPhone Xs :-*
sandra
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 9. 2007 20:52

dushanski píše:výhody a nevýhody čeho?? Chození s letuškou?:-)u/quote]
[quote="Kryštof Korb";hh, to bych bral :D

no nevím jestli bych to bral, furt by byla pryč, moc často by jsme se asi nevídali... :pozor2

a to je jedna z nevýhod, další mě nenapadají... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod madeleine 8. 9. 2007 11:10

sandra, nu presne preto som letušku robiť chcela... dobrá robota, kontakt s ľuďmi, pekné peniaze... ale ja by som neprešla zdravotnou prehliadkou... :mrgreen:

ale nevydalo a tak sa trápim na zemi... :D
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Předchozí stránka