Práce jako bankovní poradce u České spořitelny

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES0 26. 1. 2009 19:20

tojo, jako mlady si zacit platit penzijni ze svyho??? zbytecne, nez se clovek dozije duchodu, stejne ten fond zkrachuje, radsi to cpat do neceho hmotneho, treba hypoteku na byt a pak to pronajimat nebo tak neco, nejaky pozemek atd
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 26. 1. 2009 20:14

Tak stovka měsíčně mně nezabije ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 26. 1. 2009 20:23

no kdyz chces :) ja jen ze resit penzi kdyz jeste neni vyreseny bydleni atd no nevim, honza ma s temi % pravdu ;-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod 4honza 26. 1. 2009 20:42

Kirkwood píše:Tak stovka měsíčně mně nezabije ;-)

To nezabije snad kazdeho :-) A da se na to taky divat i z ruznych stran. Pokud vim, ze kdyz ty penize do toho penzijka nedam, tak je propiju nebo prokourim, tak to muze byt pro zacatek dobre rozhodnuti. K tem 100Kc pridava mesicne stat 50Kc, takze i kdyz v duchodu to nebude mit vetsi realnou hodnotu, tak MOZNA z toho bude nejaka lepsi zahranicni dovolena, ale vic od toho nelze cekat. Budu mit v duchodu o jednu radost vic a mozna o nejakou starost min (nebudu mit ztvrdly jatra nebo raka).

Ale ja to myslel spis vzhledem k tomu zpusobu rozhodovani. Kdyz mi nekdo neco nabizi, zvlast kdyz se jedna o "supervyhodne" nabidky na koupi neceho nebo i tyhle typy financnich produktu, tak je lepsi si nechat cas na rozmyslenou, nerozhodovat se hned a probrat to radeji s nekym, kdo tomu opravdu rozumi. Protoze tyhle typy prilezitosti rozhodne nikam neutecou, takze kdyz si to koupim o deset dni nebo deset let pozdeji, tak nic tratit nemusim :-)
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod Kirkwood 27. 1. 2009 13:41

Stát přispívá 50 Kč + 40% ze 100 Kč - takže 90 Kč.
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 1. 2009 13:53

Tak to věřím, že by se někomu líbilo, příspěvek skoro 100 %, ale není tomu tak.
Správně je opravdu 50 Kč.

Měsíční platba Státní příspěvek
100 - 199 50 Kč + 40 % z částky nad 100 Kč
200 - 299 90 Kč + 30 % z částky nad 200 Kč
300 - 399 120 Kč + 20 % z částky nad 300 Kč
400 - 499 140 Kč + 10 % z částky nad 400 Kč
500 a více 150 Kč
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod OS 31. 1. 2009 19:06

Tak samozřejmě by se tahle pozice měla jmenovat prodejce, ne poradce. A tvým cílem bude, co možná největší počet prodaných produktů. V některých společnostech mají žebříčky. A když nesplníš plán, musíš něco přispět za neprodané produkty. Fajn motivace. :)
OS
Návštěvník

Předchozí stránka