Podivné zaměstnání??

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod PD321 31. 10. 2011 14:05

To ještě nic neni. Já jsem se před pár lety ucházel o brigádu u geodetický firmy Hrdlička. Sešlo se nás tam několik lidí na "pohovoru", kde nám rozdali mapy který jsme měli překreslovat do počítače. Několik dalších dní se nikdo neozval. Zavolal jsem tam a nějakej zaměstnanec mi řek, že mě nevybrali. Po delší době jsem se dozvěděl od známýho, že je to jejich taktika. Předstíraj konkurs na brigádníky, ale ve skutečnosti jim tam zadarmo lidi celej den překreslujou mapy.
PD321
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 31. 10. 2011 20:54

Tak co byste chtěl od podnikatele roku, nebo co to ten smeták dostal za cenu. Kupodivu mě to ani nepřekvapuje. O Hrdličkovi jsem toho slyšel tolik...
Mám pocit, že tohle je ale podobný problém všech větší geodetických firem(třeba Gefos), kde je 5-6 kmenových zaměstnanců a zbytek jsou lidi z ulice, kteří se dají pěkně ojebat. Já byl jednou na pohovoru právě v tom Gefosu. Pověst jsem už znal, tak jsem si řekl s čím přijdou, ale když jsem odcházel, tak se měl pocit, že si nafackuju a ty personalistce taky. Arogantní kráva, co mi nabízela minimální plat s tím, že když tam budu od nevidím, do nevidím, tak že bych se mohl dostat tak na 3/4 toho, co jsem chtěl.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 12. 2011 16:53

Mě dost vytáčej inzeráty kde inzerují administrativní pozici a ta je při žádosti o podrobnější informace "již obsazená" ale "je tu ještě jedna lepší pozice" ... což je prachsprostý provizní prodej. To se samozřjemě z předběžné komunikace s inzerentem (často nastrčená fyzická osoba) nevyčte a člověk se to dozví až na závěr pohovoru.

Jako není to můj problém, ale pár blízkých lidí se s tímhle při hledání práce/brigády setkává hodně často
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salamandr 11. 2. 2012 22:15

Pokud na inzerát narazíš na netu, zkus jeho text nakopírovat do google, občas ti to ukáže diskuse kde je popis onné úžasné činnosti
salamandr
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dagmarne 16. 4. 2012 08:03

zdravím chci nabídnout toto http:// abcdefghchijklmnopqrstuvwxyz - LINK SMAZÁN


Pokud potřebuješ zadat reklamu, požádej vedení SF ... jistě Ti nabídnou zajímavou cenu pro prezentaci. MgX
dagmarne
Čtenář

Odeslat příspěvekod 4honza 16. 4. 2012 08:19

Já bych zase dagmare nabídnul čtení pravidel fóra :-)

7. Řiďte se nejen pravidly slušného chování, ale i právními předpisy
- Seznámení s platnými zákony nikdy není na škodu.
- Dodržujte především Ústavu a Listinu základních práv a svobod.
- Nedopouštějte se trestných činů. Vaše příspěvky nesmí být rasistické, nešiřte poplašné zprávy, nenabádejte nikoho ke spáchání trestného činu.
- Neposílejte (nepište) nevyžádaná obchodní sdělení - jakoukoliv reklamu nebo propagaci soukromých projektů či aktivit.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků