Letuška

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kamča72 28. 10. 2006 12:14

Napište různý výhody a nevýhody. A pro ty kteří už sou letušky ať sem napíšou různý zažitky nebo jaký byly konkurzy.. :wink:
Kamča72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 28. 10. 2006 12:40

Nejsem si jista, zda jsi na správném místě. Chodí sem max. 10 holek ( a to jsem to nadhodnotila) a jsem si jista, že ani jedna z nich není letuška.. no a o pánech radši ani nemluvím :)
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod ES0 28. 10. 2006 12:53

co ty vis, treba i nekdo z muzskeho osazenstva ma tajne touhy :D , btw. sorry za ten patek, ale bylo to pro tvoje dobro, to mi muzes verit :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod iwigirl 28. 10. 2006 13:13

ES0 píše:co ty vis, treba i nekdo z muzskeho osazenstva ma tajne touhy :D , btw. sorry za ten patek, ale bylo to pro tvoje dobro, to mi muzes verit :wink:

já vím, jsem ti zrovna šla psát, jestli na tom trváš, protože jsem měla migrénu a nechtělo se mi cestovat do Prahy :wink:

myslím, že nikdo z mužského osazenstva takové touhy nemá :D
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod dushanski 28. 10. 2006 15:50

výhody a nevýhody čeho?? Chození s letuškou?:-)
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 28. 10. 2006 18:35

hh, to bych bral :D

no je pravda že tu moc letušek asi nebude...

zeptej se Michala P. Ten něco s letadlama dělá ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod johnnym 28. 10. 2006 19:50

já bych viděl jako - pro mě - hlavní nevýhodu to, že není pevná půda pod nohama a to by mi vadilo hodně
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kamča72 29. 10. 2006 22:02

ahá :oops: :? :)
Bon Voyage...
Kamča72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bungo 29. 10. 2006 22:44

Zatim zadnou letusku neznam, ale pokud se seznamim, dam ji na tebe kontakt :-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 30. 10. 2006 06:56

No, já nevim, ale asi takové základní pravidlo, že letuška musí mít více jak 170 cm ... víc asi nevím :( ... žádnou letušku v okolí nemám :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P 30. 10. 2006 15:10

[quote="Kryštof Korb";hh, to bych bral :D

no je pravda že tu moc letušek asi nebude...

zeptej se Michala P. Ten něco s letadlama dělá ;))/quote]
Dělám v podniku který se leteckou dopravou souvisí občas se vyskytuju i na letišti ale žádnou letušku osobně neznám.
Ale jsou to většinou hezký holky.
Hlavně si nemyslete že to funguje jak v tom seriálu na Primě.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 30. 10. 2006 16:59

aha ok ;)

no já taky v letušce nevidím nějak moc výhod oproti normálnímu jinýmu povolání ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 30. 10. 2006 20:14

Sakra, nemuzu si vzpomenout na nazev toho filmu, jak to bylo o te letusce, ktera neudelala nejake testy, protoze jeji spoluzacka jejich testy prohodila.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 30. 10. 2006 21:10

ja jednu moc moc sexy znam :-) ... sice trosku hloupouckou ... ale "hlavni je ze ji ma a dejcha" :-D

no .. vyhody a nevyhody .. nevsiml sem si ze by mi popisovala nejak moc nevyhod ... spis prileti pokazdy bud utahana nebo vytlemena ... takze prace jako kazda jina
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 31. 10. 2006 10:16

ja bych to videla tak, ze letuska musi vypadat v podstate jak modelka, ale teda ty veci ze vidi jiny zeme a cestuje... myslim si, ze kdyz prileti treba po 15ti hodinovym letu nekam do thajska, tak je rada, ze tech 8 (x hodin) stravi odpocinkem na cestu zpatky
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 31. 10. 2006 10:41

Michal P píše:Hlavně si nemyslete že to funguje jak v tom seriálu na Primě.m/quote]

V to jsem ani nedoufal,ze to takhle bude fungovat.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Michal P 31. 10. 2006 11:13

Mawe47 píše:ja bych to videla tak, ze letuska musi vypadat v podstate jak modelka...

no co jsem viděl jedny tuším rumunský letušky .... pravda existují i XXL modelky
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 31. 10. 2006 13:14

No, aby se vůbec vešly do té uličky mezi sedačkami :wink: ... :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sandra 7. 9. 2007 20:09

Musíte splňovat kritéria. Jakákoliv střední škola s maturiou. Perfektně zvládat anglický jazyk a dobře druhý jazyk u ČSA (němčina, italština, španělština, francoužština, ruština, arabština). u Travel Service stačí angličtina. Výška pro ženy od 160 cm do 185cm a splňovat limit BMI index. Musíte být naprosto zdraví. Estetický vzhled. Být příjemná, milá, ochotná, umět a chtít pracovat s lidmi.
Výběrová kola se skládají ze 3 částí. První je písemný test z jazyků, pokud projdete následuje pohovor z jazyků. Pokud i ty zvládnete jdete na kontrolu na ÚLZ. Je to od kompletního odběru krve, po ekg, neurologii, ORL, internu. Psycholog je záživný :lol: Pokud projdete čeká Vás už jen závěrečná komise, která rozhodne o přijetí. Po tom následuje 3 měsíční školicí kurz, který je celkem tvrdý. Následuje pár letů pod dohledem instruktora a přezkoušení na palubě. Poté dostanete diplom a hurá do vzduchu, jste nasazováni jako posádka.
Práce super, penízky parádní. Jste hodně v trapu a pleť z klimatice nic moc. Stojí to za to. Je to jiný svět, i když práce s lidmi je velmi náročná a nejste tam pro parádu, ale hlavne pro bezpečnost cestujících.
iPhone Xs :-*
sandra
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 9. 2007 20:52

dushanski píše:výhody a nevýhody čeho?? Chození s letuškou?:-)u/quote]
[quote="Kryštof Korb";hh, to bych bral :D

no nevím jestli bych to bral, furt by byla pryč, moc často by jsme se asi nevídali... :pozor2

a to je jedna z nevýhod, další mě nenapadají... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod madeleine 8. 9. 2007 11:10

sandra, nu presne preto som letušku robiť chcela... dobrá robota, kontakt s ľuďmi, pekné peniaze... ale ja by som neprešla zdravotnou prehliadkou... :mrgreen:

ale nevydalo a tak sa trápim na zemi... :D
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec