Brigáda pro patnáctiletého.

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 28. 3. 2009 20:49

Na léto bych chtěl nějako ubrigádu. Pokud to dobře dopadne, možná bych chtlě začít už po přijmačkách(pokud je udělám)..

Napadá vás něco, kde zaměstnávají od 15ti mimo KFC a McDonald?
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 28. 3. 2009 20:56

Moderátor na MobilManii.
Anonymous

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 3. 2009 21:02

tix: nevím, jak je to v HK, ale tady v Karviné se mi nepovedlo sehnat brigádu. Chodil jsem všude možně, od OD (Tesco, Kaufland, Ahold atd.), přes menší prodejny elektroniky, až po prodejny s oblečením, ale prostě nic. Akorát ve Sportisimu si vzali životopis s tím, že by se mnou chtěli navázat spolupráci, ale hlavním problémem je věk.
anonymni

Odeslat příspěvekod vizitix 28. 3. 2009 21:07

Jersey II. píše:Moderátor na MobilManii.

Ano, to je opravdu práce, s jistým finančním ohodnocením. :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 28. 3. 2009 21:19

Toho je plno. Roznos letáků, lepení, balení atp. zboží, úklid, zkrátka existuje plno lukrativních pozic pro nezletilé :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 3. 2009 21:36

tix: troufám si tvrdit, že v 16ti je už mnohem větší šance na sehnání zajímavé brigády ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod vizitix 28. 3. 2009 21:38

Jo to jo.. Ono to jde i v 15ti, jak jsem už zmínil třeba to KFC nebo McDonald, ale..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 3. 2009 21:41

...jinak to bude bída, viz můj první příspěvek ;)

Ale určo nějaké ty obchody oběhej, třeba se něco najde ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 3. 2009 21:49

Ono se to značně zužuje: v 15 nemůžeš dělat 8čky, nevemou tě nikam do fabriky kde se jede na směny. v 15 tě nenechají nikde dělat s penězma. v 15 většinou člověk ještě namá na to, aby dělal někde na stavbě. v 15 člověk nemá řidičák, je značně omezen co se lokality i výběru práce týká.

takze s tim, ze pro nezletile existuje mnoho pozic bych zas tak nesouhlasil. obzvlaste dnes, kdy pracovnich mist zrovna 2x extra neni.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 28. 3. 2009 21:50

Hele a neni detska prace nahodou zakazana? O:-)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negat 28. 3. 2009 22:41

Ono tenhle rok i brigádu pro 18+ je problém sehnat...ale já nejsu z velkého města takže nevím jak třeba berou v KFC,mekáči,atd.A ty letáky či rozesílání s*aček taky nedoporučuju.To si moc nevyděláš.Být tebou zkusil bych oběhat větší fabriky :)
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 3. 2009 22:47

jak pisu - v 15 nemuze delat 8 hodin denne, takze ho do vetsiny fabrik se smennym provozem neveznou. krom toho zrovna velky fabriky imho prave ted maji dost svych vlastnich lidi, s kteryma si nevi rady.

abyt tebou bych zkusil turismus, pohostinstvi, hotelnictvi, reakreace. tedy oblasti, kde na leto potrebuji nabrat posily vzdy. a tam ani cast nezalezi na veku.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 28. 3. 2009 23:29

já jsem se, jako malý prkno, vždycky sbalil a jel na 2 měsíce na styl Lipno makat :D

vidět rodiče po 2 měsících mi tenkrát přišlo taky celkem fajn :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod mareq0 29. 3. 2009 09:27

Budeš to mít hodně těžké. Nějaké nabídky jsou, ale všichni dobře víme jaké to je s hledáním práce v ČR (Praha v tomto nepatří do ČR 8-) ) a u brigád to není lepší. Navíc asi každá firma dá přednost 18 letému než 15 letému.
Poptej se známých, obejdi okolí a ptej se. Rozhoď sítě co nejdřív, protože s blížícími se prázdninami bude situace horší a horší...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 29. 3. 2009 13:27

mareq0 píše:protože s blížícími se prázdninami bude situace horší a horší...

Tak tak, v Praze třeba už je v březnu pozdě, nehledě na to, že je za 2 dny duben. V Praze je nejpozději do února rozebráno.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků