Jak si přivydělat jako student

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Andrew_RA 24. 9. 2005 13:59

V rinu mi bude 18. Mam problem kterej resil snad kazdej z nas. Alespoň kazdej ten kdo nemá rodice co mu koupi vse na co si vzpomene. Chtel bych si nejak přivydělat. Chodim do skoly a koncim téměř porad v 15:00. Zajimalo by me jak vydělávate (vydělávali jste) vy jako studenti. Vim ze me asi 95% vas odbyde at si sezenu nejakou brigadu, ale tu vazne nemuzu sehnad (alespoň ne ted když je škola). Zajimaly by me nejake tipy, rady na privydelek. Diky vsem snad tady napisete nejake ty tipy co mne nebo i ostatním třeba privedou na nejaky napad. :)
Andrew_RA

Odeslat příspěvekod cache 24. 9. 2005 14:27

No v tom veku som si toho moc privirabat nepotreboval, ale bezne som si zohnal pracu ako lepenie obalok a podobne..
Pripadne ak ti nejaky predmet v skole ide perfektne a excelujes v nom, mozes ho skusat doucat (napr. ak vies skvelo matiku, mozes pomahat s pripravou na prijmacky na strednu, ci doucovat prvakov na strednej a pod)..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Byte 24. 9. 2005 14:33

Ja sem mel na praci docela stesti pres jeden kontakt mam stalou praci v grafickym studiu. A sam sem si po jeste nasel brigadu na nekolik hodin tejdne jako spravce sit. Ale chodim uz na VS a toho casu mam na to vic. Podle me se to chce hlevne o praci zajimat a ptat se, nikdo ti nic asi sam nenabidne.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jaroslav Linhart 24. 9. 2005 22:16

Nic osobního,ale nemám rád anonymní adresáty.No a něco k tomu
výdělku.Zase námět na státnici na VŠ.Jako majitel provozovny bych
nevyhodil studenta,který by mi pomohl získat zákazníky.Radím
chodit od čerta k ďáblu :hm a nabízet svoje služby.Nevím,jak to
je s velikostí sídliště či jiného místa bydliště,ale co takhle zkusit
otevřít sběrnu oprav galanterie,samozřejmá je předchozí dohoda
s místní opravnou,nebo vzdálenější opravnou,no a provize je tady.
Jaroslav Linhart
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alejandro Peréz 20. 12. 2005 23:19

Já doučuju matiku a fyziku, je to docela pohoda. Někdy to samozřejmě chce hodně nervů, protože lidi, který to potřebujou, chápou trochu pomalejc. Musíš ovšem látku naprosto perfektně ovládat, protože něco jinýho je umět a umět naučit.
Alejandro Peréz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andy 27. 12. 2005 03:25

Prvú brigádu na strednej som zháňal asi tak, že som zamieril na personálne oddelenie Tesca a bolo vybavené. :-)
Andy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LamB 27. 12. 2005 12:03

behem skoly na stredni sem zacal pracovat ve 3 rocniku, chodil sem za 50 do skladu tahat tezky baliky bylo to tak na 6 hodin od 16-22, kvuli tomu sem pak kazdej rok propadal ale vzdycky sem to zvladnul, nakonec sem nebyl pripusten k maturite.
Takhle to dopada kdyz chce clovek moc penez, stejne sem je utratil za zbytecny jezdeni autem, chlast a dalsi blbosti.
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gekoncik 3. 1. 2006 11:56

Ja si vidělávám učením v DDM, je to celkem fajn. Hodinu a půl kecáš něco dětskám... Celkem mě to baví. Škoda že mám jen 3 hodiny tydně jinak bych měl více prachů :wink:

Ale jinak pokud umíš dělat www stránky tak tím se da taky slušně vydělat. Dáš si cenu a je to. Osobně dávám tak 1 500-2000 za web a když si to přepočítam na hodinu tak to jde přes 100. Ale to není moc častý jinak bych byl v balíku :) Ale teď se neco chystá...
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 26. 4. 2006 18:39

Synové sehnali roznášku letíků do schránek a hodí jim to každému asi 500 za měsíc. Není to kdovíco, ale stačí jim na to jedno odpoledne v týdnu (asi 4 hodiny). Když k tomu přidají kapesné, tak jsou spokojení.
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 26. 4. 2006 20:06

Ja jsem hlidal pres noc dite. Vyspal jsem se, rano jsem dostal 2kila a snidani a sel jsem do skoly - pohoda :mrgreen:
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tark 26. 4. 2006 20:50

Adam Bernau: úžasný kšeft... :D

Nicméně to přivydělávání tvorbou webových stránek nemusí být špatný... :-)
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 26. 4. 2006 22:58

Tvorbou www si přivyděláš opravdu celkem dost, ale musíš znát HTML, PHP, CSS atp., aby web byl co nejlepší, pak si za něj můžeš také říci větší částku :wink:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 26. 4. 2006 22:59

v jakych castkach se to tak pohybuje? Nejak si to nedokazu predstavit.
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 26. 4. 2006 23:09

Různě...a také kdo ti to dělá, začíná to třeba na 500Kč a končí až někde ve výšinách, zkus si si projít např. firmy, které nabízejí tvorbu www a koukni se, za kolik to dělají, jak to za tu cenu vypadá atp. :wink:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ES0 26. 4. 2006 23:20

gekoncik píše:Ja si vidělávám učením v DDM, ...,/quote]

no, pokud je tam neucis cestinu, tak je to ok....ti dnesni ucitele, to nema zadnou uroven :D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Další stránka