Pracujete někde při vysoké škole ?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod odie 15. 1. 2011 15:51

Zajímalo by mě, jestli při studiu vysoké školy nějak pracujete nebo jste pracovali ? Jak hodně - jen přes prázdniny nebo pořád, kolik hodin týdně ? V oboru svého studia nebo někde úplně jinde ?
Já mam takovej pocit, že dneska chtějí prostě jakoukoliv vejšku a k tomu praxi. Ale kde ji sehnat, když v oboru moc často nenabízejí. Stejně tak 2-3 dny v týdnu pracovat a ve zbylém čase stihnout školu ?
odie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 16. 1. 2011 00:32

Pracuju stále (na poloviční úvazek) a studuju u toho 1 obor prezenčně a 1 kombinovaně.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 21. 1. 2011 17:36

Regulerni job nemam, jsem pomalej a neschopnej a proste bych to nestihal (vyzkouseno). Spis bych bral nejaky maly zakazky, jenze ty se mi proste holt neak nehrnou... takze delam prd a neustale nemam zadny prachy. Ze by me nikde nechteli kvuli nedostatku praxe se nebojim....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 21. 1. 2011 22:23

Mám spostu volného času a nepracuju. :-P
oneill_sx1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 21. 1. 2011 22:52

ani nevim jak sem to udělal ale teď na konci vš mam po pěti letech 3roky praxe z oboru kterej sem chtěl dělat, ale měl sem částečně štěstí v době kdy se tak brutus nezefektovňovala pracovní síla aby náhodou nebyl jeden nebo dva brigoši navíc a nějak se tam tak poflakovali a čuchali okolo, dneska mi to přijde všechno nějaký přelidněný :-( převysokoškolákovaný, asi bych jako dnešní prvák šel někam v oboru co mě zajímá (klidně jinej než vš obor, myslim si že je to přesně jak píšeš jedno jaká vš-pokud to neni něco lepšího, čvut a vejš) asi na stáž bez peněz a během toho rozesílal už jako zapřahlej životopisy na obdobný joby za prachy a hlavně se neprořek na pohovoru, že to tam kde sem teď dělam zadarmo, ale řek si jako už zaměstnanej jen hledající něco lepšího o 10-20Kč/hod víc než je standart
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 5. 2011 18:18

Pracoval jsem na poloviční úvazek a nakonec jsem tam zůstal na plnej :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 16. 5. 2011 08:33

Já jsem pří vysoké škole vždy přes léto provozoval takovou malou cukrárnu v menší místnosti u prodejny potravin. Zmrzka, poháry, palačinky, chlast a podobně.
Zisk za léto jsem měl skoro 50 tisíc a pak jsem si při studiu mohl jen užívat.
Seděl jsem tam více méně pořád kromě pondělí, ale stálo to za to. Bez toho bych těžko dostudoval.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků