Kým jste chtěli být a kým jste teď? Popř, kým chcete být?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Andy 29. 1. 2006 12:58

Ja som v detstve chcel byť hasič, detektív, vodič autobusu, rušňovodič a ekonóm :-) Ale asi skončím niekde v IT...
Andy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fake 29. 1. 2006 14:26

Andy píše:Ja som v detstve chcel byť hasič, detektív, vodič autobusu, rušňovodič a ekonóm :-) Ale asi skončím niekde v IT...d/quote]

co to je rušňovodič?
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Flying Scotsman 29. 1. 2006 16:09

fake: strojvedouci :)
Kdo hledá, najde...
Flying Scotsman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Narcissus 29. 1. 2006 16:40

Od dětství do 13 jsem chtěl řídit kamión, od 13 do 17 navrhovat auta, a od 17 vyrábět high-end audio zesilovače. Žel, lenost rozhodla jinak.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 29. 1. 2006 20:16

napred kosmonautem, pak ridicem kamionu, asi typicke detsne sny
no a ted neco v IT nebo tak...
i kdyz pro zacatek by mi stacilo byt clovekem s maturitou:)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 30. 1. 2006 13:20

Chtěl jsem být strojvedoucí, dokonce jsem absolovoval dopravní průmyslovku a po škole nastoupil do metra ale nikdy jsem se jím nestal. Šel jsem do firmy která montuje elektronické zabezpečení a teď dělám na dispečinku budovy a mám na starosti bezpečnostní systémy
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 1. 2006 15:58

chtel sem bejt pilot .. a tak sem zacal rozumne : pilotni prukaz na padak (paragliding) .. potom sem nejak pricuchnul ke kompum moderni generace ... a skoncil jako networkar (coz neni ITik) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 30. 1. 2006 18:31

Ja bych chtel byt clovekem, co zmeni svet...
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod krtenek 14. 2. 2006 10:06

Na ZŠ jsem chtěl dlouho být archeologem. Sic jím nejsem, ale s půdou mám přesto něco společného.
(hergot, tak on ten krtek není náhoda - Osud je fakt předurčen!)
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bozetecha 1. 3. 2006 08:55

chtela sem bejt architekt, chirurg nebo patolog (tam toho clovek uz moc nezkazi) ... no nakonec sem sla na ekonomku a sem ekonom ... takze nuda ... ale porad premyslim na vysokou (architektura) :D
Bozetecha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod furgon 1. 3. 2006 23:21

vratu píše:Chtěl bych pracovat v nějakým časáku jako redaktor, ale s mejma známkama a střední zemědělskou školou mám asi smůlu :( :cry:-/quote]

Ale no tak, jenom skolou to nebude, copak nevis, ze Slegluv ustav navstevoval i ten gauner Robin Povsik? A kde je dneska? Je pravda, ze mu do jisty miry pomohlo jmeno, jeho fotra, odborarskyho bosse SkodaAuto, ale kazdy sveho stesti.....
furgon
Čtenář

Odeslat příspěvekod myndel 1. 3. 2006 23:36

Celej život mě táhne psaní a táhne mě i teď, takže doufám, že ho budu moct v budoucím povolání nějak uplatnit :)

Dřív jsem chtěl být popelářem. Když jsem byl prtě, jezdili k nám popeláři poměrně často (panelák) a já jsem vždycky čekla v okně a vyhlížel je a mával jim. Časem si mě nějak všimli a mávali mi taky :) Ztráta iluzí přišla, když k nám začal jezdit jiný vlz :(
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 2. 3. 2006 00:21

Taky jsem vždycky měl psací (i jiné tvůrčí) sklony. Otázkou je, zda něco takového dovede člověka uživit. Jinak leccos souvisí s mými zálibami - hlavně bych rád jednou dělal něco, co mě opravdu baví.. :hm

Odeslat příspěvekod 2Pix 2. 3. 2006 00:42

ja sem se vzdycky videl v budoucnosti ... ale az ted par let poznavam sam sebe v minulosti ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jelen 5. 3. 2006 19:35

Já sem chtěl být popelářem a potom asi do 14-ti let programátorrem.... ale to mě přešlo a teď sem na střední chemické škole a doufám že ze mě bude nakonec pyrotechnik.... protože vyrábět třaskaviny a výbušniny je docela legrace :twisted: (dokud se nestane něco špatného)....
Jelen
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka