nemocenská kontrola :(

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hyperkoule 30. 10. 2005 15:14

Jednou jsem byl 2 mesíce doma se zlomenou klíční kostí. A celou dobu sem se bál vyjít ven ze strachu právě z kontroly.
Tedka jsem po roce opět na nemocenské a rád bych si vyšel třeba s fotáčkem.
Hrozí mi něco v případě návštěvy kontroly?
Co když mě nezastihnou? stalo se to někomu někdy?
jak jste tu situaci řešili.
Díky všem za reakce :)
hyperkoule

Odeslat příspěvekod ES0 30. 10. 2005 15:19

:D a jak bys to chtel resit? mas proste pruser, tot vse :wink:

maximalne muzes instruovat ty co zustali doma at se neozivaji a pozdeji rict, zes tvrde spal a nefunguje zvonek
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 30. 10. 2005 15:26

To budes mit problem.. Si musej hlidat takovy veci aby toho nikdo nezneuzival...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod ES0 30. 10. 2005 15:33

treba souseda nedavno vycapli, blbec, ma to do obchodu nejakych 50metru a ne ze se tam jen v rychlosti otoci, on se tam musi ozrat a zustane tam celej den :D
a hlavne, nikomu doma nerek, ze nejaka kontrola muze prijit
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Byte 30. 10. 2005 15:51

Muzes si jit neco vyfotit tak maxmalne na zahradku pred barak. Lidi co vyhodili znam uz nekolik.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kubakod 30. 10. 2005 16:17

Hele, tak bud ses nemocnej nebo nejses. Pokud si muzes vyjit tak muzes i do prace. Pokud jsi infekcni tak je protizakonne abys vysel. Nevidim tu nic k reseni. Kdyz neco takoveho vidim, otvira se mi kudla v kapse...
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 30. 10. 2005 16:24

kobakod: asi by sme mali vsetci zacat chodit v uniformach a salutovat.
Clovek si este rad oddychne a ked sa citi lepsie nie je nad to, vyjst si trocha von ak je pekne. Lebo stravit 5 dni po sebe doma v posteli je k nevydrzaniu. inym, na rozdiel od teba, sa to mozno nepaci.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kubakod 30. 10. 2005 16:30

Kdyz je me tak blbe, ze nemuzu pracovat, je mi tak blbe, ze nemam chut nekam vyjit. A kdyz mi blbe neni, jdu do prace. Nebudu se hadat, pisu, jak je to se mnou. Jestli nekdo ma jeste takove mezistavy, ze uz muze chodit ven a nemuze pracovat, budiz. Ale pravidla jsou jendou dana. Mmch lekar sam napise vychazky, uzna.li to zza vhodne. Jo, a nepocitam horniky, zedniky a jine fyzicky extreme narocne profese, tam je to neco jineho.
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adams 30. 10. 2005 16:35

hm.. to je nejlepší nechat si napsat hodinku denně vycházky ;)
-
adams
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tracid 30. 10. 2005 17:42

kubakod:Je to trochu na hlavu postavené,kamarád má už půl roku nemocenskou,rozbil nešťastnou náhodou okno a spřetrhal si nervy v zápěstí,takže měl tu ruku dočasně úplně ochrnutou a postupně se to vrací zpět,vysvětli mi proč by takový člověk podle zákona měl sedět půl roka doma(nepočítám trapné dvouhodinové vycházky)?
Tracid
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zelik 30. 10. 2005 17:45

Tracid:Myslim,že to je zase něco trochu jinýho..než třeba když je ti blbě,bolí tě hlava a měl bys ležet v posteli,místo toho jdeš ven,tak to bys rovnou mohl jít do práce...
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tracid 30. 10. 2005 17:47

Zelik:Jasně,ale zákon to bere stejně,prostě jsi neschopný pracovní činnosti,tak budeš sedět doma
Tracid
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zelik 30. 10. 2005 17:51

Njn,tak si musí vystačit s těma dvouhodinovejma vycházkama :?
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 30. 10. 2005 19:02

povedzme si rovno, niektore zakony su na*ovno. no a tento IMHO patri medzi ne :)

mas chripku, posle ta na tyzden domov, a za 3 dni si fit. no ozaj sa budem tlacit do prace :mrgreen:

tak to vidim ja, nekamenujte ma.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 10. 2005 21:18

takze : dohodni si vychazky (jednoducha varianta), chod ven po sedmy hodine vecerni (alkoholikova varianta), pokud mas nekoho doma tak ho navordinuj "ted si vzal prasky (trebas Hypnogen) a tvrde spi a nechci ho budit" (maminkovska-lhaci varianta), proste jdi pryc a kdyz uz by te nekdo za to pak stihal v pracovnepravnim prestupuku - tak rekni "ja sme spal, lecim se a mel sem bolesti, tak sem si vzal prasek" (lhaci-sebezachrana varianta) ... vsechny testovany a funkcni ... proste **** na to ...

jinak dalsi vec.. oni nikdy nepojedou za hranice okresu .. z toho plyne ze si napis pro priste ze si jedes dat odpocinek do jizni italie ke strejdovy :-) ... nebo za babickou na chajdu :-) ..
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Další stránka