Nástup do nového zaměstnání

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 14. 6. 2012 19:51

U současného zaměstnavatele mám dohodou ukončenou prac. smlouvu k poslednímu červnu, tj. 30.6. U nového zaměstnavatele mám připravenou smlouvu k podpisu, která je ovšem platná až od 2.7, tj. od prvního pracovního dne (1.7. vychází na neděli). Co to pro mě konkrétně znamená ten jeden den "vzduchoprázdna"? Je nutné to nějak řešit? Dík.
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 14. 6. 2012 22:22

pokud nikdo nedopoví, zajdi na pracák se zeptat.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 6. 2012 22:45

Taky bych na ten pracák raději zašel.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 6. 2012 08:36

Když už jsme u toho, taky se chci zeptat.. Jsem student na VŠ, zároven chodím do zaměstnání. Ve škole skončím (nedostuduju) ale v zaměstnání zůstanu dál.. Musím nějak řešit pracák atd.. ?

Pojištovnu vím že pořešit, donyst to potvrzení o studiu.. Ale zbytek?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 19. 6. 2012 13:50

MarkFX: Na pracáku není co řešit. Zdravotní a sociální budeš platit skrz zaměstnavatele. Musíš ale nahlásit zaměstnavateli ukončení studia.

Co se týče prvního dotazu - zavolal bych na pojišťovnu, zda vyžadují platbu za ty dny, kdy nikdo neplatí zdravotní pojištění - řekl bych, že tyto případy je vůbec nezajímají a platit nic nebudeš za den vzduchoprázdna.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 6. 2012 07:10

jo dik :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků