Prace na doma- kde ?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod buck12345 9. 2. 2011 14:40

slibil jsem strejdovi, kterej se az tak na netu neorientuje (ne ze bych se ja v tomhle zrovna orietoval, proto bych to sem ani nepsal:) ), ze se mu podivam po nejake praci na doma.

Pracuje na smeny a pulku tydne je doma a nema co delat, napadlo ho ze by mohl nekde schrastit nejakou praci na doma, nejlepe manualni, kolik za to kapne mu je uplne jedno, i kdyby 20cka na hodinu, proste neco by si rad ve volnu privedelal.

Ale kdyz jsem koukal po netu, moc jsem toho nenasel. Netusi nekdo kde se po takovymhle "jobu" shanet? Resp. jak nejlepe postupovat, aby se neco dalo sehnat?

diks
buck12345
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michal-20 28. 3. 2011 20:46

Na internetu je práce dost. Stačí něco vygooglovat. Můžeš třeba kopírovat diskety, cédéčka nebo si objednat nějaký katalog za pár stovek. Takhle začíná pravý byznys. Anebo obchodovat na burze - z pohodlí postele domova. Můžeš si koupit akcie, zlato, ropu, cizí měnu a tísíce dalších věcí. V dnešní době všechno elektronicky. Pár lidí už na tom pohádkově zbohatlo...
michal-20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod teplice 28. 3. 2011 22:53

Dle mě by šel jen hlupák do kopírování CD. Z bezpečnostního hlediska samozřejmě.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 3. 2011 23:22

kopírovat diskety.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 29. 3. 2011 04:51

Náhodou...kopírování disket může být celkem nepokrytá oblast trhu. Kdo z nás má ještě na počítači disketovou mechaniku? Hmm? :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod michal-20 29. 3. 2011 21:19

No právě. Je zde slabá konkurence a tedy i velká příležitost pro nový trh. Moderní a přetechnizované firmy už zřejmě nedisponují potřebnou technologií jako třeba disketovou mechanikou, počítači typu atari, commodore apod.
michal-20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 29. 3. 2011 22:34

V tom případě bych ale doporučoval pořídit si i kazetový rekordér a kotoučový magnetofon.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter