Pozdni prichod a vymluva

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kleste 20. 5. 2005 13:36

Dneska jsem prisel pozde do prace a protoze bylo rano a ja byl jeste rozespalej, nenapadla me jina vymluva nez pes, ktery na me rano skocil -> zaspinil mi kalhoty -> musel jsem se vracet domu pro ciste -> spozdeni. Ale nikdo tomu moc neveril, nemate vy nejakou spolehlivou vymluvu? A nebo aspon vtipnou...
Kleste

Odeslat příspěvekod Duch Fóra 20. 5. 2005 22:29

Zaspal jsem.
Duch Fóra

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 03:26

Kleste: hezky! :) Tak to bych to asi taky nezral...
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Luke 22. 5. 2005 01:44

jo, jeden byvalej spoluzak tvrdil ze na nej s nakladniho auta spadl zvon a ze trvalo hodinu nez ho dostali ven :lol:
Luke
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 22. 5. 2005 02:30

hehe tak to byl ale nejakej recesista ne? :)
Ja jednou zazil, ze se spoluzak omlouvil ze spadla trolej u trolejbusu (sem z Prahy) :)
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Luke 22. 5. 2005 13:28

no on měl samý takový zvonky :-)
Luke
Návštěvník

Odeslat příspěvekod luk 22. 5. 2005 17:10

A proč se vůbec vymlouvat? Není lepší říct to podle pravdy? Jednak má člověk lepší pocit, za druhé výmluva se stejně většinou pozná a za třetí to rozumný šéf pochopí - člověk prostě není a nemůže být dokonalý.
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fido+ 22. 5. 2005 19:19

luk píše:A proč se vůbec vymlouvat? Není lepší říct to podle pravdy? r/quote]

No ne vzdycky pusobi pravda dostatecne duveryhodne. Nekdy vam spis uveri nejakou naprosto neuveritelnou historku nez pravdu.
Ja osobne mam dost smulu kdyz honim cas. Jednou zacal horet autobus, jindy byla bouracka v tunelu a nedalo se projet ale ani vycouvat .... Bylo toho spousta a nikdy mi to nikdo nechtel verit. Uverili az treba druhy den kdyz to videli ve zpravach nebo v novinach. Nekdy je fakt lepsi si vymyslet treba unos UFO nez se omlouvat podle pravdy obycejnou bourackou.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod luk 22. 5. 2005 22:42

Fido+: No jo, ale většinou je příčina pozdního příchodu zcela "prozaická" - zaspání. Tak proč z toho dělat vědu, to se občas stane každému...
luk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 24. 5. 2005 23:43

Ujelo mi nádraží...
Petr_Novak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 5. 2005 00:08

Petr_Novak píše:Ujelo mi nádraží..../quote]

Jo nebo > Budík měl zpozdění :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod luk 25. 5. 2005 13:58

Požár v metru (to byla ale jednou dokonce pravda - přišel jsem o půl hodiny pozdě)
luk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lemur 11. 6. 2005 14:13

tOplOaDer píše:Ja jednou zazil, ze se spoluzak omlouvil ze spadla trolej u trolejbusu

To jeste nic neni - ja slysel jeste silenejsi vymluvu (nevim jestli je pravdia, ale v kazdem pripade je dost silena): Onen clovek normalne nastopi do trolejbusu, dvere se uz temer zavitraji ... a najedno za trolejbusem bezi chlapek. Kdyz se dvere zavrely a trolejbus se zacal rozjizdet, chlapek vychrlil nekolik nadavek a pak skocil na "ksandy" od troleje a strhl ji dolu. Trolejbus samozdrejme hned zastavil, ridic vylezl ven a zacal se s tim chlapikem hadat. Tak se do toho zabrali, ze to vydrzeli skoro pet minut do doby, nez jel dalsi trolejbus. No a diky tomu onen clovek nestihl navazujici autobus a prisel pozde.
Lemur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 11. 6. 2005 14:38

zaspal mi budik
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod CZBaron 14. 6. 2005 16:44

u mne to ani moc nejde.. jakmile prijdu do skoly na prvni hodinu o vic jak 10 minut pozdejc.. okamzite neomluvena hodina pokud neprinesu omluvenku
..nemam rad takovy ty lidi co delaj jak me maj radi..
CZBaron
Čtenář

Další stránka