Proč chodíte do práce?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod xmms 1. 11. 2008 21:59

Důvody mohou být různé jako třeba zkušenosti, peníze nebo co doma atd. Já tam chodím jen kvůli penězům, a kdybych byl zajištěný, nikdo by mě do práce už nedostal. Ale někdo chce pracovat, protože práce šlechtí člověka.

Jaký důvod je ten váš?
Vždycky bude někdo lepší než ty. A krysám se nikdy nevyrovnáš. Nikdy!
xmms
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 1. 11. 2008 23:13

Já jsem chtěl pracovat abych se potkával více s lidmi a tak si našel babu. No a teď chci pracovat abych tu babu uživil a měli jsme se dobře. ^^

Jako kdybych nemusel tak nepracuju. Různé kurzy a vzdělávání a tvůrčí činnost to jo, to mně baví. Ale většinou se člověk uživí jen nudnou bezvýznamnou činností :roll:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 2. 11. 2008 00:07

Je to moje hobby makať na štyri zmeny,je to proste bomba,milujem poctivú prácu.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 2. 11. 2008 09:57

Chodím do práce protože jsem nečetl knihu Roberta T. Kiyosakiho a nedělám MLM. :D :D :D :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 2. 11. 2008 10:35

Tak já zatím chodím na kurz angličtiny. A v červnu snad najdu nějakou práci, která by mi vyhovovala. Chci chodit do práce, protože si chci vydělat peníze na bydlení. Ale spíše asi bych si vzala hypotéku, protože jak bydlíme teď tak to je na nic..
Chci chodit do práce, protože doma mně to nebaví (ty 2 měsíce prázdnin po škole byly neúnosné) a chci poznávat spoustu nových lidí a vydělat si peníze.
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 2. 11. 2008 20:40

Do práce (na pravidelnou brigádu) chodím:
Kvůli penězům
Protože nemám smysluplnější trávení volnýho času, takhle z něj mám aspoň peníze
Protože se tam obvykle cítím relativně příjemně, občas mě to i baví
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 2. 11. 2008 21:08

můj hlavní důvod by byl, aby si o mně lidi říkali, jak jsem úspěšná...a pak prachy, zábava, lidi a tak :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 11. 2008 21:42

Abych nezemřel zimou a hlady. Ale teď mě napadá že negři do práce nechoděj a nic takového se jim stejně nestane... No tak jinak: Abychom já a moji negerští nepracující spoluobčané na které doplácím nezemřeli zimou a hlady.
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 11. 2008 12:30

Já jsem se na škole nemohl dočkat, až začnu pracovat. Škola mě zoufale nebavila a taky mi vadilo, že jsem finančně závislý na rodičích.

Hlavní důvod jsou samozřejmě prachy - i podle tohoto klíče jsem vždy měnil zaměstnání - vždy "za lepším". Navíc mě práce baví, takže si nemám na co stěžovat :D.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 3. 11. 2008 13:16

Nebaví nelži :D Jen si to pozitivně nalháváš. Máš SP nemoc. Šíří se přes net. 8-)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 3. 11. 2008 13:39

Škola mě tak nebavila, že sem ji málem neudělal, i když bych na to jinak v pohodě měl... :D

Do práce chodim , že se musí, kvuli penězům, abych přežil atd... Ale mám teda obrovskou výhodu, že mě práce neskutečně baví, takže do ní chodím velice rád a dá se říct, že se vždy těším na další den v práci, bejt mezi kámošema atd....

Tisíckrát lepší než škola, kterou aspon já dělal z donucení. Práce je svym zpusobem taky z donucení, nicméně ještě jednou řikám, baví mě, je tam nějaká motivace... v mym případě dokonce nejsem zavřenej v baráku, sem každej den jinde atd..
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 3. 11. 2008 14:25

Hmm, tak to budu raději 5 let trpět na VŠ ( i když trpět, heh :-) ) a pak si myslím, že odrazová pozice bude o něco lepší než začínat prakticky s ničím. Netvrdím ale, že se člověk bez VŠ nemůže vypracovat tam, kde je vysokoškolák, či daleko výše. Bohužel takových není mnoho. :wink:
Anonymous

Odeslat příspěvekod Koby 3. 11. 2008 14:30

jersey: tak já mám to štěstí že sem tam, kde normálně dělaj vš :-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 3. 11. 2008 14:39

To je otázka, jak dlouho tam budeš. Možná, když přijde stejně schopný člověk, ale navíc s VŠ vzděláním, už tam nebudeš. Rozhodně Ti to nepřeju, ale... Myslím, že je nutné koukat také mírně do budoucna. Dle mého se jednou budeš drbat na hlavě a školu budeš dodělávat, třeba se ale pletu. A v tomto případě bych se pletl rád. ;-)
Anonymous

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 11. 2008 15:15

Jersey II.: jak kdy, jak kde. Ve státních firmách ano, tam nemá smysl bez vejšky vůbec lézt. Ale některé (hlavně malé) firmy si už začly uvědomovat, že je zbytečné zaměstnávat "překvalifikované" lidi - u vysokoškoláka je vyšší šance, že z místa po určité době odejde, až získá nějakou praxi.

V mé minulé firmě, když jsme dělali jakési "výběrové řízení" na mojí pozici (když jsem odcházel), tak jsme vysokoškoláky automaticky vyřazovali (dlouho tu nezůstane, bude chtít moc peněz,...).

Já dělám "Marťana" (=IT :D) a oba mí kolegové jsou vysokoškoláci, sám mám ale jen střední školu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků