Kým jste chtěli být a kým jste teď? Popř, kým chcete být?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Matik 6. 9. 2007 19:42

Tak v detstvi jsem chtel byt hokejistou, pravnikem a buhvi co jeste. Dopadlo to tak, ze jsem student.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 6. 9. 2007 20:05

teraz som zbytocny biedny cervik, a chcem byt pravnik/policajt/nieco podobne
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jílke 6. 9. 2007 20:06

nákým ředitelem (hlavně ne školy :D ) nebo majitel nákýho dost navštěvovanýho baru :)
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 9. 2007 21:09

Popelář, pak diplomat, pilot...
anonymni

Odeslat příspěvekod kwak 6. 9. 2007 21:42

Chtel jsem být cyklistou, tet bych chtel být freeskier ale nemam zádnou reálnou představu co doopravdy budu, možná je to dobře.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod James_ 6. 9. 2007 21:54

Chtěl jsem být nejbohatší člověk na světe :D teď jsem IT konzultant a pokud mi bude štěstí přát tak je šance, že zanedlouho budu bankéřem HSBC bank
James_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 7. 9. 2007 20:54

Ked som bol maly, chcel som byt doktor alebo diplomat. Moja momentalna cinnost sa dost tazko popisuje, takze zvacsa hovorim businessman a kedze mi to plne vyhovuje, nicim inym ani uz byt nechcem.
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 9. 2007 17:56

chtěla jsem bejt letuška (byla jsem tlustý dítě :mrgreen: ) a teďka nevím, čím chci bejt... :/
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 18. 9. 2007 17:15

Chtěla jsem být patoložkou, ale jsem analytický chemik, který se zrovna sockuje na farmacii....
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 18. 9. 2007 17:30

zmena:

chcem byt: grafik/spravca sietí/chemik/ešte nieviem
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 18. 9. 2007 17:37

zatím jsem student ale chtěl bych dělat něco do IT. Třeba ze mě bude fakt ajtík :lol:
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tessi 2. 10. 2007 21:15

Chci byt financne nezavisla, chci zacit podnikat, ale chce to spoustu prostredku, ktere bohuzel momentalne nemam a je problem je ziskat. V detstvi jsem chtela byt slavnou malirkou nebo slavnou zpevackou, v puberte slavnou navrharkou a ted? hmmm.. hlavne delat neco, za co jsou dobry penize :D nj, idealy jsou nekde... ale co :mrgreen:
Tessi
Čtenář

Odeslat příspěvekod xmms 26. 9. 2008 01:55

Jsem vyhrabal staré téma, tak ho můžu obnovit, ať je tu trochu živo.
Původně jsem chtěl být astronautem a prezidentem. Ale mi to nějak nevyšlo. Asi jsem se málo učil. A pak jsem chtěl být ajtíkem. Jenže po nalezení "nějaké" práce jsem už dál nehledal a nikdy se k tomu prakticky nedostal. A tak dělám v bůhvíjakém krámku někde v Dublinu stejně jako miliony lidí po celém světě. Také chci být finančně nezávislý, no uvidíme.
Vždycky bude někdo lepší než ty. A krysám se nikdy nevyrovnáš. Nikdy!
xmms
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 5. 10. 2008 11:51

chtěl bych být geodetem, mýt svůj nivelák jezdit si po přírodě jeepem a vytyčovat trasy :) Uáá nádherná to práce :love:
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reiner 30. 10. 2008 08:16

Tak v současnosti jsem učitel. Byla to práce, kterou jsem si myslel, že bych chtěl dělat... A dokonce ještě mne to baví :-[ , ale ten plat je šílený. Kamarád dělá stavařinu a proti němu vypadám jako chudák :roll:
Takže hledám něco, kde bude dobré uplatnění za slušný peníz :-))
Reiner
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků