zkušenost s prací přesčas

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod james11 18. 12. 2005 19:19

Jakou máte zkušenost s prací přesčas? Platí vám přesčasy? Nutí vás zaměstnavatel do přesčasů?
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 12. 2005 20:25

no ... mesicne cca 70h prescasu je takovy nejaky minimum .. k tomu jeste 80h vedlejsak :-) ... plati co muze, jinak bych mu to vomlatil vo hlavu :-))) (takze 160+70+80)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod LamB 18. 12. 2005 21:12

od ledna asi budu mit novou praci a tam jak sem se informoval prescasy neproplaci, neni lepsi zustat nezamestanej :|
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fake 19. 1. 2006 14:59

plati mi od toho, co udelam. kdyz mesic nedelam, nemam nic... ale vetsinou makam dost a mam desny prachy:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod weirdo 19. 1. 2006 20:05

nadcasy mam zapocitane v mzde, cize nemam ich nejako specialne platene, ci mam alebo nemam nadcasy, mam tu istu mzdu. Je na mne, ci budem nadcasovat alebo nie. Ak uznam ze vhodne, ze si to praca vyzaduje, tak ostanem, ak nie, tak neostanem. Zamestnavatel ma nenuti. Predtym v zamestnani boli platene nadcasy, a potom to zrusili a to by ste sa cudovali, kolki zacali chodit domov o pol 4 a zrazu nebolo treba nadcasovat. Aj jedno aj druhe je na nieco dobre ...
it`s weird ...
weirdo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 19. 1. 2006 20:24

Nekoukam na hodinky ale na praci. Prescasy se u nas neresi, kdyz je potreba abych byl pres cas nebo pracoval o vikendu tak to proste akceptuju.... beru za to dost penez abych si nestezoval :) .
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 19. 1. 2006 20:31

jak kdy :)
momentalne na jednom projektu si delam carky kolik jsem na tom stravil :)
a vedle je to zase od kusu :)
takze si tak nejak nestezuju :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NMS 17. 5. 2006 18:00

Tak cca 20 - 40 h / měsíc přesčasů "normálních" (nepočítám do toho služebky, to by byly i "dvacítky"). Mám ve smlouvě přesčasy zadara, ale platí mě slušně a nikdo mě nebuzeruje, jestli jsem do práce přišel 6:55 nebo 7:02.
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 11. 2. 2007 15:32

Přibližně před 8-9 lety jsem přesčasy dělával dost, vlastně sem pomalu nevěděl, co je normální pracovná doba, nebo volná sobota a to mi je tehdy firma platila. Teď dělám přesčasy, nebo soboty jen vyjímečně, ale někdy není zbytí. Momentálně mám fixní plat, tudíž mi firma přesčasy nijak neproplácí.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 2. 2007 15:36

máme pružnou pracovní dobu a přesčasy nám zásadně neplatí.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mae-geri 11. 2. 2007 15:39

Prescasu jsem mel driv a jen malo, ale proplaceli mi je.
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 2. 2007 15:40

my máme pružnou a když někdo mám přebytek hodin na konci cyklu, tak má smůlu, měl si hodiny včas vybrat
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mae-geri 11. 2. 2007 15:41

Jako prebytek ceho? Volnych hodin?
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 2. 2007 15:43

musíš mít 8 x 5 x 4 hodin odpracováno (při 20 prac.dnech v rámci 4 týdnů), když máš víc a o kolik, tak je to tvůj problém. ale nesmíš mít míň :-)
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mae-geri 11. 2. 2007 15:44

Jo tak... To je pekne blby system... :(
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků